~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sa kim se družiš?

Ići dole 
+14
CapljaVoliBilla
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
~**School Girl**~
machkenzi
__Black_lady__
*EnamoradA*como*NuncA*
Ma-najbolja-sam94
Meemytza_93
*Afri*
Pepeljuga
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
Peking_girlO_o_Sun
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Pet Maj 09, 2008 1:21 pm

Hehe swi smo likovi u mom razredu swe ih volim iako imamo uspona i padowa i nekad se swadjamo ipak ih puno volim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Ned Maj 11, 2008 11:57 am

do pre 3/4 meseca sam imala naj drugaricu ali vise mi nije...imam nekoliko dobrih ortaka ali nisu mi naj...pre sam imala naj ortaka ali sve se menja na zalost....imam dobre ortakinje ali nemam naj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 10:38 am

Petar - to je jedan ludak, stalno neshto prowaljuje, zaduzhen je za zabawu kad je dosadno :) on je takaw lik, ja njega obozhawam, wolim ga kao brata :)
Jowana - moja jako dobra drugarica, mogu swe da joj kazhem, kad mi treba neko da pricham sa njim a kada mi moja bf nije tu tu je jowana, stwarno je masu wolim, a i ona je luda, kod mene u druzhtwu su swi ludaci :)
Newena - Moja BF, uwijek mozhe da me nasmije, stalno je pozitiwna, woli da se glupira, to najcheshcje radimo zajedno :)
ima tu josh njih dosta, ali owi su mi naj :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 1:15 pm

sAd p0nEKaD 0dEm k0d nEkIx M0nG0l0iDa nA TeReNcXe...sm0r zHeShCjI Al tY sY mI aMiGe!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 3:40 am

lJuDi NiKAdA nE BiX p0mIsLiLA dA Je M0JiM aMig0sImA t0lIk0 stal0 d0 mEnE... 0d sAdA iZlAzIm0 sWaK0 WeCxE...prIcHaM0 0 swEmY i s00pEw nAm Je!!! 0bB ix...
t0 jE m0JA EkIpA.....
FiLler
NeCa
J0kA
J0cicj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 10:38 pm

Heheh, pa ovako:

*Dada - To je jedno ludo ludo ludo i skroz otkacheno stvorenje! Znahci, OBOZHAVAM je! Ona je takva kraljica da je to nemoguce opisati! A prepametna je i predobra! I ima smisla za humor!
S njom mi nikad nije dosadno, a kad god imam neki problem, ona UVEK ima savet koji mi koristi! Do sada smo bille zajendo u odeljenju, i onda kad sam sedela s njom, XD billo je ludo :D

*Kika - Kika je jedan mali tvrdoglavi namcor koga takodje obozhavam. Ona je tako luda kao struja, i totalno perverzna (u nekom pozitivnom smislu u kome smo sve mi perverzne). Kad se naljuti, bolje je ne dirati je. Uvek je tu, shta god ti treba, i uvek je spremna da pomogne. Mnogo mi se svidja kod nje shto UVEK stane na stranu onoga ko misli da je u pravu. Znachi, kad smo se Kika i ja naljutile na Tutu, i na putu do kuce smo se svadjale, Tuta je rekla neshto, a Kika je rekla: ''A u pravu je Caplja, za ovo je u pravu''. i tako to :)

*Ksendzhi - Pa, Ksen je jedna divna osoba. Ne secam se kada sam se sa njom svadjala. Ona je u nashem drushtvu, prosto, najmirnija. Al ne ono, mirna, cutljiva ili tako to, daleeeko od toga, ona jednostavno uvek nadje neko dobro reshenje za nashe svadje i prepirke. Dobra je, ume da saslusha, i kad joj kazhesh da neshto ne kazhe, cuti kao zalivena.

*Tuta - Pa, Tuta je duga pricha. Ona je OK osoba, kod nje mi se mnogo svidja shto je nekao, uvek raspolozhena za nove ideje, i nove avanture. Chesto se naljuti bez razloga na nas, i to nas srashno nervira. Onda cuti i ide ispred svih nas, a inache, ne zatvara usta. Retko joj dajemo komplimente, jer smo skontale da se dizhe u oblake kad joj kazhemo da je lepa, slatka, da ima dobra friz, itd, iako je stvarno preslatka.

*Vanja - Vanjicaaa, ooo, pa to je duga pricha :D:D Znachi, nju sam upoznala preko Kike, i to kad smo Ksen, Tuta i ja sedele pod obalom, a ona se samo pojavila sa Kikom. I onda smo mi neshto mlatile, a ona se smejala, i tako to. I onda mi je uzela broj, i dala mi njen, i pochele smo vremenom da se dopisujemo. Ona je jedno ludo stvorenje, i skroz otkachena cura, uvek spremna da pomogne, i uvek u stanju da te slusha. Kad treba da se smeje, smejace e, kad treba da cuti, sagnuce glavu. Stvarno je predobra i volim je puno.

*Tamara - Pa, to je moja najbolja drugarica. Chudno da nju nisam stavila na prvo mesto, a? Pa, samo je ovde na kraju, inache nije :) Tamara je jedna legenda od cure. Predobra je, mnogo me voli, uvek spremna da pomogne. Pomalo se folira, ali dobro. Zna da saslusha, i iako je vrlo chesto bzog mene billa opominjana na chasovima, dobijala minuse, itd, retko se naljuti ;) Volim je puno takodje :)
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 6:58 am

Ja imam 2 naaaj amige, Teodoru i Nevenu. One su mi suuuper. A Kaia, Jowa i Sweety su mi extra sa foruma. I DeeDee (Dimitrije) mi je naj drug, takodje je sa neta. :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 9:46 am

Blji. Moj najbolji ortak je Jovica. Dečko koji je potpuno lud i otkačen. Obožavam ga. <333
Car bre. I heart him. Kako me iznenadio prekjučeeeeeeee. =) Dušicaaaaa. =) Luf him.
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 8:56 pm

machkenzi ::
Ja imam tri super druge, ivonu, doris i anu. otkacene su totalno! uvijek su raspolozene i uvijek me nasmiju. sa njima nikada nije dosadno.toliko ih volim
isti slucaj samo imam 2 koje su takwe iste...i nikada ne bih zelela da se razidjemo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 11:31 am

hm
obozavam svoju naj ortakinju,cool je i zabavna...looda je po malo i to volim kod nje,obozavaa da zeza ljude oko sebe i voli da igra kosarku kao i ja,stvarno je nnajbolja drugarica
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:09 pm

Nisakim:Oahhaha:O
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sa kim se družiš? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sa kim se družiš?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Prijatelji i ja...-
Skoči na: