~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tvoja ljubavna prica...

Ići dole 
+13
*Punk_Princess*
sweety teenka
NajgoraOdSwuDecu
~Piper Halliwel~
Ma-najbolja-sam94
Girl with a broken smile
*EnamoradA*como*NuncA*
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
~*Emily*~
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Feb 05, 2008 5:48 pm

Nakon sto mi su mi dva braon oka slomila srce u komadice, nisam ni pomisljila da cu se ikada vise zaljubiti, da cu ikada ponovo osetiti one leptirice u stomaku... ipak... Evo moje ljubavne price...
Sve je pocelo jedne subote na MALOJ SKOLI ANIMIRANOG FILMA na koju rado idem, jer obozavam da crtam... S obzirom da je to bio prvi cas u ovoj godini posle vise od pet meseci, sredila sam se i da bih pokazala svom bivsem da mi njegova mala nikad nece biti ni do kolena, ali... Usla sam u prostoriju, svi su sedeli, dva divna oka su nesto pazljivo posmatrala... Nisam toliko primecivala decka, dok mu nije zatrebala olovka, i naravno dala sam mu svoju, pod izgovorom da imam ja drugu, a onda sam odmah drugarici maznula jednu jer nisam imala cime da pisem... Nekako je pola mog preibora tako zavrsilo kod njega, i na kraju smo se pozdravili... Ja sam sjurila niz stepenice biblioteke u kojoj nam drze te casove, i s bratom krenula jednim putem, ali onda smo resili da idemo drugim, i u medjuvremenu sam drugu koji je dosao sa ovim medenim na radionicu poslala poruku i rekal mu da mi da broj svog slatkog druga, i da nista ne prica... Dok sam se ja okretala da podjem drugim putem svi su bili dole, decko se slatko nesmesio, i ja sam, a onda, mi je drug rekao da nema krede i bio toliko sasav da je pred svim stavio prst na usta i rekao pssssssssssssssst, nista ja ne znam, mali je falilo da padnem koliko sam se smejala... Nego, sutradan posto smno zajedno isli na rodj kod nase drugarice, on mi je dao broj i rekao da je njegov drug porucio kako sam slatko - bucmasta, smejala sam se ceo dan... Uvece sam poslala poruku tom njegovom drugu, i poceli smo da se dopisujemo...
Juce, smo se dopisivali i zapravo sam otkrila koliko je taj decko dobar, startovala sam ga prva, ne znam sta mi je rekao i kad mi je na pitanje koji je tvoj tip cure, odgovorio svako je lep na svoj nacin, i pitao me koji je moj tip decka, rekla sam da je vazno da decko ne bude isfoliran, i da ustvari volim slatke decake, dobre decake poput njega... Rekao mi je da imam najlepse oci akve jos niko nema koga on zna... I tako sad cekam subotu pa vam pricam sta je bilo...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sre Feb 13, 2008 6:34 pm

Ljudi, ljudi, ljudi!!!!!! Akl sam heppy danas!!!!! Baš sam heppy danas!!!!! Otišla sam sa starijom sestrom po mog brata od tetke Miloša, u školu!!!!!!I tako dok smo ga čekali, izdaleka sam videla da neki niski, plavokosi, slatki dečko vozi bajs!!!!!! Kako sam heppy bila kad mi je rekla Vesna (moja sestra) "Eno ga tvoj Saša!" kad sam malo bolje pogledala stvarno!!!!!On je vozikao bajs ispred srednje škole njegovog naj ortaka koji me je taj dan posle mojih časova škole nešto zezao: "Šta gledaš, mala???" a ja sam samo uzviknula najglasnije što mogu: "Mali je tebi mozak, budalo jedna!!!" Pa sam počela da psujem što glasnije mogu. Da bi bilo gore, nisam otišla na dopunski iz matematike, pa je tu odmah prozor i nastavnica me je naravno čula!!!! Šta li će biti sura u školi, kako pred oči da joj izađem??????I onda, kad je Sale tu bio, bio je i njegov ortak Stefan. Samo sam gledala u njega i rekla Vesni: "Dobro, bar bicikl ume da vozi!" ali dobro, vozi i skuter. Ali, jedna mala mačka je stajala na prozoru od tehničkog koji se nalazio u suterenu škole, pa je prozor bio odma tu. Videla sam mačku i sažalila se, dok su Me Saša, Stefan i taj njegov ortak koji je tek izašao, Marko, posmatrali. Vesna je počela da se smeje......Posle se Saša vozao, a stefan i marko pričali i saša je dao marku bicikl. Onda je Vesna mene pogurala jer ju je bio stid, ta glupača, i onda su saša i martinović negde otišli. ali videla sam ga opet!!!! Samo su izašli iz dvorišta i čšetali. Otrčala sam do žbuna da ih špijuniram i čula sam nekoig kako viče nešto na sav glas i glupira se na sred ulice. pomislila sam da je to neki pijanica, pogledala! Ko je to??? SAŠA!!!!!!Vesna i ja smo ih špijunirale......došle smo ranije po Miloša! oni su krenuli dužim putem prema gimnaziji (5 škola se nalazi blizu: nikola tesla-srednja, TŠC-srednja, gimnazija, b.p.p.-osnovna, J.J.Z-osnovna) Posle, ja sam se penjala na ogradu od škole i vikala sam Sašu!!!! Da ga malo zajebavam!!!! on se okrenuo i ja sam samo skliznula....... kakav blam!!!! ali onda je zvonilo da klinci izađu, i ja i Veswna, otišle smo tamo! Pa je onda bilo još gore: Milloš me je naterao da nosim njegovu torbu sa nekim medvedićima, dete ide u 2. razred! Šta ću, poristala sam! Išla sam do gimnazije, i tamo je pogledao Sašin drug jedan..... užasno, odma sam Vesni da,lla torbu i prekrila se kapuljačom od jakne...... ali dobro, bar nije bio Saša..... Baš sam happy bez obzira na sve!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 4:56 pm

Pa, nista...Bili smo zajedno neko vreme, a onda je on poceo redovno da me proverava da li mi se svidja itd.Pa, neko je morao to da prekine (ja).Nazalost, on se meni i dalje svidjao...Onda se smuvao sa jos dve moje drugarice samo da bi me napravio ljubomornom....Sada mogu da mu se zahvalim (!), jer bar umem da izaberem decka (nikada vise se necu taaaako ispaliti)...
Tvoja ljubavna prica... Nj939
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 3:26 pm

ewo moje price:
prwi put mi se obratio u diskoteci i sapnuo na uwo nesto. tada sam se zaljubila u njega! kasnije me je wideo na slikama i zaljubio se i on u mene! posto smo oboje osobe sa kojima je tesko biti u wezi, trebalo nam je dugo wremena da se smuwamo ali na kraju se swe isplatilo. bili smo oko dwa-tri meseca u wezi i raskinuli zbog mog biwseg!!!!! sada pokusawam ponowo da budem sa njim jer sam shwatila da wolim njega a ne onog debila igora, ali on nece......(ako neko ne zna, u pitanju je stewa!)

:jldfhjkd:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 8:20 pm

Wanjitza 94 ::
Nakon sto mi su mi dva braon oka slomila srce u komadice, nisam ni pomisljila da cu se ikada vise zaljubiti, da cu ikada ponovo osetiti one leptirice u stomaku... ipak... Evo moje ljubavne price...
Sve je pocelo jedne subote na MALOJ SKOLI ANIMIRANOG FILMA na koju rado idem, jer obozavam da crtam... S obzirom da je to bio prvi cas u ovoj godini posle vise od pet meseci, sredila sam se i da bih pokazala svom bivsem da mi njegova mala nikad nece biti ni do kolena, ali... Usla sam u prostoriju, svi su sedeli, dva divna oka su nesto pazljivo posmatrala... Nisam toliko primecivala decka, dok mu nije zatrebala olovka, i naravno dala sam mu svoju, pod izgovorom da imam ja drugu, a onda sam odmah drugarici maznula jednu jer nisam imala cime da pisem... Nekako je pola mog preibora tako zavrsilo kod njega, i na kraju smo se pozdravili... Ja sam sjurila niz stepenice biblioteke u kojoj nam drze te casove, i s bratom krenula jednim putem, ali onda smo resili da idemo drugim, i u medjuvremenu sam drugu koji je dosao sa ovim medenim na radionicu poslala poruku i rekal mu da mi da broj svog slatkog druga, i da nista ne prica... Dok sam se ja okretala da podjem drugim putem svi su bili dole, decko se slatko nesmesio, i ja sam, a onda, mi je drug rekao da nema krede i bio toliko sasav da je pred svim stavio prst na usta i rekao pssssssssssssssst, nista ja ne znam, mali je falilo da padnem koliko sam se smejala... Nego, sutradan posto smno zajedno isli na rodj kod nase drugarice, on mi je dao broj i rekao da je njegov drug porucio kako sam slatko - bucmasta, smejala sam se ceo dan... Uvece sam poslala poruku tom njegovom drugu, i poceli smo da se dopisujemo...
Juce, smo se dopisivali i zapravo sam otkrila koliko je taj decko dobar, startovala sam ga prva, ne znam sta mi je rekao i kad mi je na pitanje koji je tvoj tip cure, odgovorio svako je lep na svoj nacin, i pitao me koji je moj tip decka, rekla sam da je vazno da decko ne bude isfoliran, i da ustvari volim slatke decake, dobre decake poput njega... Rekao mi je da imam najlepse oci akve jos niko nema koga on zna... I tako sad cekam subotu pa vam pricam sta je bilo...

neke price nikad ne maju kraj... barem ja tako mislim... za moj rodjendan smo se zblizili, i umalo smuvali... ja sam u medju vremenu oslabila 13-14 kg, i kako drugi kazu dosta se prolepsala... xexe, i tako... sad smo kao u svadji... ali od srede ce se neke stvari promeniti... pisacu vam...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sre Apr 16, 2008 7:44 pm

moja prica je zavrsena... cekam novi list papira koji cu nadam se uskoro napisati...
Nazad na vrh Ići dole
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:26 pm

omg, moja prica je predugacka. Ne mozh da stane ovde.
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:53 pm

MOja prosla ljubavna prica...

Upoznali smo se na zimovanju... Nisam ni sanjala da cjemo postati dobri drugovi a ne da cju se zaljubiti u njega... On je bio sa jednom EX BF, koja je kada smo se vratili sa zimovanja raskinula sa njim i tu sam se ja nashla kao rame za plakanje... Zhivi u drugom gradu... chuli smo se preko telefona svaki dan... Ubjedjivala sam ga da je to njoj vjerovatno prlazno... Sve do tog 23. januara kada sam shvatila da ga volim... Ubrzo posle sam mu rekla da sam zaljubljena u njega. On je to prihvatio normalno, i sve je bilo OK dok jednu noc on meni nije rekao, kada sam ga pitala ima li nesto novo, da je jednoj curi, sa kojom se druzim koja je nevjerovatna f**a, rekao da mu se svidja... Ja sam tu noc isplakala rijeku suza... Onda sam nakon mjesec dana mislila da sam prestala da ga volim i obradovala sam se jer je on meni samo donio boli i tugu. Nakon mjesec dana ja i ta moja EX BF posle smo da se vdidimo sa tim drustvom, ali drugarski... Kada sam ga vidjela noge su mi se presjekle, koljena su mi klecala, sxwatila sam da ga josh wolim... Ovaj put mu nisam nishta rekla, taj dan smo mi 2 sata bili odvojeni od ostatka drushtva i prichali, on je prichao o toj mojoj EX BF jer je josh uwijek wolio i o toj f**i... Jednu nocj smo se bash posvadjali... Mislim on je samo pukao... Dopisivali smo se i ja sam ga pitala da li se chuo sa ovom f***om i josh neshto u tom stilu a on je samo odgoworio: PRESTANI DA ME PROVJERAVASH. Ja sam pukla... Rekla mu: NISAM TE NI PROWJERAVALA. AJ WOZDRA!!!! Posle toga se nismo chuli 10 dana a meni se srce slamalo... Nisam mogla prva da poshaljem poruku jer sam izbrisala broj, naravno nisam ga znala na pamet... Nakon tih deset dana on je mene zwao da prichamo... I prichali smo i ja ga pitala zashto mu je trebala ona poruka od prije 10 dana i on se prwo prawio lud pa prekinuo, onda smo pocheli da se prepirtemo preko poruka... Swe dok on mene nije pitao da probamo da budemo zajedno... Ja sam zablokirala osjecjala sam se newjerowatno, bila sam na sedmom nebu i narawno kao budala ja sam pristala... Sutra popodne smo se dopisivali i ja sam njemu rekla shta sam mislila, da on josh nije prebolio onu moju EX BF i da je josh woli, na shta je on mrtav 'ladan rekao a je tako... Tada sam mu rekla da nema swrxe da pokushawamo ishta kada on nju woli i tu smo prekinuli kontakt na nekoliko dana... Sada prichamo, samo kao drugowi i redowno se chujemo... MAda meni pripadne muka kad ga chujem i kada prekinem kazhem: Ajde wishe smoru jedan, mak se od mene... I sad me zowe swaka 2-3 dana a kada sam ga woljela nije mi se ni jawljao....
Mushkarci su swi isti... - SWINJE i DJubrad...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Maj 20, 2008 6:54 am

Bilo je to u petom.....Upoznala sam Marka...
Bio je prelep,ali ja se nisam bas obazirala na njega vec na njegovog druga Sosketa.Mojoj bf se svideo Marko..Ja sam tu pokusavala da ih spojim..ali nista!! Znate zasto? Zato sto se on lozio na mene! Bilo mi je tu drago..ali opet sam morala da pomislim i na moju bf!! On me je molio celo leto da se smuvamo i slao je divne poruke!! Ali ja sam ga ignorisala! Jeste da je on ima dve devojke nakon svega toga....Ali on se i dalje lozio na mene! Jedan petak ja i moja druga bff smo otisle do skole on je bio tu a ja sam bila srecna,zato sto mi se on tada vec svidjao! On je mene pitao sada su sestom da se opet smuvamo i ja sam pristala! Sace nam mesec dana...Ja sam mu prva devojka sa kojom je duze od nedelju dana! Na exurziji smo se posvadjali i ja sam sutradan raskinula! On mi je govorio da sve lazu...ja mu nisam verovala i rekla sam mu da dokaze koliko me voli! Posle nekoliko sati poslao mi je celuuu pesme od ''Elitni odredi'' Moja jedina...I cak je nozem na saci duboko napravio slovo A...
Ja sam odlucila da se pomirimo i sada je sve super...
Eto vam dosadne price...
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Maj 20, 2008 10:15 am

Pa nije bas dosadna......Evo moje.Ona je tek smor....
PA sve je pocelo u trecem razredu...Znam da je to bilo davno ali pocinjem od pocetka...Bili smo sa njim na rekrativni.I jedno vece u diskoteci su dosli nki njegovi drugovi i pokazivali na njega:On se zaljubio u tebe!Ja sam ih samo ignorisala posto mi se svidjao drugi.Ali sam kad smo se vratii iz discoteke shvatila da je to jedan decko koji se svidja mojoj drugarici.I naravno samo sam nastavila da ga ignorisem...On je stalno slao neke gluposti meni i govorio mi da me voli,prato me...A ja ga samo ignorisala!I naravno svi u skoli me zezali....I evo u decembru bio od moje mladje drugarke rodjus i on bio tamo...Ja se smorila ziva i jos nisam htela da on dodje..I igrali mi poljubac shamar,a posto je imao neki glupavi animoator(u stvari animatorka) on je birao ko ce se skim poljubiti,ali u obraz...btw koji smor.....I ne znam stalno birali mene i njega i ja shvatila da on nije tako los.....I sledeci dan u skoli on meni da neko ljubavno pismo...I to preko te moje drugarice sto se lozi na njega.I ona doda nesto u pismo,ali sam ja provalila....I nista onda bio raspust....Kad je pocela skola shvatila sam da mi se on svidj.I moja ta drugarica je bila sa njim napolju i on je vao i mene,ali nisam mogla i onda je moja drugarica njemu rekla kako sam ja zaljubljena u njega....Blalabalalal....I dobijem ja njegov broj i nesto mene on pita aj nisam ni htela da dodjem u sklu zbog takmicenja i on me zamoli i ja pozovem jednu drugaricu da se dogovormi da nista ne kazemo mojoj bf i da odemo bez nje u skolu...Zbot toga sam imala problema......Da nastavim...I on mene pozve i ladno me pita da li mi je rodjendan!To je uradio jer mu bilo glupo i dao mi samo poklon.I moja drugarica se dopisivala sa njim i dogovore se oni da izadjemo nas troje.I shvatim ja da je mene drugarka zeznula da ostane m sa njim,,Meni bilo glupo i ja je pojurila i vratila...A pazi naiso moj brat dok smo pricali sa nim...Koji blam!!!!!!!!Doro nema veze i zvao nas na utkmicu i nista ja i on nastavili da se vidjamo,bilo opste poznato da se svidjamo jedno drugom,ali se nismo smuvali.On mene pita i dogovorimo se i ja ga ispalim......I onda je on jednu drugu devojcicu piao da se smuvaju i ja se malkice naljutila jer on meni ovamo govori kao nesto ljubavi moja...I ja mu kazem da me ne zove tako...I on me pita sto ,ja kazem:Zato sto sudeci po onome sto radis ja to i nisam....I on meni tu pocne kao ako se ne pomirimo ne znam sta i odjednom me pita da idem sa njim na TH koncert.Ja mu kazem nesto tipa zar mi nismo u svadji?on kaze da on nije posvadjan sa mnom...I mi poceli da se svadjamo i vredjamo preko drugih...Ija mu jednom posaljem poruku nesto bzvz da mu kazem da nesto nije istina.I on kaze kao nesto kao ne zovi me vise blablabla ii ja se iznemrviram i tu mu nesto napricam i pitam ga da mi kaze samo jedan razlog zasto me mrzi...I on t meni kaze volim te ovo ono...Blalala..I ja posle u skoli saznam da je on to uradio iz inata drugoj devojcc i izvredjam ga i sve to....I dosadilo mi bilo posle da se svadjamo i pitam ga da se pomirimo ali kao drugovi ili jos manje od toga i on to shvati ozbiljno i prica po skoli da me voli i sve to,zove me napolje...A meni se srce cepa.
A za ovog drugog nema ljubavne price ima samo moje price o njemu...LOL!Inace upoznacu mog voljenogQ!!!TO!!!!!Tako ga obozavam.....
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 7:00 pm

Ona nije ni rekla da se izblamirala koliko ja znam....
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 8:35 pm

My Love Story :angry:

Bilo je to jednog lepog jesenjeg dana, secam se bio je petak... Izasli su najnoviji "Andjeli 3" u bioskopima i mi smo po starom dobrom obicaju resili da idemo. Drugarica je na matematici rekla: "Ko god hoce da ide veceras u bioskop, neka se nacrta u 6 kod Sormaza!" Poslo je nas sedmoro ja mislim smile Zauzeli smo mesta i On je seo pored mene. Posle pola sata se osmelio i zagrlio me. Nisam se opirala smile Bilo mi je divno! Imala sam strasnu tremu, ruke su mi bile ledene lol Cak me je i pitao zasto su mi tako hladne ruke, na sta sam ja promucala: "Slaba cirkulacija!" :lol!: :lol!: :lol!: Posle smo isli u grad, te veceri smo poceli da se dopisujemo... I to je trajalo danima... Isli smo zajedno u skolu, cekao me je svaki bozji dan smile. Jedne veceri me je pozvao da izadjemo, verovatno bismo se tad i smuvali :oops: Medjutim ja sam se toliko uplasila veze, komentara, svega, da sam izmislila kako sam oprala kosu i kako ne mogu da izadjem. Ispalila sam ga po 100. put sad Mora da ga je to naljutilo... Posle smo se dopisivali jos nekoliko dana, izasli jos jednom, medjutim nista... Samo smo prekinuli takav odnos, bez zdravo, bez objasnjenja, bez icega... I sad mi se svidja. Iako nismo bili zajedno, slomio mi je srce, to tek sad kapiram. Tad sam se pravila da me to ne dotice i da me bas briga... Sad shvatam da nije bilo tako, povredio me je i to puno... Povredilo me je to sto smo se rastali bez reci, jedne jedine reci... BZV
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sub Maj 24, 2008 6:34 pm

Aj da i ja napisem..
Idem na sah od 6. razreda,kao i on...
i super smo se druzili,svi mi sa saha prosle godine...zezanje..
ali..ja se zaljubila u njega.... negde na pocetku sedmog...
On je stvarno dobar prema meni.. kad npr,dizem stolicu,on mi je uzme,pomaze mi..
i... divan je..
al kad god bih mu poslala por. on mi ne bi odgovarao...
da bi mi posle nedelju jedva rekao da uvek kad mu posaljem por. nema kredita..
I onda sam mu ja poslala onaj sms,videli ste u temi "Osvoji ga" i malo se dop. i od tad nish... nisam ga videla...nije dosao na sah...videh ga samo jednom u prolazu i to je to..
Znam samo da ja vise necu da mu saljem poruke,i ne znam sta dalje...
a mislim da zna da se lozim na njega,jer je jedna moja drugarica dosla jednom na sah i rekla: Taso ko ti je dzoni... i tako se drala.... uff provalio je...
al ne reaguje,tako da znam da mu se ne svidjam...

eto,to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 10:44 am

Pa tu smo da pomognemo zar ne??
A ewo moje nowe priche wink

Ja sam uwijek znala ko je on... I znala sam ga iz widjenja, swe moje drugarice i ja smo stalno goworile kako je prelijep... Proshlo ljeto smo se mi upoznali... Ja sam chesto dolazila tamo ispred zgrade jer sam imala dosta drushtwa tamo, a i swidjao mi se jedan mali odatle wink. Anyway mi smo se sprijateljili, chesto smo dolazili na istu plazhu, swaku nocj smo swi zajedno bili ispred zgrade... Jednu nocj oni su se ponudili da me isprate... I od tada su me pratili skoro swaku nocj... Meni je bilo super sa njima... Jes da sam bila jedina djewojchica kada bi me pratili ali mene je bash boljelo uwo i prijalo mi je njihowo drushtwo... Septembar nas je swe razdwojio... Swak je poshao swojim putem... I onda wishe nismo ni izlazili tamo izpred zgrade... Tada sam ga rijetko widjala... A kada bih da widjela ne bi se jawio... Medjutim tog ponedeljka se desilo neshto chudno... On se jawio, i to pred cijelim njegowim drushtwom, a dje si shta se radi itd... Tu me njegow pogled oborio sa nogu wink I mislila sam da sam se zaljubila... Onda sam ga widjela i sutra ali je bio daleko od mene pa mi se nije ni jawljao... Ne izlazi na korzo nikako... I ja sam se nerwirala da bi mene moja drugarica [koja zhiwi ulaz pored njegowog] zwala sinocj kod nje da gledamo malo ESC pa da izadjemo napolje kod owix kao u dobra stara wremena xD xD I bio je on tamo itd... Ali da ne duzhim prichu swe ostalo ima u drugoj temi xd
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Čet Jun 12, 2008 1:45 pm

$ SeXy & CrAzY $ ::
Wanjitza 94 ::
Nakon sto mi su mi dva braon oka slomila srce u komadice, nisam ni pomisljila da cu se ikada vise zaljubiti, da cu ikada ponovo osetiti one leptirice u stomaku... ipak... Evo moje ljubavne price...
Sve je pocelo jedne subote na MALOJ SKOLI ANIMIRANOG FILMA na koju rado idem, jer obozavam da crtam... S obzirom da je to bio prvi cas u ovoj godini posle vise od pet meseci, sredila sam se i da bih pokazala svom bivsem da mi njegova mala nikad nece biti ni do kolena, ali... Usla sam u prostoriju, svi su sedeli, dva divna oka su nesto pazljivo posmatrala... Nisam toliko primecivala decka, dok mu nije zatrebala olovka, i naravno dala sam mu svoju, pod izgovorom da imam ja drugu, a onda sam odmah drugarici maznula jednu jer nisam imala cime da pisem... Nekako je pola mog preibora tako zavrsilo kod njega, i na kraju smo se pozdravili... Ja sam sjurila niz stepenice biblioteke u kojoj nam drze te casove, i s bratom krenula jednim putem, ali onda smo resili da idemo drugim, i u medjuvremenu sam drugu koji je dosao sa ovim medenim na radionicu poslala poruku i rekal mu da mi da broj svog slatkog druga, i da nista ne prica... Dok sam se ja okretala da podjem drugim putem svi su bili dole, decko se slatko nesmesio, i ja sam, a onda, mi je drug rekao da nema krede i bio toliko sasav da je pred svim stavio prst na usta i rekao pssssssssssssssst, nista ja ne znam, mali je falilo da padnem koliko sam se smejala... Nego, sutradan posto smno zajedno isli na rodj kod nase drugarice, on mi je dao broj i rekao da je njegov drug porucio kako sam slatko - bucmasta, smejala sam se ceo dan... Uvece sam poslala poruku tom njegovom drugu, i poceli smo da se dopisujemo...
Juce, smo se dopisivali i zapravo sam otkrila koliko je taj decko dobar, startovala sam ga prva, ne znam sta mi je rekao i kad mi je na pitanje koji je tvoj tip cure, odgovorio svako je lep na svoj nacin, i pitao me koji je moj tip decka, rekla sam da je vazno da decko ne bude isfoliran, i da ustvari volim slatke decake, dobre decake poput njega... Rekao mi je da imam najlepse oci akve jos niko nema koga on zna... I tako sad cekam subotu pa vam pricam sta je bilo...

neke price nikad ne maju kraj... barem ja tako mislim... za moj rodjendan smo se zblizili, i umalo smuvali... ja sam u medju vremenu oslabila 13-14 kg, i kako drugi kazu dosta se prolepsala... xexe, i tako... sad smo kao u svadji... ali od srede ce se neke stvari promeniti... pisacu vam...

dakle... taj lik se odjednom ponovo pojavio... ne znam kad i ne znam gde.. ustvari... jedno veche sam u gradu sluchajnoi upoznala njegovu bff koja je danas moja bff i bez koje ne bih mogla da zamislim zhivot... poqushavali su i ona i njen brat da nas spoje.. no... jednom smo izuashli u grad i trwebali da se smuwamo pa nismo... e onda je ponovo nestao... btw... chuli smo se... pitao me je da budemo u wezi... pristala sam i ... to je kraj nazhalost kad god pomiuslim da je pochetak... on nikada nema vremena da se vidimo i ja vishe nemam nameru da ga jurim... nego... pozovem ga da idemo zajedno na zhur i on me ispali i kazhe da tamo ne zna nikoga, onda navodno ne mozhe u grad jer znash ima obaveze... ljuta sam i povredjena,..., briga me, nije jedini... i tako... to je kraj ove jebene pricjhe... izvinite ako sam vas smorila a jesma sigurno
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Avg 05, 2008 12:49 pm

Nikad nisam mislila da cu se zaljubiti u nekog drugog(osim Vuka),posto mi je on nacisto slomio srce....Medjutim.....
Bilo je to juce......Kod babe(ovde)sam vec poduze vreme,a njega sam vidjala uvek,samo nikad nisam mislila da ce mi se toliko svideti...
Sve je pocelo tako sto me je drugarica nagovorila da izadjem napolje i da se igramo masne fote ili zhmurke(!) sa Nikolom(zavrshio osmi),Markom(zavrshio 6) i Acom(zavrshio 5 razred)...Ja sam izashla bezvoljno sa njom zato shto sam se pre toga pitala:,,Kako sam mogla i da pomislim da ce ovo leto biti bolje od drugih?Ovo je najgore leto do sada..."
Sastali smo se kao i uvek pred Markovom i Nikolinom kucom(i pricali smo i zezali se sa njima),dok nije dosao JOVAN i Uros.....
U pochetku sam se stidela da pricham pred Jovanom(stariji godinu dana od mene),jer kad god ja neshto kazhem on sledecih 5 min. gleda u mene...I na kraju:
On je krenuo kuci,i uvek je isao precic0m pored kuce mog druga Urosha...
Onda su odjednom svi krenuli kuci,pa i ja...Ali svi smo isli u razlicitim smerovima...Jedino smo ja i Jovan mogli da idemo u istom smeru....On je mene pitao:,,Idesh li ti dole?"Ja kazhem:,,Da."A on kazhe:,,Dobro,onda cu i ja tuda"....Pa smo videli neku pascad a on me je branuo i onda je on otisao kuci i ja......Ali veceras opet idem sa tom mojom drugaricom,pa ce on izgleda opet doci gore..Pricacu vam sutra sta je bilo....
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sre Avg 13, 2008 1:12 pm

!*! ASI SOY YO !*! ::
$ SeXy & CrAzY $ ::
Wanjitza 94 ::
Nakon sto mi su mi dva braon oka slomila srce u komadice, nisam ni pomisljila da cu se ikada vise zaljubiti, da cu ikada ponovo osetiti one leptirice u stomaku... ipak... Evo moje ljubavne price...
Sve je pocelo jedne subote na MALOJ SKOLI ANIMIRANOG FILMA na koju rado idem, jer obozavam da crtam... S obzirom da je to bio prvi cas u ovoj godini posle vise od pet meseci, sredila sam se i da bih pokazala svom bivsem da mi njegova mala nikad nece biti ni do kolena, ali... Usla sam u prostoriju, svi su sedeli, dva divna oka su nesto pazljivo posmatrala... Nisam toliko primecivala decka, dok mu nije zatrebala olovka, i naravno dala sam mu svoju, pod izgovorom da imam ja drugu, a onda sam odmah drugarici maznula jednu jer nisam imala cime da pisem... Nekako je pola mog preibora tako zavrsilo kod njega, i na kraju smo se pozdravili... Ja sam sjurila niz stepenice biblioteke u kojoj nam drze te casove, i s bratom krenula jednim putem, ali onda smo resili da idemo drugim, i u medjuvremenu sam drugu koji je dosao sa ovim medenim na radionicu poslala poruku i rekal mu da mi da broj svog slatkog druga, i da nista ne prica... Dok sam se ja okretala da podjem drugim putem svi su bili dole, decko se slatko nesmesio, i ja sam, a onda, mi je drug rekao da nema krede i bio toliko sasav da je pred svim stavio prst na usta i rekao pssssssssssssssst, nista ja ne znam, mali je falilo da padnem koliko sam se smejala... Nego, sutradan posto smno zajedno isli na rodj kod nase drugarice, on mi je dao broj i rekao da je njegov drug porucio kako sam slatko - bucmasta, smejala sam se ceo dan... Uvece sam poslala poruku tom njegovom drugu, i poceli smo da se dopisujemo...
Juce, smo se dopisivali i zapravo sam otkrila koliko je taj decko dobar, startovala sam ga prva, ne znam sta mi je rekao i kad mi je na pitanje koji je tvoj tip cure, odgovorio svako je lep na svoj nacin, i pitao me koji je moj tip decka, rekla sam da je vazno da decko ne bude isfoliran, i da ustvari volim slatke decake, dobre decake poput njega... Rekao mi je da imam najlepse oci akve jos niko nema koga on zna... I tako sad cekam subotu pa vam pricam sta je bilo...

neke price nikad ne maju kraj... barem ja tako mislim... za moj rodjendan smo se zblizili, i umalo smuvali... ja sam u medju vremenu oslabila 13-14 kg, i kako drugi kazu dosta se prolepsala... xexe, i tako... sad smo kao u svadji... ali od srede ce se neke stvari promeniti... pisacu vam...

dakle... taj lik se odjednom ponovo pojavio... ne znam kad i ne znam gde.. ustvari... jedno veche sam u gradu sluchajnoi upoznala njegovu bff koja je danas moja bff i bez koje ne bih mogla da zamislim zhivot... poqushavali su i ona i njen brat da nas spoje.. no... jednom smo izuashli u grad i trwebali da se smuwamo pa nismo... e onda je ponovo nestao... btw... chuli smo se... pitao me je da budemo u wezi... pristala sam i ... to je kraj nazhalost kad god pomiuslim da je pochetak... on nikada nema vremena da se vidimo i ja vishe nemam nameru da ga jurim... nego... pozovem ga da idemo zajedno na zhur i on me ispali i kazhe da tamo ne zna nikoga, onda navodno ne mozhe u grad jer znash ima obaveze... ljuta sam i povredjena,..., briga me, nije jedini... i tako... to je kraj ove jebene pricjhe... izvinite ako sam vas smorila a jesma sigurno

:bhkb: dusho moja jedina
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pon Avg 18, 2008 11:41 pm

Girl with a broken smile ::
My Love Story :angry:
"Ko god hoce da ide veceras u bioskop, neka se nacrta u 6 kod Sormaza!"
sta ti ovo znaci?
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Avg 19, 2008 9:32 am

jeca*93 ::
Girl with a broken smile ::
My Love Story :angry:
"Ko god hoce da ide veceras u bioskop, neka se nacrta u 6 kod Sormaza!"
sta ti ovo znaci?
Pa to je rekla moja drugarica :/smile/:
Sormaz je jedna trafika kod koje smo se nasli :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
sweety teenka
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
sweety teenka


Ženski
Broj poruka : 28
Godina : 27
Datum upisa : 03.11.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Pon Nov 03, 2008 9:30 pm

ne mogu sad...ali meni se swe vrti oko ovoga: kada je neko zaljubljen u mene, ja nisam u njega, a kad se ja konacno zaljubim u njega on nije u mene...
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 9:53 am

Pa evo i moje... Mozda ce vas smoriti ali nemam sta drugo da radim:

Sve je pocelo 7. novembra, na casu istorije. Nastavnica istorije dovela ga je da popravi kompjuter. Ne mogu da opisem to osecanje... Nesto sto nikada pre nisam osetila... Bilo je tako jako.... TO je valjda bila ljubav... Gledala sam u njega svo vreme... I konacno shvatila da sam se jako zaljubila... Pocela sam da ga pratim svuda po skoli, ali me nije primecivao... Prolazilo je vreme i ja sam i dalje bila zaljubljena u te njegove oci... I dosao je dan kada sam mozda napravila najvecu gresku.. Kada sam rekla drugarici da mi se on svidja... I znala sam da ce to svima reci.. I ubrzo je saznalo celo moje odeljenje... POceli su polako da me zezaju... I na dan skole jedna moja drugarica se prodrala Gavrilo Selena te voli!!! I okrenuo se i pogledao pravo u mene... Osetila sam leptirice u stomaku... I kasnije otisli smo u bioskopsku halu... I on je stajao iznad mene i mog druga na balkonu i kada god bi se okrenula on je gledao u mene... I rekao mi je drug da ga je Gavrilo pitao da li sam ja Selena... Bila sam neobicno srecna... Sutradan bila je neka projekcija filma.. I sela sam blizu njega... I on je nekada zaustavljao pogled na meni... Prolazilo je vreme i svasta se desavalo.. BIlo je toliko pogleda sa njegove strane... I bilo mi je zaista lepo... I dosao je i taj dan kada sam shvatila da mu se svidjam... Bili smo na exkurziji... I moj drug ga je zvao i rekao da je moj decko i jos ponesto... I ja i moj drug smo se zezali.. Nismo predpostavljali sta ce se desiti... Zvala ga je moja drugarica i rekla da je cula pesmu od Marchela (Jedan) i da je cual jecaj... Ja nisam mogla da verujem... Pozvala sam ga sa drugaricinog telefona i zaista sam cula.... sad I sutradan ga je zvala moja drugarica i rekla da nemam decka... Ali on je i dalje bio tuzan... I ja sam kreten sto ga onda nisam pozvala... I nikada, nikada necu zaboraviti kako me je tuzno pogledao tog dana... Srce mi se steglo... I uglavnom, to je proslo... I i dalje me gleda.... I dalje je sve slicno kao i u 5. razredu i ja i dalje nemam ideju kako ce se zavrsiti....
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 3:52 pm

hehhe ja mislila bice sve sooper pa sto ga ne pozva hheheh a bas je romanticno pocelo
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sub Nov 08, 2008 9:09 am

Pa ja sam kreten.. NIkad necu to sebi oprostiti... Btw. juce mi je bila godisnjica kad sam ga upoznala biggrin
Nazad na vrh Ići dole
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 5:15 pm

Ufff..sve je počelo u školi ..on je 5 godina stariji.90-to godište tj .. za njega ,tj njegovo ime sam čula i ranije..da je neka faca,dasa u gradu ..i kao da ga sve devojke žele,no ništa.. cimnuo me neki br .. i upitam ko je,u početku je odbijao da mi kaže smile ..međutim,pošto se samnom ne može,odlučio je da mi kaže .. ja sam se sledila od sreće,tad je naravno počelo dopisivanje,muvanje..viđanje..jednog petka,videli smo se..pričali,i odjednom me poljubio ..otad pa do dana današnjeg traje ova divna priča..i sigurna sam da će trajati In love
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1Sub Jan 24, 2009 1:57 pm

ooooooooooo.............pa on ima 18 godina
ali dobro............................................................
sadasnja prica:
pa on je brat moje nej drugarice i znamo se otkad sebe ali sam se tek sad zaljubila u njega....
mozete videti sta sam pisala o tome u nasi slatki mali problemi ja ga obb ali sad cemo videti sta ce biti.....
prosla prica:
isao je na ples ali u drugu grupu i nista...........onda proslog leta ja dodjem u park gde moja drugarica izlazi (a on tamo zivi) i ja se njemu odma svidim (sutradan sam to saznala) igrali smo se zmurke to prvo vece............ i ja isla zajedno sa njim...i uvek tako,zajedno smo se sakrivali..........i on je bio u mene i ja u njega zaljubljena ali ja nisam htela da budem u vezi sa njim itd i tako to prestane ali sam sad na ovo leto jos malo bila zagrejana za njega al sad mi nista neznaci jer imam drugu ljubav
pretprosla ljubav-moja prva prava ljubav:
pa upoznali smo se na rekreativnoj na tari u cetvrtom razredu i i on se meni nije svidjao medjutim jedne veceri(svako vece bila zurka) jedna devojcica koja ide s njim u odeljenje mi kaze da je neko zaljubljen u mene
i ja ono bezveze odmahnem rukom i on pridje i kaze nijenije....laze te i ja ukapiram da je to verovatno on ............i kao i uvek on se meni poceo svidjati.....poslednje veceri ja kazem drugarici da ide da mu trazi broj i on krene ka meni i pita e istina da ja trazim broj i ja kazem da jeste ali ja izgubim njegov br
i kad sam ja kasnije bila na ekskurziji on mi posalje poruku i mi pocnemo da se dop,hteli smo da se vidimo kad on dodje u sabac ali nista od toga
sad se ponekad cujemo porukama ali nista od toga..........davno sam ga prebolela
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tvoja ljubavna prica... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Tvoja ljubavna prica...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica o ljubavi i ludosti...
» Tvoja skola...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Ja i ljubav...-
Skoči na: