~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tvoja ljubavna prica...

Ići dole 
+13
*Punk_Princess*
sweety teenka
NajgoraOdSwuDecu
~Piper Halliwel~
Ma-najbolja-sam94
Girl with a broken smile
*EnamoradA*como*NuncA*
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
~*Emily*~
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gossip Girl
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Gossip Girl


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 28
Datum upisa : 23.01.2010

Tvoja ljubavna prica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jan 26, 2010 8:09 pm

Moja pricha je neshto slozhenija...
Ovako: znachi nas dvoje se poznajemo vec 7 godina..od 1. razreda.. Sve moje drugarice bile su zaljubljene u njega,a ja sam im se smejala jer nisam razumela shta to vide na njemu (osim naravno tih OCHIJU koje zna ceo grad..)?! I sad tako proshlo je puno vremena..bili smo razlichita smena,nismo se vidjali osim na exQrzijama i malo se dopisivaLi preko Face-a i SMS-ova..PoLako smo se zbLizhiLi i postaLi naj drugovi..u shestom razredu je moja razredna provalila da me na exQrziji on muva a meni to uopshte nije bilo zanimljivo jer ono msm extra smo se druzhili i sa moje strane nije bilo nishta vishe od drugarstva..I sad na kraju shestog (26.5.2009.) meni na chasu istorije stigne poruka od njega..neshto u fazonu "shta radish" i ja njemu odgovorim i tako se dopisivali taj dan..posle 2 dana meni negde oko 12h uveche stigne opet poruka od njega,i tako sve u krug.. I tad ja provaLim da mi se svidja TOTALNO ♥ Izlazili smo u grad svako veche zajedno,ishli smo zajedno u shkolu svako jutro (promenio je smenu ne znam ni ja zashto xD ^^) i sve je bilo Ql smile Na exQrziji u sedmom su ga svi provalili - msm to da je zaljubljen u mene i to da sam ja zaljubljena u njega..Ali nashli su 2 najuobrazhenije osobe na svetu..mozhda to i nije najbolji opis..bolje reci najponosnije osobe .. Stoga,niko od nas nije hteo da prizna da je zaljubljen tako da je nasha pricha - propala xD On se meni posLe svog tog vremena i daLje svidja a znam 1000000% da se ja josh uvek svidjam njemu , ali zbog takvog ponashanja ovo ne mozhe da izadje na dobro.. Jeste da je on najlepshi dechak u shkoli i da su SVE devojchice zaljubljene u njega , ali ne treba da bude toliko uobrazhen..A i mene bash briga jer nisam debil da se ponizhavam i da mu priznam prva... On ce ostati moj PZO (praznik za ochi) a ako ja nisam njemu dovoljno vredna da predje preko ponosa-naci cu nekog kome cu vredeti ceo svet pa ce mu biti zhao
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Tvoja ljubavna prica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja ljubavna prica...   Tvoja ljubavna prica... - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 22, 2010 9:19 am

U prawu si skRoz!!!!!!nije te wrijedaan
Nazad na vrh Ići dole
 
Tvoja ljubavna prica...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prica o ljubavi i ludosti...
» Tvoja skola...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Ja i ljubav...-
Skoči na: