~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najlepsa poruka koju si dobila...

Ići dole 
+16
Alisa
~Dora~
MaWeNa
SnekyDqueen
LoOdAcHa
***Jibica
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
Peking_girlO_o_Sun
Ma-najbolja-sam94
*Afri*
Meemytza_93
~*wanjitza*~
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 10:55 am

Juce, od bivseg... I tebi medena...vol...tvoje pisance je...istopio sam se...****
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 11:40 pm

oprosticu ti mozda i to samo zato sto te wolim i ne mogu bez tebe! jos uwek ti ne werujem ali pokusacu da se pomirim sa tim! od mog dragog....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 10:24 pm

joj swe poruke od mog naj druga .... on me teshi kada mi je najgore ...ma lik je....ewo jedne koja me je tako nasmejala:
djachka molitwa: oche nash koji si za katedrom , sweta je hemijska twoja, da dobre volje na chas dodjesh. oprosti nam swe neoprawdane nashe, kao shto i mi zaboravljamo gradivo washe i ne izvodi nas na tablu wetj nas ostavi na mestu nashem. Amin
p.s knjiga je svetinja a svetinja se ne dira
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 10:35 am

malocas navratise dvoje.trazili su tvoj broj telefona,nisam im dao.rekao sam im gde zivis.kazu da se zovu radost i sreca i uskoro cete posetiti.(tako neki fazon tongue)
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 9:02 pm

PORUKA JE POSLATA ONOM KOGA VOLIM, POLAKO JE LETELA KAO DA SE BOJI, ALI JE IPAK SLETELA U TELEFON TVOJ, A PORUKA GLASI TI SI SLATKIS MOJ... od drugarice
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 4:18 pm

1000 je suza u mojim očima bilo, 1000 je želja koje život nikad nije ispunio, malo je ljubavi koju trebamo svi, a još manje prijatelja kao što si ti!
Od drugarice......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:18 pm

U PRAWO U OWOM MOMENTU!!!!!!! MI JE POSLAO NAJLEPSHU DO SAD!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:23 pm

jel hoces da nam je napises?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Apr 01, 2008 5:48 pm

"Wolim te!Najvise na svetu.Molim te mi oprosti"-od nekog ko mi se svidjo a i ispao trodupli kreten
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 4:43 pm

ma,swe poruke od ekipe kad' pokushawaju da me oraspolozhe....
owu chuwam skoro 2 nedelje.....moj dragi i ja smo se poswadjali(on je bio kriw) i za malo raskinuli...oko 11 mi je poslao prazan sms a posle toga 2. u kojem je pisalo ''owako se osjecam bez tebe''.narawno da smo se pomirili........
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 2:06 pm

Od moje BF... Jendom me je tako rasplakala... Neshto smo se zakachile i ja sam onda bila bolesna i uweche kad a su swi izashli ja sam lezhala u krewetu sa temperaturom 39 i pila nekakwe tablete i chajewe stigla mi je owa poruka: ZHELIM DA TE NE BOLI SWE SHTO TE JE BOLJELO, DA TE WOLI SWE SHTO TE NIJE WOLJELO, DA IMASH I MOZHESH WISHE NEGO SHTO TREBA, JER TE TWOJA DRUGARICA WOLI DO NEBA! SORY....
Ja sam iz chista mira pochela da plachem kada sam prochitala poruku, a to nije bilo ono jecanje wecj je iz mog oka klizila suza za suzom, a ja se nisam chula...

Poruka i nije neshto posebno, al meni je mnogo znachila i chuwam je u mobu i danas....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 7:14 am

Od mog dragog kada smo se posvadjali poslao mi je onu poruku iz one pesme''Jedina''
I od druagrica raznih...
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 6:09 pm

E devojke blago vama... Najromanticnija poruka koju sam ja dobila je: "E j**i ga... Lepo spavaj, sanjaj mene, ljubim te!" Eto kakvi meni zapadaju smilesmilesmilesmile

A od drugarica dnevno dobijem bar jednu koja me oraspolozi smile
Nazad na vrh Ići dole
***Jibica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
***Jibica


Ženski
Broj poruka : 43
Godina : 29
Datum upisa : 10.07.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 5:28 pm

E vjerujte mi da se i ne sjecam...ocigledno onda i nije bilo nekh poruka sad...A da ne pisem tamo ''volim te'' i te gluposti...takve poruke mi i nisu zanimljive
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:57 pm

E bas sam te se uzeleo

lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Gost
Gost
Anonymous



Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 9:30 am

Rekla sam jednom drugu da me on ne voli kad smo se svadjali...
I kad sam otishla kuci stigla mi je poruka
"Kako ja da ne volim moju malu Zocu... Nemam kre... Izvini... Volim te. Obozavam te. Lepo mi spavaj, Zocka"
Poruka me je skrooooz oraspolozila biggrin
Nazad na vrh Ići dole
SnekyDqueen
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
SnekyDqueen


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 11:02 am

0d m0g Decka: Citaj sada ovo polako, niko kao ja te nevoli ovako jako, i da te jos vise zelim to ti sada pisem, ja bez tebe nemogu ni da disem...!
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 9:36 pm

Upravo sam je dobila od drugarice :)

Muskarci su najveca greska na ovoj planeti.. Mi zene smo tu da ih popravimo!!! Da budu samo nasi... Zato posalji ovo na 5 brojeva i veceras u 23:42cete boleti noge jer ces tada setati po njegovim mislima... Bez zezanja, stvarno je istina. Zato salji zenska glavo!

U principu mrzim ove poruke, ali mi je ova bila tako simpaticna
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 9:50 pm

od drugagarice..ne secam se kako je isla...samo znam da su mi posle suze
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 11:49 pm

Dusho owo je neshto najljepshe shto je iko uradio ikad za mene... Ne zhelim nikad da te izgubim... I necu da si u eko ocu da si sa mnom u gim! Ocu da si swugdje sa mnom! Ewo plachem ti sad... :(((

I ja sam se tako rasplakala..........
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
MaWeNa
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
MaWeNa


Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 30
Datum upisa : 19.07.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:18 pm

Jao. . .dosta poruka me rasplache. . .
Kad se poswadjam s drugaricom, pa kad se mirimo. . .to jeee. . .

Neka ljubawna kad mi je bilo ko poshalje. . . .

A tek kad mi poshalje neko ko mi znachi (znate, onako :/wink/: ). . .
Nazad na vrh Ići dole
~Dora~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
~Dora~


Ženski
Broj poruka : 338
Godina : 28
Datum upisa : 10.08.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 4:21 pm

Od simpe:
Zelim te ludo,sanjam te cesto,otvori srce,napravi mesto.Ako nemozes dozvoli molim te da u njemu urezem do smrti VOLIM TE!!!

Kako je romantic(an)... :srce:
Nazad na vrh Ići dole
Alisa
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~



Ženski
Broj poruka : 41
Godina : 30
Datum upisa : 06.09.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Ned Sep 07, 2008 4:01 pm

Imam jednog andjelchica koji trchi okolo i udara odredjene ljude chekicem. svako koga udari dobija malo mog prijateljstva i ljubavi - tebe ce da pretuche! - od drugarice.


Znash da jedan pogled igovori vishe od 1000 rechi, a jedan dodir izaziva vishe emocija od bilo koje ljubavne izjave... Nemoj da mi govorish da me volish, pokazi mi to! - od nekog lika kojeg svaki put otkachim, ali poruka je stvarno....
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Pon Sep 08, 2008 8:55 am

Seki nemoj da mi se sekiras, stigao sam! Volim te puuuuuuuuno! Beso! Didi-Od mog druga... Koliko mi je poruka znacila! :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1Uto Sep 16, 2008 8:16 pm

^^^oaa pokazala sam didiju...isqcao je snif 50 puta!!!

najlepsha poruka koju sam dobila je od didija mog najdruga:

ti vec jesi moje sve! volim te!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Sponsored content





Najlepsa poruka koju si dobila... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa poruka koju si dobila...   Najlepsa poruka koju si dobila... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepsa poruka koju si dobila...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» koja je poslednja poruka koju ste primili...
» Najlepsa mesta za izlaske...
» Koju zvezdu ti volis???
» Koju knjigu trenutno citas...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moje porukice...-
Skoči na: