~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najlepsa mesta za izlaske...

Ići dole 
+15
~.:MaChKiCa:.~
Zorana
LoOdAcHa
CapljaVoliBilla
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
__Black_lady__
~*Emily*~
b@d_girl
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
Meemytza_93
Pepeljuga
~*wanjitza*~
19 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 11:03 am

Moja omiljena mesta za izlazak su kej, i gradska terasa... Ta dva mesta imaju posebno mesto u mom srcu jer su jako romanticna i lepa... Ipak volim da svrljam i po centu sa drustvom, ma milina...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 1:15 pm

Ja se najbolje ocecam na centru, a i u "Krug-u"
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 1:30 pm

wolim da izlazim u diskoteke In (iako wise ne radi), Eden, Rebel, Polet....i u palacinkarnicu Alexandro, i kafice Chelsea, Des arts, Star, Amor....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 2:37 pm

Ja leti zlazim na kej, zimi sam obično na centru, u kafe XL-u ili u Vanili, onda izlazim u naselje i ulicu kod drrugarice i tako.......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 3:20 pm

ja sam pre volela da do skoro pola deset visim iza zgrade, tad je tu bilo drustva 91, pa smo se zezali kao nikad... ne idem u kafice, vise volim varijantu konzerva + gradska terasa ili kej
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 9:45 pm

i zaborawila sam najwaznije mesto! krugowi.....to je igraliste izmedju zgrada gde izlazimo radnim danima (uwece) i nalazimo se pre odlaska u grad subotom i petkom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Pet Mar 07, 2008 9:01 pm

knez mihajlova
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 3:23 pm

definitiwno swe diskoteke.....lhjeti ne izlazim tako chesto........okupimo se swi i iza moje zgrade prawimo loodnicu
Nazad na vrh Ići dole
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:38 pm

U Kragujevcu su to ( za srednjoskolce i eventualno osmake ) : Trg ( to je inace kafic na Trgu kod Prve gimnazije ), zatim Cinema, Felicity, i svi kafici u Lole Ribara...
za ove malo mladje su to skolske zurke uglavnom...
i ima jedna diskoteka gde mogu svi da dodju: Jobs.
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Apr 29, 2008 10:24 am

ja obozavam da visim iza zgrade sa drustvom leti do 12h ili 1h(uvece)....pre sam isla na zurke ali mi je dosadno...smile....a da...lepo je i kod skole....tamo uvek ima drustva za zezanje,i jos kad sam ja na rolerima....i kad seugase svi reflektori kod skole..kao sinoc..izgasili nam se svi reflektori a samo mi kod skole...uzivancijaa!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 12:24 pm

centar grada i parkovi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 12:28 pm

Mi izlazimo na korzo, pa sjednemo u pizzeriju Q, Cool ili Panini, Sjedimo na trgu sa onom varijantom konzerva :p Ponekad visimo i ispred zgrade...
Mi bismo izlazile i u discoteke itd... Ali ovde nema nikakva discoteka gdje mozemo mi 93, 94 da izlazimo..... Svudje izlaze ovi stariji i pojedini slucajevi iz 8. razreda.... I to me tako nervira...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 9:43 pm

Xexe,nije bitno mjesto,bitna je ekipa lol
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 8:22 am

*Sweety*Gatita*Rebulera* ::
Xexe,nije bitno mjesto,bitna je ekipa lol

Slazhem se...
Ja bih sa mojim drushtwom mogla i na kraj swijeta ne bi mi bilo smorno jer ssu kraljewi xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 11:11 pm

Leti, zimi, kad god, uvek je najlepshe mesto igralishte pod obalom.
Zimi smo dole maaalkice redje, jer je hladno pored reke, ali inache, toje nashe mesto ,nashe crvene shipkice, i tu smo UVEK
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 11:22 am

Ne'am pojma gde mi je omiljeno mesto za izlazak............waljda park........ne zanm....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Zorana
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~



Muški
Broj poruka : 20
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:02 pm

dok sam bila u onovnoj uglavnom sam visila po skolskim.... sada najvise volim da idem u stres, bora-boru, pin up, crveni petao, klub 37, temu, zu zus ......a kada idemo negde da se izdjuskamo uglavnom su to privatne zurke...ovog leta sam prvi put bila u firmi na uzivoj svirci Đenana i mesto uopste nije lose
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:05 pm

obicno u grad sa drustvom...na kalish malo itd. :roll:
Nazad na vrh Ići dole
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Ned Avg 03, 2008 4:02 pm

Pa kad nam nije do niceg idemo na kej ali se spustimo skroz do save i bude nam extra...nama smo za provod dovoljni samo mi sami...
A ako nam se izlazi idemo na zurke,u Fortunu,XL..
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Avg 05, 2008 1:28 pm

Meni je naj mesto na trgu,i u kaficu(nznm kako se tacno zowe) pored trga...a moze i mali park.....
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Uto Jul 14, 2009 12:11 pm

Po meni najlepsa mesta za izlaske u Beogradu su :
Ada Ciganlija (jezero) - tu mogu da vozim rolere jer imaju odlicne staze predvidjene za to...a posle da se kupam i suncam i blejim sa drustvom...pravo malo beogradsko more smile

Knez Mihajlova i ceo centar grada: tramo uvek ima svasta da se vidi i uvek je super provod!

Kalemegdan: Prelep park...ogroman je i jako lep za setnju i uzivanje...ima svasta da se vidi...uvek imaju neke akcije, izlozbe, a pogled na Savu i Dunav pred zalazak sunca je stvarno predivan! A najvise volim da se penjemo po liticama i tvrdjavama i nadjemo neko lepo mesto visoko iznad svega...uzivanje smile

Delta city: Ogroman trzni centar! Ima svasta...to je ceo mali grad sa bioskopima, prodavnicama, bilijarom, kuglanjem , raznim sportovima, igricama, restoranima , manikirima...itd obavezno posetite!

T.C. Ushce: Takodje ogroman trzni centar samo sto je mnogo veci od Delta cityja i ima puno vise svega! Ima 11 bioskopa xD Stalno idem tamo!
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1Čet Sep 23, 2010 8:16 pm

hmm...nznm...kod shkole
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najlepsa mesta za izlaske... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsa mesta za izlaske...   Najlepsa mesta za izlaske... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepsa mesta za izlaske...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» radna mesta...
» Najlepsa poruka koju si dobila...
» Do kad imas izlaske...
» Sredjivanje za izlaske...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Izlasci & co...-
Skoči na: