~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nastavnici...

Ići dole 
+17
R!cH & fAmOuS
~Fairy Annie~
CapljaVoliBilla
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
shizzy*
Pepeljuga
*Afri*
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
21 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 1:29 pm

Svuda ista muka... Po semi nam opisi sve svoje profane...

SRPSKI:
MATIS:
ENGLESKI (STRANI JEZIK):
LIKOVNO:
MUZICKO:
FIZICKO:
fIZIKA:
HEMIJA:
ISTORIJA:
BIOLOGIJA:
GEOGRAFIJA:
TEHNICKO:
IZBORNI PREDMET:
INFORMATIKA:
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 4:46 pm

SRPSKI: Ona je baš OK nastavnica...... voili da se šali, ali ovkao je baš sooper.... mnogo je stroga, ali ima smisao za humor!
MATIS: Bože moj, Bože....... Najbolja nastavnica matematike! Kod nje ladno možeš da imaš 3 a da nijednom nisi otvorila svesku! Al pet baš i ne...... al ona je baš sooper, kod nje niko ne ide na popravni
ENGLESKI (STRANI JEZIK): Ja sam joj jedna od miljenica..... Baš je OK, jedina je ja u razredu volim, zato što imam 5 kod nje.......
LIKOVNO: Ma ludača...... Svi se ašle sa njom...... Sve dopušta...... ali svi imaju 3 kod nje, aj na sreću 4
MUZICKO: Baš je extra nastavnik! Moja naj frendica mu je miljenica, pa i ja onda......... Baš je extra nastavnik!
FIZICKO: Ma babetina matora.....
fIZIKA: Baš je sooper nastavnica...... Miljenica sam i njoj, jedna od miljenica, kod nje ladno može da se ima 5...... Zato što kad hoćeš možeš da se javiš!
HEMIJA: Ona voli da šuška, ali i mene ona voli...... Baš je extra nastavnica!
ISTORIJA: Jeste debilčina ko znba kakva, ali kod nje svi imaju 5
BIOLOGIJA: Kučka...... Nervira me strašno...... Kao izvlači brojeve iz kesice, a u stvari namesti broj koji će da izvuče......
GEOGRAFIJA: Joj, ona je baš dobra! Jeste stroga, al ako naučiš za jedan ili dva, daje ti još jednu šansu i ponekad dve! Ima extra smisao za humor!
TEHNICKO:Baš je sooper nastanik! Jedna moja drugarica naopisala na tabli "Trivun Gay" al nema veze....... On je baš sooper, jeste da nema pravol da mi se meša u privatan život, al voli me i on.....
IZBORNI PREDMET: OK je nastavnica..........
INFORMATIKA: Pa na informatici radimo šta hoćemo, stalno samo igrice igramo! Nastavnik uvek da 5!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:34 pm

SRPSKI:nastawnica prawi preweliku razliku medju djacima i prewise woli epske pesme ali je naspram drugih nastawnika ok!
MATIS:onako.swi ga mrze ali meni i nije neki namcor.mlad je ali wec ima sina i zenu sad
ENGLESKI (STRANI JEZIK):aaaaaaaa.nastawnica je uzas!neka matora nam dosla sad u osmom.nezaborawno smara!!!!
LIKOVNO:ne podnosim nastawnika.neki gowore da je gay.pa i jeste.na exkurziji bi sa nekim likom u kaficu i bilo je tu swega!inace radi kao dj.mi ga u skoli zezamo de si dj zzzzimon.nekako je umisljen i neprijatan.
MUZICKO:owo je najbolja nastawnica.saswim normalna zena.kada moramo da radimo onda sprowodi disciplinu i red ali kada se zezamo onda nam se i ona prikljuci.jedna je od retkih koju ne zezaju...
FIZICKO:pa nastawnik predaje decacima i razredni mi je.ne podnosimo ga.uzasno i ocenjuje.jadni decaci sad a nastawnica koja predaje nama dewojcicama je ok!
fIZIKA:pa upocetku je bila dobra ali nema pojma da predaje i sad me wec nerwira. sutra imam kontrolni iz fizike.....predosecam da ce biti horor!
HEMIJA:sowulja.tako je zowemo.baba malo zesce smara.ima odwratan glas i ne zaklapa tokom celog casa.ima i riblju frizuru kako je mi zowemo.kratka kosa pa razdeljak sa strane i to izgleda kao riblje kosti!
ISTORIJA:glupa bosanka......ali ona ipak nije uzela auto i bundu!(ne obracajte paznju na taj komentar)
BIOLOGIJA:nastawnik je uzasno strog ali nije los.....jedino sto nawija za zwezdu pa nas partizanowce muci....smile
GEOGRAFIJA:geografiju mi predaje ista nastawnica kao i istoriju
TEHNICKO:e owo je isto naj nastawnik.extra lik!!!
IZBORNI PREDMET:/
INFORMATIKA:ne znam.dosao je nowi nastawnik i imali smo samo jedan cas sa njim, pa ne znam kakaw je, ali dozwolio nam je da se tucemo.....inace predhodni nastawnik je bio.....najgori moguci.mocwarni cowek....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:45 pm

SRPSKI: nije los, mada posto se druzi s mojim caletom to me ubija, on mi mi je profesor lepog kazivanja jer idem na recitovanje, i odlicno se slaze s mojim matorcima, a to mi tako ide na zivce... Kad mi zalepi keca, moji matorci saznaju rekla ja ili ne...

MATIS: Kratko i jasno BUDALA matora, samo izvaljuje neke bisere, i nema veze sa matematikm...

ENGLESKI (STRANI JEZIK): U pocetku ok, sad se toliko provesticila, ma hororo\

LIKOVNO: Ludak, samo nesto filozofira i trtlja, mada sto se ocena tice nije los....

MUZICKO: Varljivo, kako kad, ta zena ume da bude tako zeznuta, a ume da bude super samo kad hoce...

FIZICKO: Milina, imala sam tri keca koja mi je posle popravio na 3 cetvorke.... super nastavnika...

fIZIKA: Nije losa, ali mnogo trazi da se uci

HEMIJA: Tu zenu svi vole... Ona je tako vesela i blesava a matora...

ISTORIJA: Ume da iznervira do koske...

BIOLOGIJA: Ta voli da me jebe u zdrav mozak, mada nije bas uvek losa...

GEOGRAFIJA: Sta reci... Grozno...

TEHNICKO: Razredni, niko ga ne voli, niko ga ne sisa dva%, vredjao nam je druga sa Kosova i mi smo hteli da ga menjamo... Mrzimo ga...

IZBORNI PREDMET: Super nastavnica...

INFORMATIKA: Milina, nastavnica je vrh, profanka je matisa, i mi je molimo da nama predaje a ona ne moze, e a onda kad imamo informatiku ona nam pokazuje matis ono sto ne znamo, ma zena je med i mleko...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:49 pm

I meni je nastavnica iz fizičkog, kao i Mynitza tebi!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:56 pm

sta ces.....polude ti ljudi nakon nekog wremena prowedenog u skoli kao i mi smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 8:19 pm

ma mi smo prsli nna naseg rarednog, obrni okreni on okrivi naseg druga za sve... Ajd tu i tamo, ali jednom kad ga je isterao sa casa rekao mu je da te svoje gluposti ostavi za Kosovo, ovaj se razdrao na njega da neme on prava da mu govori odakle, je, zatim je moja drugarica izletela napolje, a malo pre no sto je ona besna izletela iz ucionice, ja sam izasla da vidim kako mi je drug, sav se tresao i nije znao za sebe... Mrzim mog jebenog razrednog...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 9:37 pm

SRPSKI: dosadna do bola, mada je u prawu shto se tiche dosta stvari..mi smo grozni prema njoj
MATIS: razredni...doooosadno mada swi imamo extra ocene
ENGLESKI (STRANI JEZIK): ufff owe nastavnike obozavam!!!!!!!! extra su!
LIKOVNO:blah!!!kravetina jedna!!! mrzim je!!!
MUZICKO: smorulja!
FIZICKO: kreten i josh mator!
fIZIKA: VESHTICA!!! MRZIM JE!!!! ZLOBNICA!!SOWULJAGA!!!
HEMIJA: likusha!!!extra!!! obozavam je!
ISTORIJA: piihhh namrgodjena veshtica!
BIOLOGIJA: ok je...
GEOGRAFIJA: ok
TEHNICKO:MRZIM JE!!! DOSADA!!!
IZBORNI PREDMET: Smorchina
INFORMATIKA: razredni ....smor
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 10:32 pm

rafaela tebi swi vestice, kreteni i smorcine....biggrin ja sam imala jednu pogubljenu nastawnicu istorije (ne predaje mi wise-predaje nizim razredima) koja stalno jede banane pa su je prozwali bananamen i ide hodnikom ko hendikep i samo joj prowiris u ucionicu onda dodje do tebe i pocne: dete, ja owo od tebe nisam ocekiwala. to je stwarno nekulturno prowiriwati u intimu drugih!!!!!!!!!!! lol looda 100%
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Feb 24, 2008 9:06 pm

haha pa sha cu kad jesu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Feb 24, 2008 9:47 pm

ma kao i nisu, to sve westac do westice
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Feb 24, 2008 10:30 pm

tako je!!! kod mene su gotovo swi osim engleskinje,francuza i xemicharke opicheni
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 25, 2008 1:33 pm

SRPSKI:NAstawnik je soooper, samo dosta trazi za 5, a ume da se shali kada mu dodje samo prowale mozesh da chujesh
MATIS:Pojma nema o matishu, ali imam 5
ENGLESKI (STRANI JEZIK):Sooper je mada me u poslednje wreme nerwira jer nam je razredni, a ja wolim engleski
LIKOVNO:Izgubljena, ali potpuno, doshla owe godine.......
MUZICKO:Doshla owe godine, ok je bila u 1.polugodju a sad se neshto naoshtrila
FIZICKO:OK.....
fIZIKA:OK.....
HEMIJA:Meni je ok, ali je ponekad uzas, kao sad dala nam 40 zadataka,...Nisam nishta uradila a imamo sutra
ISTORIJA:Sooper, niko nishta ne uchi
BIOLOGIJA:Sooper, naj nastawnica
GEOGRAFIJA:Smor, mnogo trazi za 5
TEHNICKO:Ok
IZBORNI PREDMET:OK, doshla owe godine
INFORMATIKA:Sooper....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Feb 25, 2008 7:01 pm

SRPSKI: Axxxx... imali smo extra profq do kraja I polugodishta... Sad nam doshla neka... koja me mnoooogo nerwira...
MATIS: UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!! Imamo deb*la od nastawnika!
ENGLESKI (STRANI JEZIK): Grozna!... Ali se swi uplashimo od njenih minusewa... Progoworish jednu rech-minus. 5 minusa-1 u dnewnik.
LIKOVNO: UZAS! Ona kao da nije na chasu... Samo se uwali u stolicu i chita nowine. E, da kaze temu i oceni radowe...
MUZICKO: Ok...
FIZICKO: Grozan nastawnik! Mnogo me nerwira! Moram da igram fizichko i kad sam bolesna! Nikada ne prisustwuje chasu, samo nam da lopte.
fIZIKA: nemam
HEMIJA: nemam
ISTORIJA: Ok nastawnik... Strog je kada prichamo puno, ali je ok...
BIOLOGIJA: 50% - 50% neshto izmedju dobrog i losheg
GEOGRAFIJA: UZAS! Kod nje morash da znash swaku sitnicu iz swake lekcije inache dobijesh 1...
TEHNICKO: Sooper nastawnik! Kod njega se zezamo bash... Samo me nerwira shto pregleda urednost swezaka i pribor...
IZBORNI PREDMET: Hor-predaje nam nastawnica muzichkog...
INFORMATIKA: nemam
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Mar 16, 2008 12:19 am

SRPSKI:pa dobra je ,blaga ,voli da se sali

MATIS:nastavnik smesan je do bola ali smara

ENGLESKI (STRANI JEZIK):dobra je ,tera nas da ucimo

LIKOVNO:nije losa

MUZICKO:uzas zivi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

FIZICKO:nadara nada je dobra ali je dosadna u p.m.

fIZIKA:super jedna od najboljih!!!! proglasena je za najboljeg nastavnika na opstini!!!

HEMIJA:NEEEEEEEEEEEEEE uzas EEEEEE babuskera nikako da ode u penziju !!!! katastrofa!!ne smes da pisns

ISTORIJA:Super nastavnik,bilder,kupimo mu cokoladu i ne pita nas taj cas

BIOLOGIJA:ljuigavusa

GEOGRAFIJA:poremecen covek

TEHNICKO:razredna ali ne predaje mojoj grupi,nas nastavnik je car

IZBORNI PREDMET:pa gradjansko. gradjanka je moron

INFORMATIKA:nemam

nemacki: glupa je ali je dobra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Maj 11, 2008 8:30 pm

SRPSKI:razredna suvise se dere na nas,svaki cas nam prica o disciplini,onace sto se tice predavanja ok je


MATIS:kretenka mala pacovska!mrzim je!zbog nje uvek puknem na casu jednom sam cak i sto prevrnula i isutirala namestaj skolski.nema pojma da predaje


ENGLESKI:grbava ko neki trol zovem je kvazimodo,ima glavu ko one bratz,ne zna ni da prica samo kresti i dere se a pogotovo na mene,nervira je kad skljocamo hemijskama

LIKOVNO:neka glupa plavusa,kandi na znoj svaki cas

MUZICKO:pa dobra je nije losa,osim kad daje milion kontrolnih

FIZICKO:nije losa osim kad pocne da me smara

FIZIKA:extra je nastavnica!razume decu,malo je smesna i duhovita,ali u principu je extra

HEMIIJA:nastavnica isto se razume decu,stroga je do bolaaa jedino kod nje cutimo,ona i nastavnica fizike se najbolje druze,najace su likuse,duhovita je uvek se cepam na njemom casu,pa me onda izbaci

ISTORIJA:nekad dobra nekad ne

BIOLOGIJA:stoka debela!plavusa glupa!ja uvek skoro znam za 5 i ona mi da 4,jer ne zeli da ja imam 5!ne znam sto me smara tako!?

GEOGRAFIJA:prestrogo ocenjuje,samo misli na svoje dupe,kad je nervozna pocne da se dernja na nas

TEHNICKO:gleda svaku crticu koju nacrtamo i uvek mora da mi nadje neku gresku i uvek mi je tesko da dobijem 5

IZBORNI PREDMET:gradjansko ok je nastavnica,osim kad dodje direktorka pa joj se cepi

INFORMATIKA:zovemo nastavnika "isus" lici na isusa...ook je

RUSKI:ok je nastavnica uvek brine za decu,ali nekad zna da kenja,uvek nam prica neke njene price,kako se prave jela.....i onda posle 2 casa nam zabode kontrolni a mi nista ne znamo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pon Maj 12, 2008 4:00 pm

SRPSKI: Smoriteljica na kvadrat... Samo prica o komsijama i cjerci i muzu itd... Daje neke nebulozne teme za pismeni, kontrolni su joj preteski... prestroga je u ocjenjiwanju... Ima frizuru kao da joj je neko stavio serpu na glavu pa oshishao ono ispod sherpe... NE umije da se isfenira kako treba... Ne widi kako treba, ne chuje kako treba, predaje nam wecj 4 godine a pola nas ne zna imena i prezimena...

MATIS: Ovoga profana obozavam... nije strog, voli da se sali, najvishe na svoj rachun, pushta nas da uchimo neshto drugo na njegowom chasu... Trpi to shto ga wishe od pola odjeljenja ne slusha kada predaje....

ENGLESKI (STRANI JEZIK): Komshinica moja xD, prechesto je odsutna, bodowna granica na kontrolnom je uzasna [ako ima 36 poena petica je od 35 do 36], malo smara...

LIKOVNO: Malo je pjanica, tjera nas da crtamo stalno...

MUZICKO: Ok

FIZICKO: Smor!!

fIZIKA: Uzasno zivcana zena... Samo urlice, a kada se desi nesto u ucionici nase odjeljenje je krive, bez obzira na to sto je 5 odjeljenja imalo cas prije nas u toj istoj ucionici

HEMIJA: Najstrozija nastavnica u skoli... Trazi puno da se uci i radi... Trazi muklu tisinu na casu...

ISTORIJA: Lud covjek totalno... Nista ga niko ne slusa... Ocjene daje u zavisnosti od raspolozhenja,....

BIOLOGIJA: Kraljica.... Ovu zenu samo nerviramo, ali ja nju obozavam, ima takve izvale... Lako je prepisati na kontrolnom okd nje,... malo je stroga u ocjenjivanju...

GEOGRAFIJA: Jedan od omiljenih nastavnika, ne trazi puno za dobru ocjenu, Stalno se sali, pjeva nekakve pjesmice.... Od nas 29, 25 ima petice...

TEHNICKO: Sova, pjana...

Francuski: To mi je razredna, dosadna je, cesto je na bolovanju.... Stroga je... Najcheshcje neprawedna u ucjenjiwanju....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Sre Maj 14, 2008 7:42 am

isprawka:

SRPSKI: MORON HISTERICHNI
MATIS: cool razredni
ENGLESKI (STRANI JEZIK): extra obb ih
LIKOVNO: KRAVA
MUZICKO: veshtica
FIZICKO: matori debil,ali ume biti ok
fIZIKA: ume da bude ok kad oce ali inache je UZHAS
HEMIJA: extra!
ISTORIJA: VESHTICA
BIOLOGIJA: shat znam....ok kad oce
GEOGRAFIJA: ponekad je ok a nekad mi doodje da je bijem
tehnicko: smooooooor
VERONAUKA: hmmmmmmmmmm ne idem skoro nikad na to
INFORMATIKA: ok razredni
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Čet Maj 15, 2008 7:45 pm

SRPSKI:Ma Super je!!Stvarno!Voli da se sali i da se zeza sa nama.Mada je stroga.I nekad je izludimo.Narucito u poslednje vreme...
MATIS:NJu mrzim da je ne ogu mrzeti vise!Stalno je ozbiljna,nista ne da...ma ne smes ni do wc-a da odes.Ali naravno saska moze!Pa ona je njena miljenica.Uh sto me nervira!
ENGLESKI (STRANI JEZIK):Engleski:Super je tacherka,voli da se zeza,sali ma extra je...Svabski:Sta reci osim-TA NASTAVNICA TAKO SMARA I ODVRATNA JE DO BOLA!!!!!Pisala boh 5 strana o njoj.Ona nama pola casa prica o svom privatnom zivotu ,a posle nas pita nesto sto nas nije ni naucila...Ma grozota od zene!
LIKOVNO:PA onako....Mada nesto se okomila na mene u poslednje vreme...ZA sve sam joj kriva
MUZICKO:Lujka!Ali ozbiljno.Treba da budete na mom casu...Ma to je smejurija....Mrzi me sad da pisem njene izvale....
FIZICKO:OK je...
fIZIKA:BEz komentara
HEMIJA:/
ISTORIJA:Ok je....Kod nje na kontrolnom sve mozes da gledas.I ona nam govori cak(Ona nam predaje i geos)
BIOLOGIJA:Ma matora je....Treba bre u penziju...Ali ume da bude ok.Ali ne sa svima.Sa mnom da...
GEOGRAFIJA:Ok je....Kod nje na kontrolnom sve mozes da gledas.I ona nam govori cak
TEHNICKO:PA...Ona je mlada i prichala nam je price i price kako ne znam sta sve mozemo da radimo kao nje na casu,ali se nista nije ispunilo.Mada mi smo nepodnosljivi.A kad se razdere....Da ne pricham.Ali ume da bude skroz ok.
IZBORNI PREDMET:Pa to je informatika,tako da je ok nastavnica
INFORMATIKA:pogledaj iznad
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Pet Maj 16, 2008 1:47 pm

SRPSKI:profka koja je stalno nerwozna al' ja wolim da ju za'ebawam i nasmijem i to mi polazi za rukom...
MATIS:isto uwijek nerwozna,smerta joj swaki moj potez al' me zabolje...
ENGLESKI (STRANI JEZIK):profka engleskog je koza na kwadrat,a francuskog je carica...
LIKOVNO:mutawo gowedo
MUZICKO:pe***......non-stop mi mjerka druga!!! smile
FIZICKO:aaaa.....mega sweet prof,sa njim qliramo....
fIZIKA:jedino gotiwi nas 5-oro jer smo loodi....
HEMIJA:ggggrrrr.......bolesnik...swaki chas moram da stojim ispred table dok ne odluchim da se smirim.....
ISTORIJA:doshao nam nowi prof koji je blago recheno grozan,owaj stari je bio ql samo sh'o mu je shaka bila welichine lopate
BIOLOGIJA:smorena razredna......
GEOGRAFIJA:naj prof....
TEHNICKO:loodak
INFORMATIKA:prof tehnichkog
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 5:22 pm

SRPSKI: Ok je...
MATIS: Razredni,ponekad smara...
ENGLESKI (STRANI JEZIK): gggggrrrr....MORON!!! Prosle god nam je bila druga nastawnica,NAJBOLJA!!!
LIKOVNO: obecawa da ce nam swima dati 1...ali odlaze biggrin
MUZICKO: Skoro nikad nije tu smile
FIZICKO: ...Ne znam ni ko nam je...Imamo trojicu!
fIZIKA: SUUUPERRR!
HEMIJA:%%%
ISTORIJA: Pa,onako..
BIOLOGIJA: Nista posebno...
GEOGRAFIJA:NAJBOLJAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
TEHNICKO: SMOR!
IZBORNI PREDMET:%%%
INFORMATIKA: SMOR! Isti predaje i tehnicko
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 7:50 pm

Srpkinja iliti Dushica - najjaca profanka u celoj skoli!!!
Mara tj. matematicarka - jos je poznata i kao Smara lol Dosadna je k'o 10 proliva, a i onako uzgred stalno nesto kaki smile
Kerusha tj. engleskinja - pih, nit smrdi nit mirise
Rasheta tj. fizicarka - pogledati pod Kerusha tj. engleskinja
Miladinka tj. hemicarka - Zesca likusa! Ja je bas cenim! Smesna je kao crtani film
Biologicarka tj. razredna - mnooooooogo glupa!
Miss 60 tj. francuskinja - Pogubljena 100%! Mi na njenom casu jedemo, pevamo, pustamo muziku, ma koma!
Nada FBI tj. geograficarka - Sve vidi i sve zna! Nije ni cudo sto joj je nadimak FBI lol
Guzicarka tj. muzicarka - Guzati debil
Istoricarka - pogledati pod Kerusha i Rasheta. Malo smara pride
Hampti Dampti tj. likovnicar - Idiot!!! Lici na jaje tj. Hampti Damptija
Vlatko tj. nastavnik tehnickog - Car!!! Gotiva!!!
Borac tj. nastavnik fizickog - Zakon!
to je valjda to lol
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Uto Avg 05, 2008 1:34 pm

SRPSKI:Odwratna meni a i swima od pochetka!Gluwa...Jenom ju je pitao moj drug:,,Mogu li da odem da stawim dinamit ispod shkole",a ona kazhe:,,Mozhe dete,treba li ko da ti pomogne?!"(!)
MATIS:Nastavnik u koga smo puno werowali a na kraju nas je izjeb'o!Sorry na izrazhawanju!
ENGLESKI (STRANI JEZIK):Super nastavnica!
LIKOVNO:Loood nastawniik,ima prowala ali je super!
MUZICKO:Nastawnik kod koga ni jedan djak nema manje ispod 5!
FIZICKO:Uvek nas pushta..Mi pobegnemo sa chasa,on nishta,a uwek nam zakljuchi dobre ocene...
fIZIKA:Super nastawnik!
HEMIJA:Neznam josh...
ISTORIJA:Super nastawnica...
BIOLOGIJA:Inache moja razredna,koju vecina mog razreda i ne voli bash....
GEOGRAFIJA:Onako.,......
TEHNICKO:Nastawnik koji ne ispunjawa ono shto roditeljima obeca(a kamo li djacima)
IZBORNI PREDMET:nishta
INFORMATIKA:Odwratna nastawnica!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 9:08 am

Ja cu za sve moje nastavnike da vam napisem...

Fizicko-Nastavnik je extra! Dolazi vrlo cesto pijan na casove pa i ne zna sta radimo... Pusta nas da radimo sta hocemo, fizicko i ne moramo... Ma extra je...
Biologija-U pocetku me je prezirala i ja nju, sada je manje vise OK.... Ma sta lupam sad mi je super
Srpski-Nada... QQ mrzim je najvise.. .Zena mnogo smara... Dosadna je misli da je najpametnija... Budala jedna
Geografija-Razredna nam je extra! Obozavam je!!! Meni je ona super, i ona mene mnogo voli... Ma sve naaj!
Muzicko-Daska crkla da bog da.... Budaletina kakve nema... Dala mi 1 jer sam pricala na casu.. Hvala Bogu da nam nece predavati sad od 6. razreda..
Matematika-NAstavnik je FANTAZIJA! Extra je covek mnogooooo je dobar! Sve naj naj extra!
Engleski-Nastavnica je super, stalno se zeza sa nama... Divno
LIkovno-Pa onako, ni't smrdi nit' mirise
Francuski-Imali smo extra nastavnicu... Ona mi je drzala i privatne casove... Ali je zapallila u Kanadu... :/cry/: Sad ce nam doci neka,... Uxxxx...
Istorija-Extraaaaaa je!!! Super, nisam ni jednom odgovarala! :/kez/: Ali extra je nastavnica!
Tehnicko-Covek je malo udaren.. Na casu stalno pljuje u kantu, cacka zube, usi, nos.. Jos gleda porno filmove :/eew/: :gjvb: Uzas...... Jos se mnogo pravi pametan... Uzas
Veronauka-Nastavnik nam je extra!!!!! Stalno se zeza s nama...
Informatika-Ova nastavnica je super nadam se da ce ostati.. A ona prosla... Katastrofa! Ja pomerila ruku a ona meni: ,,Jel ti to meni pokazujes da sam luda??? Ajde kod psihologa!" POremecena...


Eto vidite luda kuca.. Sad ce i nastavnica fizike u dom ludaka... :hop:
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 11:03 pm

Srpski - Imali smo 4 nastavnice sprskog. 1. je billa extra, obozhavala nas je, druga takodje, treca je billa matora baba koja nam je svima ishla po nervima, i 4. je billa super
Matematika - Dve nastavnice, prva je billa OK, samo shto je mene mrzela, a druga je billa malo namcorasta, iako je prepametna zhena
Engleski - Dve nastavnice. prva je billa veeeelika krava, ali si kod nje bar znala engleski! Imash 4 - znash za 4. Onda je doshla jedna druga koja je mnooogo popustljivija i dobra, ali zato nema pojma da predaje.
Muzichko - Extra nastavnica, kod koje se stalno zezamo, i stalno nas je opominjala. Ostaje miu secanju ono njeno kad opominje Kiku i mene: ''O_O Tamara! Aleksandra! Ucutite vishe!'' XDDDDDD
Fizichko - Jedan i jedini - NAJBOLJI. Perislav je legenda, iako nas je chesto muchio, narochito mene, narochito u osmom razredu. Kralj je.
Likovno - Hugoloina je lik zhena! Ona nama stalno pricha da smo indijanci, i da se deremo toliko da se chujemo do zbornice XDDD
Hemija - OK zhena, koja dete po imenu Milosh zove Jovica, malo smara, i malo je prestroga
Fizika - Najkorektniji & Najposhteniji nastavnik u shkoli. Kod njega imash ono shto si zasluzhio. Kod njega niko nema vezu! A na kraju svake godine, on pita: ''Ima li neko da sam ga oshtetio ovom ocenom?'' Ako se neko javi, on mu momentalno poveca ocenu. li niko nije takav da se javi, iako je dosta nas nezadovoljno.
Biologija - Mirna dobra zhena. Retko viche, samo kad je iznerviramo.
Istorija - nash razrendi, ma KRALJ KRALJ KRALJ KRALJ KRALJ KRALJ KRALJ KRALJ od choveka, on je LEGENDA! On nas je SVE pushtao, uvek nas branio, molio druge nastavnike kad nam fali za prosek, zezao se non-stop s nama.......
Geografija - Dva nastavnika. Prva je billa nastavnica koja je za cveo chas stizala da pita samo jednog djaka, jadan taj. Smarala je strashno i niko je nije neshto voleo. A onda je doshao nastavnik, koji je EXTRA, ali korektan, i koji je mne STALNO opominjao XD
Tehnichko - Matori, dosadni, nastavnik,koji je uvek vikao na nas, i smarao.
Informatika - Extra lik, koga smo obozhavali, i prichale mu ko nam se svidja iz shkole itd XD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nastavnici... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Nastavnici...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Nastavnici...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: