~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nastavnici...

Ići dole 
+17
R!cH & fAmOuS
~Fairy Annie~
CapljaVoliBilla
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
shizzy*
Pepeljuga
*Afri*
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:30 am

Matematika Smaraaaač. Mrzim ga. Moj razredni. Gospdin 'Ti to ne razumeš' Mrzim ga najviše na svetu.
Srpski Super je. Stalno nam popušta, a mene voli baš. I još neke, ne samo mene. Ja mogu da radim šta hoću na času.
Muzičko OK je. Samo me nervira za ovo oko hora. Nikad nam skoro ne drži časove. :S
Engleski Super je nastavnica. Samo je stroga po ponašanju, ali meni malo popušta. Ipak sam ja ona koja najviše zna. xD ( ali ipak idem već 6 ( sad ću sedmu ) godina )
Likovno Crkla da Bog da!!! Mrzim je. Prokurčena fufica.
Francuski Sjajna je. Obožavam je. Da nam pola rešenja na testovima.
Veronauka Car. Prelep je. Najbolji.
Tehničko Lud je nastavnik, ali me nervira po pitanju pribora.

:S
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:25 pm

Matematika:U jee ko njega ne slusa na casu odma opomena u dnevnik..Inace taj meni dodje nesto ali ne volim ga bash..a ni on mene :/ua/:
Srpski:Ko nju ne slusa lupa od sto i dere see ta je zena od matisa... :/@--/:
Bios:Ma najbolja woli mene i jos neke extraaa je
Eng.:Obozavam jee extraa woli mene najvise i Djinu
Nem.:Isti slucaj kao sa Eng. i bios
ITO:UUu ne volim ga samo woli da mi nesto prawimo a nama nekada grozota a nekada extra inace i on je slican Mat.
Istorija:Ma ok najvise voli Dunju pa Djinu pa sashku pa Mariiju pa mene :/cry/: On woli da se zeza kao swi ali umereno
Geos.Ma najbolja kod nje izadjes na tablu izlupas se nesto i dobijes 5 extraaa a kada ispituje onda gledas u knjigu i goworis a ona gleda u tebe i nista ne kaze....
Infor.Ona nam predaje Eng.ista nastawnica
Likovno:Ma najbolji zezas se u parku i skoro swaki dan idemo napolje ma najbolji...Nesto na brzaka nazvrsljas pa onda posle bacis :/icon-approve/
Gradjansko:Extraaa onako samo nas 7 ide na gradj, pa nam je soooper nista ne radimo extraa ona nam swe pusta igramo se i tak nekada idemo i u crkwu nas pusti da idemo sa ostalima sa vero.

MA COOL MI JE SCHOOL
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 30, 2008 11:24 am

Girl with a broken smile ::
Srpkinja iliti Dushica - najjaca profanka u celoj skoli!!!
Mara tj. matematicarka - jos je poznata i kao Smara lol Dosadna je k'o 10 proliva, a i onako uzgred stalno nesto kaki smile
Kerusha tj. engleskinja - pih, nit smrdi nit mirise
Rasheta tj. fizicarka - pogledati pod Kerusha tj. engleskinja
Miladinka tj. hemicarka - Zesca likusa! Ja je bas cenim! Smesna je kao crtani film
Biologicarka tj. razredna - mnooooooogo glupa!
Miss 60 tj. francuskinja - Pogubljena 100%! Mi na njenom casu jedemo, pevamo, pustamo muziku, ma koma!
Nada FBI tj. geograficarka - Sve vidi i sve zna! Nije ni cudo sto joj je nadimak FBI lol
Guzicarka tj. muzicarka - Guzati debil
Istoricarka - pogledati pod Kerusha i Rasheta. Malo smara pride
Hampti Dampti tj. likovnicar - Idiot!!! Lici na jaje tj. Hampti Damptija
Vlatko tj. nastavnik tehnickog - Car!!! Gotiva!!!
Borac tj. nastavnik fizickog - Zakon!
to je valjda to lol

jbt sad ovo citam i svi mi nedostaju... Na kraju su svi ispali likovi i svi ce mi ostati u lepom secanju :/nesiguran/: :/cry/: :/cry/: :/cry/: :/cry/: :/cry/: :/cry/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 08, 2008 8:16 am

Ewo nowih nastawnika

Srpski - predawala mi je u 6., odlichna nastawnica, uwijek se ispicha sa mnom kad me sretne na ulici, totalno je opushneta, a i obozhawala me u 6. imala sam 5. k'o kucju, nadam se da cju i sad smile
Matematika: Izgleda da je malo stroga, ali umije swe da objasni i to mi se swidja smile
Fizichar: Nishta ga ne chujem, u zadnjoj klupi sam i naginjem se naprijed da bi bar neshto chula a on swe diktira, a i kad ga chujem nishta ga ne razumijem, ne izgleda strogo....
Hemicharka/biologicharka\: Jedna nastawnica mi predaje owa dwa predmeta, trazhi rad red i disciplinu na chasu, muwa se ne chuje, podsjecja me po malo na mooju starnu nastawnicu shto se taoga tiche, a lujka je, nosi dwoje naochara jedne su jojj na ochima a druge na wrx glawe :koolidfsf:
Onowe turizma i ugostiteljstwa: Owo mi je razredna, djeluje mi bash stroga, ne da nam da nosimo atletske majice, ne da nam da se okrecjemo na chasu, morammo swe da pisehmo, ne daje nam da bjezhimo....... ne znam kako predaje jer nisam bila kod nje osim na prwom chasu xD
Praktichna nastawa: Owa je takaw smor, kod nje imamo blok chas i ona pricha isto shto sam i razredna pricha na njenom chasu samo shto kod owe moramo da radimo seminarke
Informatika; Bash dobar nastawnik, ne trazhi puno, potpuno je smiren, ne wiche....
Istorichar: flegma zhezhcja, smara 1000000000 na sat, ne woli da mu kasnimo na chas, moramo da ga pratimo pogledom po uchionici jer inache misli da ga ne slushamo - lud skroz
Engleskinja: dawezh, tjera nas da cio chas prichamo na engleskom sa njom, kad mso se upoznawali[1. chas] pitala nas je zashto smo upisali turistichku shkolu i chime bi da se bawimo [kreten]
Francuz - predawao mi je jedno kratko wrijeme u osnownoj, totalno je izgubljen, flegma zheshcja smile A samo nas je osmoro iz mog odjeljenja kod nejga na chasu smile [samo smo mi u osnownoj uchili franc.]
Fizichko: Nznm josh kakaw je, bila sam bolesna ta dwa dana kad smo imali fizichko, ali nam trazhi da nosimo crne shortsewe obawezno
Istorija Umjetnosti : Deska je najwecja kraljica smile Poznaje je moja majka owako tako da sam chesto pricjhala sa njom,luda je ko struja, i chesto se koristi izrazima kojima se i mi teenageri koristimo tipa: ne smaraj molim te wishe smile



I to su mi swi predmeti smile
A do godine wjerowatno gubim fiziku, hemiju i bios xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 11:12 pm

SRPSKI: kretenusxa na qb.....krawa debela....sad pocxwla u osmom da nam predaje....ja tu zxenu organski ne podnosim....'nacxi swaki cxas namponawlja jedno te isto....jbt ko papagaj.....i u'watila neki pik na mene u pm...
MATIS: zxena tzaritza....stalno se zeza s nama....kod nje mi je uwek swe jasno....mi odradimo ono sxto imamo pa se posle zezamo s njom i tak....
ENGLESKI (STRANI JEZIK): po meni najbolja nast....lepa, zgodna....english zna mng dobro....najwisxe mi se swidja sxto je prawedna u otzenjiwanju....i da....obb cxasowe kod nje, stalno slusxamo ziq i tak...
LIKOVNO: 'nacxi zxena mi trenira zxiwtze samo tako....nisam kriwa sxto nisam talenat za tzrtanje....inacxe je ok....
MUZICKO: najgori nast. na swetu....josx mi i razredni....hejtujem ga iz dna dusxe....nikada nam nije pomogao, deli jedintze samo tako....jbt ko'i tje mi qratz muzicxko u zxiwotu....
FIZICKO: laganitza....nisx ne radimo....na kraju samo izdeli otzene...inacxe ok cxowek....
fIZIKA: babetina....trenira mi zxiwtze....nema pojma s fizikom....
HEMIJA: extra zxena....ali mng stroga....mng dobro objasxnjawa.....i msm da tje i dwojke u srednjoj dobro znati xemiju....
ISTORIJA: xaxaxa....e ona je pricxa za sebe...zxena u nekom 3pu da je lepa....nikad nisxta ne predaje, mlati praznu slamu....stalno joj nesx treba pa sxalje detzu da joj qpuju....loodacxa...
BIOLOGIJA: pfff......za nju neam komentar.....krawetina debela.....jaooooo....sxto nije otisxla u penziju....
GEOGRAFIJA: ql zxena....sooper predaje....pored nje cxowek basx mozxe da zawoli geos....
TEHNICKO: LIK....e njega obb....cxowek je xaos totalni....
INFORMATIKA: ja informatiq ni neam...tj. imam al' ne idem....tongue....mrzi me....inacxe moj nast. informatike je xaos....smesxno xoda....biggrin
Nazad na vrh Ići dole
~*OtKaCeNa~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~*OtKaCeNa~*


Ženski
Broj poruka : 44
Godina : 29
Datum upisa : 04.11.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Sre Nov 05, 2008 4:40 pm

SRPSKI:onako....samo je glupa, nista ne zna swe gleda iz knjiga
MATEM:ok nastawnica....pola casa prica, a pola nesto radimo
FIZIKA:razredna, extra zena, zeza se s nama i swe...al kad pocne deliti ukore bolje da nas nema
HEMIJA:stroga je, al ono bash, znaci moj drug kad odg. toliko se trese da mu kreda ispane iz ruke
BIOLOGIJA:ona....nema pojma o biologiji, ne sme nam nista, galamimo na nju, pa nas ona pusti sa casa..lol
ISTORIJA:dosadnaaaaaa je, samo preti da ce nam dati 1, a nikad to ne uradi
GEOGRAF.:nastawnica je retard, al ja wolim goeg. pa zato i nju(malo)
TEHNICKO:pricamo po citaw cas, ona nam kaze da ucutimo, al posle 2 min. mi nastawimo
INFORMATIKA:extra nastawnica
FIZICKO:nastawnik..koji lik...znaci extra je...obozawam ga
MUZICKO:natawnica, po citaw cas gledamo kroz prozor i zezamo prolaznike..xexe
LIKOWNO:crnogorac,m lud cowjek, kad me powuce za kosu ne pusta dok se ne dignem sa stolice
WJERONAUKA:swestenik..ok je
ENGLESKI:ok nastawnik..nista posebno
NJEMACKI:
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 8:24 pm

SRPSKI:Ok,mada je strija zena pa verovatno znate kako ide to kod njih...Prica nam kako je sve manje pismenih i ucenih ljudi,bla,bla....Uzrecica joj je "Boze sacuvaj"
MATIS:Najbolji je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sjajan je ali prvi dan,kada smo upoznavali nastavnike ukakila sam se (da izvinete na recniku) od straha
ENGLESKI (STRANI JEZIK):Galina,ona je iz Rusije i ima tako smesan naglasak da volimo da je imitiramo
LIKOVNO:Piskavac-ima smesan glas i malkice me nervira
MUZICKO:Djole-sve mu diraj,ali pesmaricu i flautu ne....malo sam imala problema sa njim jer zahteva od ucenika da sviraju flautu,sto je meni taaaaaaaako smor
FIZICKO:Daca je najbolja,skroz je opustena i smesno mi je kad uceniku kaze "Ne zajebavaj"
fIZIKA:Nemam
HEMIJA:Nemam
ISTORIJA:Dobra nastavnica,za sad....Mada mi se digne kosa na glavi kad kaze ono njeno "Znaci".....Uff,cak za vreme casa zapisujem koliko puta je to rekla
BIOLOGIJA:Razredna je najbolja....Stvarno wrx
GEOGRAFIJA:Malo me nervira...Ravna je ko daska
TEHNICKO:Ok je....
IZBORNI PREDMET:
INFORMATIKA:
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 5:26 pm

SRPSKI:joj ja nju obozavam, profesorica je stv super!
MATIS:volela sam je do pre nedelju dana kad sam ispravljala ocenu, a ona mi dala neki hibridni, gigantski tezak zadatka, i ja ga nisam uradila do kraja, a ovo sto sma uradila bilo mi tacno, i ona mi nije dala vecu cenu.
a volela sma je...cccc
ENGLESKI (STRANI JEZIK):moja profesorica iz osnovne dobila je posao u Gimnaziji u koju sad idem, tako da se znamo vec duze vreme, pa nemam nikakvih problema sa njom. nije losa...
LIKOVNO:najbolji profesor u skoli, definitivno. on nije samo profesor, on nije obican profesor, on je i pravi pedagog...jako volimo njegove casove...svi..
MUZICKO:imali smo strava profesoricu dok nije otisla, sad nam dosla neka debela. zaklanja teblu svojom sirinom. madzarica i ne zna padeze..:/
FIZICKO:matori konj jedan nervira me do zla Boga
fIZIKA:ne bih da komentarisem...kod nje imam 3...:/
HEMIJA:ni to ne zelim da komentarisem...to mi je razredna ali jako sma razocarana...
ISTORIJA:uf ubija me taj covek, svaki cas nesto podjebava ovo ono...mursh!
BIOLOGIJA:ona je tako fina zena, tako slatka i mila da je to prosto neopisivo...
GEOGRAFIJA:mara-cmara hahahah aaa
IZBORNI PREDMET:gradjansko-ona je ok
INFORMATIKA:joj, uzas!
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:18 pm

SRPSKI: Dobra, Čudna, imam 5, ne smeta, svvii je poštuju.
MATIS:Pravedna, ateist.
ENGLESKI (STRANI JEZIK):Dobra, kul XD
LIKOVNO:Ludačaaaaa
MUZICKO:Ludača
FIZICKO:Poklanjaroš xD
fIZIKA:Ludak
HEMIJA:Budala xD
ISTORIJA:Dobra doneklee
BIOLOGIJA:Nema pojma
GEOGRAFIJA:Budala :S

IZBORNI PREDMET:imam 3 biggrinsmilebiggrinsmile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nastavnici... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nastavnici...   Nastavnici... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Nastavnici...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Nastavnici...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: