~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tvoja skola...

Ići dole 
+13
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
Girl with a broken smile
CapljaVoliBilla
_*-Blondie-*_
Lana_BlEjAcIcA
*EnamoradA*como*NuncA*
machkenzi
Pepeljuga
Meemytza_93
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Čet Avg 28, 2008 10:45 pm

u balgo tebi!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Gost
Gost
Anonymous



Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:19 am

Joj, naša škola je džungla. A naše odeljenje najnemirnije. Ali nam je prosek najveći.

A škola je u raspadu. I skroz je ispotpisana. :S Ali nama ne smeta, mi ludaci se samo zajebavamo. Al' kad nam se jednom uruši krov iznad glava neće nam biti svejedno. :S
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:28 pm

_~~~riba*do*yaya~~~_ ::
Sad razmem......... A kod nas owe nedelje 1, 2, 3, 4 idu pre podne, a 5, 6, 7 i 8 posle podne, kod nas ej uvek tako! A sledeće nedelje obrnuto, mi stariji pre, a ovi klinci posle podne!
i kod mene takoo

ovaj pa nasa skola mi smo ugledna i ko je isvrslja pronadju krivca i odma ukor ili cak izbacenje iz skole :/cry/: uzas ma bre sranje ali ipak mis smo najzanimljiviji i nasa ucionica najveca pa milsim zna se ko je owde glavnii :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 01, 2008 4:28 pm

Moja nova skola

To je mesto gde se okupljaju svi moguci cudaci, za sad deluje OK
Profesori takodje deluju OK, Latinka ja opicena skroz i ona mi je za sad najveci hit! :lol:
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 7:41 am

Ja imam dve spojene skole, tako da je moja skola ogromna! Spolja je bela, ima gomilu prozora. Imamo crvene gelendere i neke crvene sipke, i mi se uvek naslonimo na njih i vicemo: ,,Vadite nas iz zatvora!'' :/kez/: Za svaki predmet iammo posebnu ucionicu, u svakoj ucionici ima po jedan pomocni kabinet. U svakoj ucionici ima i kompjuter. Dvoriste je ogromno, tu radimo sve i svasta. Nastavnici su skroz opiceni... Kod nas svi 5. i 7. razredi idu u istu smenu sa jos nekima iz 1. 2. 3. i 4. razreda, a svi 6. i 8. idu u istu smenu sa jos nekima iz 1. 2. 3. i 4. razreda. Ja ne idem sa malim Jovom u smenu! :/cry/: :/cry/:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 12:40 pm

Nasha nowa shkola.....Pa i nije tako losha, mislim kad spolja gledash...Ali kad widish ko swe radi tu, kakwi su profesoru, pobegnesh glawom bez obzira....Najgora od sswih je istoricharka, prwi chas pa isterala nekenapolje....Ne podnosim je..Posle njnog chasa samo sam jedno rekla:''Ponawljaci ja istoriju sigurno.''Onda su mi se skoro swi i pridruzili pa cemo na kraju godine swi u paketu da poalzemo
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 1:27 pm

ja idem u Gimnaziju...nije lose jeste da su nastavnici strogi, ma mrzi me da sad pisem...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 08, 2008 8:20 am

U mojoj nowoj shkoli su swi zidowi bijeli, imam osjecjaj kao da sam u ludnici takwi su mi i nastawnici a takwi su i uchenici bgm, zreli za ludnicu, samo nam one koshulje ludachke fale xD
Welika je shkola, 3 sprata, mi se josh uwijek ne penjemo na 3. , tek do godine :)
Spolja sa jedne strane ima grafita, sa druge smao ono shto su se potpisiwali,a taj zid kreche swakih 7 dana, oni okreche, neko preko nocji dodje i potpishe se xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 09, 2008 7:56 pm

Lol.

Moja nova shkola........Gimnazija.....
Pa, shkola je lepa, ali mi se chini da je dosta mala.
Ono, extra je uredjena, ima automat za kafu/chaj, prizemlje je okrecheno, u svakom hodniku klupe (jer se uchionice zakljuchavaju za odmor)
WC-i su renovirani, zelene plochice, i ima techni sapun, i ono za sushenje ruku.......
Profesori su dosta strogi. Primetila sam da ni jedan ne voli kad ujesh posle njega.
a tek mobillne..........:S
Drushtvo je super, zezanje po ceo dan ;)
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 11, 2008 8:06 pm

chapy drago mi je da si se uklopila u gim... vidimo se dogodine =) sreća moja =)
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 12, 2008 7:34 pm

:) Deffo se vidimo ;)
Spremicu te ja za to unapred XDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 12, 2008 7:37 pm

u jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... bb ae u msn jbmt ludu
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:15 pm

CapljaVoliBilla ::
Moja shkola je ejdno otkacheno, prelepo, ludo, nikakvo, jadno, zanimljivo mesto biggrin
Volim to mesto, volim jer sam tamo billa 8 godina.
I nekako se naviknesh na sve........
na one hidnike, uchionice......
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tvoja skola... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tvoja skola...   Tvoja skola... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Tvoja skola...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ^_^Skola za buntovnike^_^
» NAJBOLJA SKOLA IKADA - St. Trinian's
» Tvoja ljubavna prica...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: