~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kazne i batine...

Ići dole 
+25
beybica
Miley Cyrus
# AnGeL dE PoNcO #
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
LoOdAcHa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
!*_Miss crazy_*!
machkenzi
LOODACA
__Black_lady__
~*Emily*~
*EnamoradA*como*NuncA*
b@d_girl
Pepeljuga
*Afri*
Tica94
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
29 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 11:14 am

Uh ja sam se bogami nadobijala batina i to dosta za svojih cetrnaest godina, ipak vise ih ne dobijam ali zato kazne imam bar jednom u mesec dana... Jednom mi je bio oduzet fon, komp, izlasci, tv, ma bukvalno sve skoro mesec dana, izludela sam skroz...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 2:40 pm

Ma samo kazne.... Npr. da ne izlazim i sl. al nikad mi nisu oduzeli nešto..... Jedino su mi nisu dali da idem 2 dana na komp.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 10:00 pm

e owo pisanje ce potrajat: fati me je jednom u ziwotu (kad sam imala 4 godine) oterao u cosak i nisam se smela pomerit odatle dok mu se nisam izwinula. onda me je osamario jedanput a isto tada oduzeo mob (to je bio pakao) kada sam upala u lose drustwo, pocela da lazem....ali zahwalna sam mu zbog toga! ko zna gde bi sad bila i skim bi se druzila da nije bilo njega! muti me je udarala kaisem, papucom i samarala me ali wise joj ne dozwoljawam! sada se samo izwice kada nesto zgresim i to je to!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Tica94
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tica94


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 31.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Pet Feb 22, 2008 12:22 pm

Najgora kazna je kad mi uzmu mob, ili zabrane komp... Pa pobogu ljudi, imate li vi dushu???
Nazad na vrh Ići dole
http://los-serrano.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Pet Feb 22, 2008 1:23 pm

kako kad... ja jos uvek ponekad dobijem batine... kao mala bila sam jako energicno i nemirno deriste, i sad sam ali vise ova dva nacina ne pali, evoi i koja,,, jednom nisma mogla da se svrtim na mestu, majka je uzela kajs i vezala me za stolicu dok je usisala kucu, jer od mene nista nije mogla da uradi... a jednom sam pricala sto na sat pa mi je zalepila usta... :lol!: ma smejurija, ali dobro sad mi je uzas kad mi uzmu komp,. izlaske i fon... horor, cale mi je jednom citao poruke kad mi je uzeo fon i htelka sam golim rukama da ga ubijeem majke mi... ali nisma smela da kazem da znam jer nisam smela da ga pipnem, a gledala sam sve kad bi ga kao slucajno ostavio kod kuce... uh...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sub Feb 23, 2008 10:50 pm

Ne tuku me...... kada sam bila mala neshto malo ako bash neshto zgreshim ...ali sada ne...retko me kaznjavaju ako to i urade zabrana moba i kompa! pakao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Ned Feb 24, 2008 9:01 am

Mene roditelji ne tuku, mozda su me tukli kad sam bila mala, ne secam se, ali sada me ne tuku.....A i kaznjawaju me retko to uglawnom bude da ceo dan prowedem ciku, fon mi nikad nisu oduzeli, a ni nisu mi zabranili da idem na komp...
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 3:26 pm

nikada nisu digli ruku na mene........imaju powjerenja u mene a kada naprawim neko sranje u school obichno mi oduzmu mob na 2 dana(pakao,tad poludim),zabrane komp,izlaske i tako.............ne znam kakwi to roditelji mogu da budu da biju djecu.... evil :sad: :angry: :jldfhjkd:
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 5:34 pm

Nikadaa me nisu tukli roditelji.Jednom sam bila u kazni da ne smem 10 dana da gledam TV(bila sam mala i opsednuta TV-om),ali sam posle jedno 4 dana vc smela.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 5:55 pm

kazne su na neki nachin OK,ali da me biju-ja to nebih mogla da podnesem
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 4:38 pm

Ne tuku me ...mislim imam 13 godina ...nisam wishe mala
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:36 pm

uuu ja sam dobijala batine... do bogami, neke 12-te godine

Posle vishe nisu mogli tongue

Ali nikada me nisu kaznjavali... e skoro su me po drugi put kaznili za ceo zhivot i oduzeli mi komp, to j neshto najgore shto su mogli da mi urade... moj zhivot je NET!
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 29, 2008 10:21 am

meni su ponekad tukli,tj. kad sam bila mala...secam se jednom kad sam tati ja opalila samar..lolz.,...a nikad mi nisu nista zabranili,jesu jednm mob,i komp na 10 min.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
LOODACA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
LOODACA


Ženski
Broj poruka : 121
Godina : 30
Datum upisa : 26.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 29, 2008 4:32 pm

~*Emily*~ ::
uuu ja sam dobijala batine... do bogami, neke 12-te godine

Posle vishe nisu mogli tongue

Ali nikada me nisu kaznjavali... e skoro su me po drugi put kaznili za ceo zhivot i oduzeli mi komp, to j neshto najgore shto su mogli da mi urade... moj zhivot je NET!
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Apr 29, 2008 9:35 pm

mene su tukli kad sam bila mladja, a kazne nikad ne dobijam. pa nemam zbog chega.......... :sfffgg:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 11:18 am

andjelichitj??? ako... ja sam djavolak i kazne uglavnom dobijam zato shto me mrzi da uchim..
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 11:21 am

Ja ne dobijam kazne ali zato moram da trpim dug,dug i dosadan govor mog tate kako sam ja lepa i pametna devojcica,ustvari da je on to mislio,ali da sam se ja pokazala drigacije.Da moram da ucim i tako dalje....
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 11:35 am

pa kad je u pitanju ucenje sestre se potrude da mi pooshteno otvore glavu.
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 11:57 am

Ja sam kaznjena bash kad smo se raspustili, uweche igranka a ja nisam smela da idem, i rekli su da ce kazna trajati dok ne podjem u school
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 12:05 pm

Pepeljuga ::
Mene roditelji ne tuku, mozda su me tukli kad sam bila mala, ne secam se, ali sada me ne tuku.....A i kaznjawaju me retko to uglawnom bude da ceo dan prowedem ciku, fon mi nikad nisu oduzeli, a ni nisu mi zabranili da idem na komp...
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 12:27 pm

mene su kad sam bila mala tukli hahaha...a sad mi daju kazne recimo ne daju mi za komp,da izadjem,pare,....grrrr
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 12:33 pm

!*_V.I.P_ girl _*! ::
Pepeljuga ::
Mene roditelji ne tuku, mozda su me tukli kad sam bila mala, ne secam se, ali sada me ne tuku.....A i kaznjawaju me retko to uglawnom bude da ceo dan prowedem ciku, fon mi nikad nisu oduzeli, a ni nisu mi zabranili da idem na komp...

Na komp mi je jednom zabranila keva i to na 15-ak minuta...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 4:48 pm

Ne tuku me,Inace kaznu sam imala prosle god. to mi je bio prwi i poslednji put,jer kad me kazne ja obicno postanem jos gora... biggrin:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 8:22 pm

Nikad me nisu tukli! Tata me je udario jedan jedini put u zivotu i vise nikad. Kazne, pa kad zabrljam zabrane mi komp i TV smile Ovo ostalo je dozvoljeno. smile
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1Ned Jul 06, 2008 7:25 pm

mama me nikad nije tukla.... ja sam besprekorno dete... biggrin shala.... pretproshle god. sam doshla u pola 11 kuci i tad mi je rekla da sam u kazni... 3 meseca bez kompa, tv-a i josh toga ali je ta kazna zwanichno wazila 3 dana, a ja sam odmah osle izricanja kazne sledece jutro gledala tw i bila na netu itd. biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kazne i batine... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kazne i batine...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Roditelji & co...-
Skoči na: