~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kazne i batine...

Ići dole 
+25
beybica
Miley Cyrus
# AnGeL dE PoNcO #
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
LoOdAcHa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
!*_Miss crazy_*!
machkenzi
LOODACA
__Black_lady__
~*Emily*~
*EnamoradA*como*NuncA*
b@d_girl
Pepeljuga
*Afri*
Tica94
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 06, 2008 8:32 pm

Mene je mama tukla sam kad sam bila mala, a sto se tice kazni, samo sam jednom bila. Ostala sam napolju do pola 11 umesto do 8 i onda mi je keva ukinula dzeparac za jun i zabranila mi je da nedelju dana izlazim napolje. I onda prvi dan, njix petoro me zwalo napolje, mama nista, drugi dan, bilo je njix...ja mislim sedmoro, i oni me zwali, i ja molim, molim, molim, molim.........mamu da me pusti, i ona nista, i onda ja pozowem owe i kazem im da ne mogu da je ubedim, i onda ti dodje lepo moja simpa i nazove na fix i lepo izmoli kevu, i ona narawno popusti, kada je cula njega kako ju je lepo zamolio, i kad je cula owe u pozadini kako se deru:"Mooooooolimo vaaaaaaaaas, moooooooooolim vaaaaaaas!!!!!!!!!!!.................." i onda sam izasla napolje, ali mi je rekla da cu biti u kazni mesec dana ako budem zakasnila ikad ponovo, ali ja sam na wreme stigla samo tad, a sada stalno kasnim, najmanje 15 min. lol
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 03, 2008 4:06 pm

Ne dobijam batina ali kazne da...u poslednje vreme i one su retke
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 05, 2008 1:14 pm

Mene i biju i kaznjavaju me....Kad ne raspremim sobu,majka pridje pa 4 samara....A kad me kazne,kazne me zhestoko..Iznesu mi TV iz sobe,komp,fon....
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 9:08 am

Ja nikada nisam dobila batine... Dobro, jesu mi roditelji udarali samare ali meni samo utrne lice i prodje posle par minuta.. Lolz... A sada mi vise ne udaraju samare, samo se izvicu i to ljudski... A onda i ja obavezno nesto prigovorim njima i oni jadni vise nemaju snage da se raspravljaju sa mnom i kazu: ,,Dete ti nisi normalno..." I onda nista tako se sve zavrsi... A u kazni mislim da nisam bila nikada.... A i da jesam sigurno sam se nekako izvukla;.... Loolll..
Nazad na vrh Ići dole
# AnGeL dE PoNcO #
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
# AnGeL dE PoNcO #


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 18.09.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 22, 2008 1:40 pm

meni kazne trajy po nekad krace nekad dugo obicno me kaznjavaju kada dobijem 2 ili kada sakasnik kuci da dodem
Oduzimajy mi mod ili comp ali meni to nije frka jer odem kod druga pa se ispricam s vama
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Sub Nov 22, 2008 12:33 pm

Ja sam bas kaznjena... Zvala me moja BFF da idem sutra kod nje an slavu, i moja keva kze da ne mogu jer nisam ucila u cetvrtak i petak, a kao morala sam da ucim jer nisam isla u skolu... Alo zeno bila sam bolesna... Uhhhhhhh kako me nervira thumb down thumb down roll eyes roll eyes
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Sub Nov 22, 2008 4:26 pm

Vjerovatno kad sam bila mala ali sada ne
i kad me kazne to bude jedan dan... tongue
Ali mi nis ne oduzimaju samo comp... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Čet Nov 27, 2008 10:05 pm

Mene za lose ocene "ne" kazne... hehe... "SAMO" mi zabrane komp, izlaske sve dok ne popravim ocenu na najmanje četvorku... hehhe
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 5:37 pm

Nisam skoro nikad u životu dobila batine,1 ili 2 ..u vrh glave..pošto sam bila poslušna,samnom su sve kroz priču rešavali wink i mislim da je to najbolje rešenje.
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 1:12 pm

Nikad me ne kaznjavaju...A batine sam dobila sam jednom u zivotu i to kad sam imala 6 godina,jer sam otisla sam drugaricom od kuce i nije me bilo ceo dan....
Nazad na vrh Ići dole
~~Kiss the girl~~

~~Kiss the girl~~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 28
Datum upisa : 03.05.2009

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Pon Maj 11, 2009 7:24 pm

nikada me nisu kaznjawali.sem sto sam jedanput u ziwotu dobila batine u petom razredu zato sto sam sakrila ocene iz matematike...te noci sam pobegla i dwa dana kasnije me nasli... ... ...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.nicetopics.com/forum.htm
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 12, 2009 10:35 am

Ja sam samo par puta dobila batine...kad sam bila mala niko nije mogao da me smiri a ja nisam dala da me biju xD
A sad opet stalno pravim gluposti...pre par meseci sam izasla sa Joxom i ostala ceo dan do 9 sati sa njim a rekla sam da sam kod drugarice...ali ona je izbrbljala gde sam tacno ... i onda su se drali ceo dan na mene...oduzeli mi mobilni, net, izlaske, digitalni na mesec dana!!!
I jos mi je citao poruke cale...kako su me iznervirali!!!
I onda sam ja pobegla kod bake...i onda su posle 1 dana se smirili i poceli da me mole da se vratim...kao...volimo te mila...molim te vrati se...bla bla bla...ja sam ostala kod nje cele nedelje biggrin
i za to vreme sam napisala knjigu i nasla super frendove tamo smile
A jednom sam se dopisivala sa deckom koji ima 19 godina i trebali smo da se vidimo...oni su uzeli moj fon i citali poruke i eto opet kazne xD A kad oni krenu da pricaju nesto...ceoooo dan smaraju...
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 24, 2010 6:52 pm

ahhahahahahahaha
a ja sam dobijala,i chini mi se da tju uwijek dobijati battine,hahaha
shalim se u poslednje wrijeeme ne tuku startzi,zaprawo ne sjetjam se kad su me udarili zadnji putt!biggrin
aahahhaa
a kazne,ni to,oni wishe wole ShamAranje XDD
ali kao shto rekoh,ne sjetjam se kad su me zadnji put lemali
:LOL:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kazne i batine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazne i batine...   Kazne i batine... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kazne i batine...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Roditelji & co...-
Skoči na: