~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Flert i te stvari...

Ići dole 
+20
...I love my bf...
CaT_GirL
NajgoraOdSwuDecu
!MissPopTrash!
Girl with a broken smile
~Bad*Girl~
__Black_lady__
*Punk_Princess*
^_^JoJo^_^
~Fairy Annie~
Pepeljuga
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~Piper Halliwel~
xxLola93xx
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
*Afri*
b@d_girl
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
24 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 8:08 pm

Cime ih osvajate... ja mislim nicim... uglavnom svojom ludoscu i otkacenoscu... opustena sam i mislim da to uvek pali...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 9:48 pm

Osmeh..... Malo pogledam, nasmešim se i oči raširim....Ali i kako se ponašam.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:04 pm

pa mislim da priwlacim swojim ponasanjem. potpuno sam otworena, hladnokrwna i ne podnosim ogowaranja, wristanja, ubitacan smeh.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:05 pm

takodje... ja sam pre svega opustena i otkacena... volim da se zezam i uzivam u zivotu... to je ono sto me opusta...
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 4:38 pm

ma..takwa sam kakwa sam.wec sam to napisla u temi ''chime ih oswajate''
a prosto obbo flert.........to mi je nekakwa wrsta relaxacije....... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 6:17 pm

e aj sad malo da kazhete NA KOJI NACHIN flertujete
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 9:42 pm

ja ne flertujem.... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 11:00 pm

hh moja sestra može da podigne samo jednu obrwu i s tim je smuwala swakog mogućeg dečka koga je htela xD
a ja se zapričam u pm pa waljda to pali xD
Nazad na vrh Ići dole
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 3:42 pm

Ja ne flertujem,prewishe sam stidljiwa za to,ali priwuchem ga tako sho se ponasham onakwa kakwa sam,....
Nazad na vrh Ići dole
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 8:08 am

ne volim te gluposti...uglavnom sam prirodna...ali nekad,kada samo sami flert moze da pomogne...ali flert u malim kolicinama
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Pon Avg 04, 2008 8:06 am

*ChAd_GuArDiAn AnGeL* ::
ne volim te gluposti...uglavnom sam prirodna...ali nekad,kada samo sami flert moze da pomogne...ali flert u malim kolicinama
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 24, 2008 5:27 pm

~Piper Halliwel~ ::
Ja ne flertujem,prewishe sam stidljiwa za to,ali priwuchem ga tako sho se ponasham onakwa kakwa sam,....
i ja :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
^_^JoJo^_^

^_^JoJo^_^


Ženski
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 16.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 24, 2008 5:41 pm

Ni ja ne flertujem,msm samo npr kad je to neki sladak decak koga ni ne poznajem pa mu se nasmeshim...A owako swidjam im se kakwa sam...prirodna!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 8:15 am

Ja volim da flertujem.... Obicno se ne smejem, ali gledam tog decka stalno u oci... Tako nekako je on i provalio da mi se svidja...
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 4:00 pm

hmm....
mozda ....otkacena sam veoma i kada je on pored mene loodujem =)
ali i bacim nekki pogled na njega
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:39 am

pa,hm,ja pocnem da pricam sa njima,opusteno,to im se svidja,jednostavno kad si cool i opustena,kad vpolis da pricas i raspravljas o rznim stavrima koje ga zanimju,nda mu se odmah svidis! :/lol/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:50 am

Pa s obzirom da sve vise ludim... Pojma nemam, smejem se kao luda i lupetam neke gluposti :hah-ha: Momci misle da sma tad slatka :hah-ha:
Ali nije to za sve, meni to lepo stoji, ali kad neka moja drugarica to isto uradi momci se poplase :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:54 am

xaxaxaxxaxaxaxa,pa enki imaju dara za to,da su slatki u onome sto rade!kad ja pocnem da ludim licim na debila,xaxaxax :/šljiva/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:55 am

Pa to ti pricam... Ja imam dara da se debilisem... :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 3:22 pm

xaxaxaxaxaxa jeste looooode pa nekada se samo nasmejem i rasirim ochi i odmah ga oswojim :zaljubljen:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 5:06 pm

hehe... moje smrtonosno oružje je pogled... ali kako je dobro, nabacite crne, skroz crne cvidže... pa merkaš kog hoćeš... praviš se da ne vidiš ko te gleda, a ustvari... to sam danas otkrila... divno je... >:) a kad hoću da mu stavim do znanja da je sladak podignem cvike na pola očiju, pogledam ga, nasmejem se i nastavim dalje... pali uvek... >:) malo sam se izveštila na tom polju.. red je i bio >:)
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:15 pm

uu dobra foraa probacu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 3:43 pm

Ewo neshto o flertu shto sam nashla na netu

Jedno od pitanja koja često muče devojke je i kako se flertuje s momcima. Univerzalna formula ne postoji, jer momci međusobno mogu da se jako mnogo razlikuju, ali evo nekih stvari koje bi se dopale većini dečaka.

Kontakt pogledom je obavezan - i bilo bi dobro ako možete da pogled ne skrenete odmah. Ovo ne znači da morate da piljite u njega, ali ako vam se pogled zadrži na njemu duže od dve sekunde, i još mu se i osmehnete, znaće da vas zanima (osim ako je "izgubljen" još više nego vi, ili ako u tom trenutku nije suviše usredsređen na nešto drugo). Ako skupite hrabrosti za to, možete i da ga u prolazu pogledate, nasmešite mu se i pozdravite ga oslovljavajući ga po imenu - to će ga zainteresovati (izuzev ako je neko koga ionako svaki dan na taj način pozdravljate).

Još jedan način za privlačenje njegove pažnje jeste da mu postavite neko pitanje. Recimo, naiđete na njega dok je u šopingu, pokažete mu dve majice i pitate ga šta misli, koja bi vam bolje stajala. Ili ga zamolite da isproba neki komad muške garderobe, kao, kupujete poklon za rođaka koji je slične građe kao i on. Pažnja: ovo su klasične fore i skoro svaki momak će shvatiti da flertujete s njim - i zato oprez, jer ako izgleda kao da ga smarate, ili ima neku stvarno hitnu obavezu, ili ga uopšte ne zanimate i samo čeka da pobegne od vas. A ako prihvata igru, ili je zainteresovan za flert s vama ili je zaluđenik za modu.

Komplimenti su uvek super - recite mu šta vam se dopada kod njega, recimo, da mu ta majica baš super stoji ili da mu kosa dobro izgleda. Samo budite iskrene u tome, jer se lažni komplimenti brzo "provale".

Može da bude jako uspešno i ako se raspitate o tome koja su mu omiljena mesta za izlaske, pa se povremeno (ne svaki čas!) kao slučajno i vi nađete tamo u isto vreme kad i on. Vrlo je verovatno da će se zainteresovati za devojku kojoj se dopadaju ista mesta kao i njemu (ako se ne radi o mestima kao što su striptiz-barovi, ali za tako nešto ste i vi i on premladi).

Ako možete, super je da ga navedete da vas pozove da radite nešto zajedno. To može da bude molba za pomoć oko predmeta koji vam ne ide najbolje, ali i nešto zabavnije, recimo, ako oboje volite da vozite bicikl, možete ga pozvati da se sastanete i utvrdite ko je brži (nije bitno ko će pobediti, momci vole izazove i vaš poziv će ga u svakom slučaju zaintrigirati).

Kao što smo već rekli, momci se međusobno razlikuju, pa nema garancija da će ove fore uspeti baš na onom dečku koji se vama dopada, ali mogle bi da budu vredne isprobavanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 4:18 pm

Citat :
Kontakt pogledom je obavezan - i bilo bi dobro ako možete da pogled ne skrenete odmah.
e to mi najgore, kad u isto vreme pogledamo jedno u drugo, ja ne mogu da izdrzim vec samo sklonim pogled na nesto drugo...nisam stidljiva ili tao nesto ali....
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 9:45 pm

NajgoraOdSwuDecu ::
Citat :
Kontakt pogledom je obavezan - i bilo bi dobro ako možete da pogled ne skrenete odmah.
e to mi najgore, kad u isto vreme pogledamo jedno u drugo, ja ne mogu da izdrzim vec samo sklonim pogled na nesto drugo...nisam stidljiva ili tao nesto ali....

Isti sluchaj :)))
Ali mene tako neki blam u'wati da je to nemogucje i samo se nasmijem kao kreten i okrenem xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content





Flert i te stvari... Empty
PočaljiNaslov: Re: Flert i te stvari...   Flert i te stvari... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Flert i te stvari...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Kada stvari krenu nizbrdo...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Osvoji ga...-
Skoči na: