~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kada stvari krenu nizbrdo...

Ići dole 
+15
Torres***
b@d_girl
KillerQueen_Queen4ever
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
machkenzi
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
*Afri*
Meemytza_93
shizzy*
ReBeL GiRl
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 1:18 pm

Bili smo jedinstvena petorka, moj bivsi, moj bivsa naj drugarica, sestra mog bivseg, moj naj drug i ja... Sve se iskomplikovalo, posvadjala sam se sa bivsim i drugaricom, u tu ekipu dosao je jedan novi decko, ja imam utisak da sam tehnoloski visak, ne zelim da odem iz te grupe samo zato sto je tu moj najbolji drug kog ne zelim da napustim jer je uvek bio uz mene, i nije zasluzio da se prema njemu tako ponasam. Sta da radim, ja imam dva plana... 1* da potpuno nestanem i da me vise ne vide. 2* da nabacim svoj osmeh, samopouzdanje i zezanje kao pre i pravim se kao da nikad nista nije bilo... pomozite pls stvarno ne znam sta da radim...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 4:22 pm

Uradi to drugo, ponašaj se originalno i ne dozvoli da ispadneš kukavica! Ne dozvoli da kad odeš oni se zadovolje (tvoja bivša drugarica i tvoj bivši) već im pokaži ko si ti, i njima u inat nemoj da odeš!!!!!!! Pa neka malo shvate da se ne mogu igrati lako sa tobom........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:05 pm

mislim da cu tako na kraju i da uradim...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:06 pm

Neka oni shvate da ne treba da se tako šale........ i da ne treba tako postupati s atobom!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:08 pm

red je i bio, ne zelim vise da cmizdrim u jebenoj sobi, neka se vidi i neka se zna ko sam i sta sam jednom zauwek, uostalom tu je moje zlato koje ne smem i necu da povredim
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:09 pm

Neka shvate da su oni ti koji su niko i ništa jer oni samo znaju da povređuju...........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
ReBeL GiRl
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
ReBeL GiRl


Ženski
Broj poruka : 28
Godina : 28
Datum upisa : 24.02.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Mar 03, 2008 7:41 pm

Best Girl 4ever ::
Uradi to drugo, ponašaj se originalno i ne dozvoli da ispadneš kukavica! Ne dozvoli da kad odeš oni se zadovolje (tvoja bivša drugarica i tvoj bivši) već im pokaži ko si ti, i njima u inat nemoj da odeš!!!!!!! Pa neka malo shvate da se ne mogu igrati lako sa tobom........
slazem se! :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Mar 03, 2008 8:03 pm

ReBeL GiRl ::
Best Girl 4ever ::
Uradi to drugo, ponašaj se originalno i ne dozvoli da ispadneš kukavica! Ne dozvoli da kad odeš oni se zadovolje (tvoja bivša drugarica i tvoj bivši) već im pokaži ko si ti, i njima u inat nemoj da odeš!!!!!!! Pa neka malo shvate da se ne mogu igrati lako sa tobom........
slazem se! :lol!:

znate sta, najboljil lek za sve je samopouzdanje koje je meni bilo sruseno... evo ga tu je ponovo, niko ne moze da mi skine osmeh sa lica... zezam se, druzim se sa svima i jebe mi se sta je bilo... pobogu vreme ide dalje... necu da zivim u proslosti... vremee je da gradim neke nove puteve i zaboravim sve, jer ja nisam zlopamtilo i to ne umem da budem...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 10:32 pm

ma upravu si !!!!
i ja sam se jedno vreme nesto pokacila sa celim svetom !!!

tad se pokazalo ko mi je prava drugarica a ko nije.....

sve se u zivotu vraca !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Mar 15, 2008 5:23 pm

ja... nova ja... uzivam u zivotu, imam nove prijatelje, novu simpu... milina... jednom ce da shvate sta su izgubili...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Mar 15, 2008 5:25 pm

drago mi je zbog tebe.....i ja sam se isto jako promenila i odlucila da wise ni zbog koga ne patim.....neka oni malo pate zbog mene!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Mar 15, 2008 5:30 pm

ma da... Mimy niko nije rodjen da pati... rodjeni smo da zivimo i uzivamo... meni je drug jednom prilikom kada sam mu rekla da nije citav rekao da nije, ali da uziva svaki delic svog zivota i da se ne kaje... zasto mi ne bismo uzivale...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Mar 15, 2008 5:34 pm

slazem se..... :ugdifs:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 12:08 am

zivot je lep ako se ziveti zna. zato uzmo sta ti se da, jer sreca je lepa i zivis zbog nje, ne trazi suvise i dobices sve...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 12:15 pm

blago vam se........ ja ne mogu da ga zaboravim....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 12:35 pm

srce svaka od nas to misli... s vremenom se misljenja menjaju i sve dodje na svoje...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 7:30 pm

Nadamns e!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 11:18 am

ja se slazhem sa best girl 4ever!!!! samo napred!! i pkazhi im da si jaaka!!!

e meni su stvari krenule skroz nizbrdo da wam kazhem. moja 2 naj druga...pa cishe to nisu...zbog par gluposti. 1. nisam im narezala slike koje sam obecala ...al zaista nisam imala kad :tuzan: 2. trebalo je da odemo sa chasa po majicu bad copy koje je delio ajzak (ice nigrutin) i nasavnica hemje chuje i pita o cemu rasparwljamo..ja joj kazhem i ona kretenka ispricha razrednom i on nam zabrani :sad: ijao ...... odjednom su pocheli da me vredjaju i besno gledaju...ne zhele da se druzhe samnom i govore mi swe najgore.... ja sam neko vreme ignorisala ali onda sam pukla i opalila jowanu shamar 2 puta .... preterao je i ja vishe ne mogu izdrzhati to! :angry:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 11:28 am

ma opusteno... sta je tu je... ne nerviraj se ybog budala... ja se sa ovim mojima slayem kao nikad pre... ne yanima me nista vise... tako sam opustena i tako me yabole uvo ya sve
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 12:50 pm

ax...juche je moja amiga pitala onog mog da li mu se svidja neka mala i on e rekao da a ja sam uwenula :jldfhjkd: ...a kada je moj ..drug'' to chuo zlobno se smejao i rekao mi hhahaha Kaia zabo ti je nozh u ledja hahahaha nozh u ledja i 100 puta to pnowio... uuf dodje mi da zaplachem
jer sam ja njega teshila kad ga je ona mala ispalila swe ... i zato me jako boli :angry:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 2:27 pm

aj ljubavi moja ne vredi se nervirati zbog toga... nisu oni vredni toga... jednom se sve sklopi veruj mi... znamo se koliko dugo, secas se i sama koliko sam plakala i sta mi se sve desavalo a sad... sad uzivam, doslo je mojih pet minuta, imam super decka koji me voli i kog volim i sve je kao u snu... ne brini tvojih pet nminuta dolazi... imas sve predispozicije da vrtis momke oko malog prsta... uzivaj, smesi se svakom, pusti njih neka te osvajaju a ne ti njih i za tili cas zivot ce ti postati bajka... iz iskustva draga moja...
Nazad na vrh Ići dole
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Ned Maj 11, 2008 12:07 pm

znas sta uradi prvo isprozivaj sve i onda oni nece vise izlaziti sa tobom,ti izadji sa svojim naj drugom...pa mozete da napravite novu ekipu,ipak u ovoj sad ekipi imas neke koji te nerviraju....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Pon Maj 12, 2008 3:37 pm

Posvadjala sam se sa mojom BF... I to je ona kriva jer to radi po ko zna koji put...
Ima jedna cura nu odjeljenju sa kojom je ova moja BF u super odnosima i meni to ne smeta, ali kada sam ja sa njih dvije sve se sale zbijaju na moj racum i njih dvije se nesto satalno domundjavaju... Jednu noc je meni puk'o film i ja kazem njima svasta i odem... Tu smo se posvadjali.... Brzo smo se pomirile i ona je rekla da nece vise to da radi...
Medjtim neki dan na Hemiji nastavnica izdiktirala neke zadatke i tu bili neki iz ekipe za prvu pomoc i svi su kulirali [vecina]. Ja sam prepisivala zadatak od drugarice i onda me moja BF zvala i kada sam se okrenula ona se izkezila i pitala me: JESI LI URADILA SWE???
I tu smo se posvadjale [muka mi je da pisem cijelu pricu]
Uglavnom, danas na tehnickom ja i ona sjedimo zajedno i prilaze drug i drugarica i gowore kako im je glupo sto ne pricamo i kako hoce da se pomirimo itd... U tom trenutku moja BF ustaje i gowori ne mogu da slusam owu glupu pricu!!!! onda su se neki okupili oko mene i ja sam ispricala sta se ustwari desilo i onda je ona dosla i izdrala se kako ne treba da se jadam swima!!!!! I mi smo se onda pred swima swadjale i ona je porekla da mi se cerila u lice i rekla je da ja previse ozbiljno sxwatam shalu [ja ponekad ozbiljno sxwatam neke stwari ali swaka shala ima granicu] i tu smo se poswadjale josh wishe....
POsle toga na texnichkom ja pricham sa jednim drugom i on meni kaze kako mu je owa rekla da ja necu da joj se izwinim!!!!!!!!!!!!!!!!

HELLO!!!!!!!!!!!!!!! Ja njoj da se izwinjawam!!!!!!! Ma ne pada mi na pamet!!!!!!!!!!
Ali ona meni mnogo znaci i ja nju jako wolim i ne znam sta sada da radim.... sad
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 11:36 am

kako mozes da je volis kad je debilka?ja bih joj ispucala 2,3 samara po 5,6 puta!pa ne moze ona sa tobom tako da manipulise!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 12:21 pm

Ali ja u mom odjeljenju i uopste od svih koje poznajem ne mogu nikome da se povjerim kao njoj... Sa njom mogu sve da pricam i sve, ali bukvalno SVE mogu da joj kazem................
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content





Kada stvari krenu nizbrdo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada stvari krenu nizbrdo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kada ste poslednji put plakali?
» Flert i te stvari...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Prijatelji i ja...-
Skoči na: