~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kada stvari krenu nizbrdo...

Ići dole 
+15
Torres***
b@d_girl
KillerQueen_Queen4ever
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
machkenzi
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
*Afri*
Meemytza_93
shizzy*
ReBeL GiRl
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 20, 2008 4:09 pm

pa fino mu kazes da popricate ozbiljno ako mu te vec 'voli'. i ako je tako,onda ce s tobom fino popricati..
nadji fino priliku kad se vidite i pitaj ga da popricate.. ne znam ni ja.. glupo je od njega sto se tako zeza.. sta ja znam..
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 20, 2008 5:35 pm

Ja sam se zaklela sebi da necju wishe progoworiti sa njim prwa... Pa eto, kad me woli neka on mene pita da prichamo, a mene je jedan nash friend pitao neki dan da mu ispricham shta se desilo kad smo bili na moru i pitao me je shta bi on sad trebao da uradi da bi se ja pomirila sa njim i ja sam rekla ne znam.... Ozb, ne znam shta bi trebao da uradi da bi mi dokazao da mu je stalo.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
MaWeNa
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
MaWeNa


Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 30
Datum upisa : 19.07.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 20, 2008 6:15 pm

Jao. . .i ja se tako chesto "kachim" s naj drugaricom. . . Ali se ipak pomirimo, jer netjemo da dozwolimo da osam godina THE BEST druzhenja tako lako propadne. . .ali stalno me rasplache, kad god se mirimo :/sad/:

A skoro nisam prichala sa najjjjj drugowima i to zbog najobichnije gluposti. . .jer kad smo ih wideli, moje BF & ja nismo hteli da im se jawimo zbog neke "fore". . .ali ipak to su moji najjjjjjjjjjjjjjjjjj drugowi i opet je swe THE BEST. . . ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 8:54 pm

uh ne znam dal owo ide u rang... nizbrdo...al ajde...ne pricham ni sa jednom dewojkom... mrzi me da objashnjavam...nije mi krivo... bilo bi mi da sam ja kriva...al s obzirom da nisam...kolko god debilno zwuchalo...nije mi krivo ponawljam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 7:40 am

Swe je opet kao pre...stara ekipica se vratila...pomirenje palo prve vecheri na exu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 8:30 am

BAs mi uje drago sto ste se pomiriliii
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 10:50 am

Nedaj se..budi jača od svega.. to je sve od mene wink
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:07 pm

Peking_girlO_o_Sun ::
Uradi to drugo, ponašaj se originalno i ne dozvoli da ispadneš kukavica! Ne dozvoli da kad odeš oni se zadovolje (tvoja bivša drugarica i tvoj bivši) već im pokaži ko si ti, i njima u inat nemoj da odeš!!!!!!! Pa neka malo shvate da se ne mogu igrati lako sa tobom........
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kada stvari krenu nizbrdo...   Kada stvari krenu nizbrdo... - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kada stvari krenu nizbrdo...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kada ste poslednji put plakali?
» Flert i te stvari...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Prijatelji i ja...-
Skoči na: