~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Oblacenje u skoli...

Ići dole 
+46
...nAtaSha...=)
*Lolaaa*
Tasha RBD
Anchy***
~*OtKaCeNa~*
*Vanja_N.DJ.*
~*KiKkY_aNn!e*~
Miley Cyrus
little_vampire
CaT_GirL
Cinderella
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
*Punk_Princess*
~Dora~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~Piper Halliwel~
_RoCk_DiVa_
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
***Jibica
Torres***
Kachusha
Sanja
KillerQueen_Queen4ever
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
~**School Girl**~
!MissPopTrash!
machkenzi
Jovana
=>rAInbOw_gIrL<=
__Black_lady__
!*_Miss crazy_*!
Lana_BlEjAcIcA
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
*Afri*
AnnY LoveS MilaN
-dAsHiCa-_95-
Pepeljuga
shizzy*
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
50 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 8:11 pm

koji stil furas u skoli... ja sam u nekom sasvim lezernom stilu, farke, dukserica i to je to... ponekad i trenerka... ne volim da se sredjujem ya skolu, jer ne vidim razlog za to... mada ne volim da idem kao ofucana kokoska, nego sasvim obicno...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 9:42 pm

Pa..... ni ja se ne sređujem nešto preterano za školu.....naravno! Uvek dovoljno! Kada gledam oblačenje, obično farke i gore tunika ili obična majica.... Jeste da nešto ne volim baš tunike, al ponekad obučem... obične patike.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:00 pm

ma da, nama nastavnik ne da da dolazimo u shorcu i suknjama iznad kolena, a ovi kojima on ne predaje mogu i u gacama da dolaze... smrc... nego... kada nalakiramo nokte salju nas kod hemicarke po aceton... zato je moje odeljenje normalno... ali ove fufe iz drugog odeljenja su horror zivi... e da mi i ne smemo da se sminkamo... mada nekim curama to nista ne znaci...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:01 pm

swuda furam swoj stil nesto izmedju punka i emo i mogu reci da tako obucena izaziwam strepnju kod nekih zato sto mnogi imaju fobije od punkera :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:07 pm

lol... ja imam neki svoj stil... volim da mesam... ponekad se obucem u decackom look fazonu, ponekad sam skroz zenstvena, ponekad sam crna.... sve ali sve zavisi od mog raspolozenja... i svi znaju kad kako treba da se ponasaju sa mnom... lol... kad sam u crnom znaju da mi nije dobro, i ne diraju me... mislim da me izbegavaju u tim trenucima jer sam ponekad zesce zajebana...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:30 pm

ma ja i nemam neki poseban stil...
oblacim ono u cemu se osecam udobno...
ponekad se sredim malo vise (evo na primer ovih dana valjda znate zasto)
nacesce su to farke i neka majca...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 1:20 pm

Ja nosim uglawnom farke i majchice....Nekad sam skroz crna, nekad onako sharena, zawisi....
Nazad na vrh Ići dole
-dAsHiCa-_95-
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
-dAsHiCa-_95-


Ženski
Broj poruka : 38
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sub Mar 29, 2008 11:08 pm

Nesto lagano u cemu se super osecam, a kad nesto treba da se desi, np. predajem lekciju, moram da se skockam zbog nekolicine u razredu.. smile)
najvise volim kombinaciju farke, patike, omiljena bluza biggrin
Nazad na vrh Ići dole
AnnY LoveS MilaN

AnnY LoveS MilaN


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 32
Datum upisa : 28.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 8:56 am

Ja za skolu neki casual stil,opusteno...Nekad se vise sredim,nekad ne...Zavisi od raspolozenja...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 5:18 pm

za shkolu se oblachim moderno ...naravno ...farke ...nekad i suknjica ...shorts osim za fizichko nema shanse u shkolu ...... EXTRA MAJCHICE ili tunike ... imam swe i swashta ... bash volim da budem u fazonu .... kosa mi je uwek pushtena ..... stavim malo pudera i malo maskare
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 5:56 pm

Pa nista posebno,ali ipak volim da izgledam lepo.Skroz moderno.Nikada,ali NIKADA u skoli nisam bila ruzno obucena ili izgledala ofucano.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 2:42 pm

Wanjitza 94 ::
lol... ja imam neki svoj stil... volim da mesam... ponekad se obucem u decackom look fazonu, ponekad sam skroz zenstvena, ponekad sam crna.... sve ali sve zavisi od mog raspolozenja... i svi znaju kad kako treba da se ponasaju sa mnom... lol... kad sam u crnom znaju da mi nije dobro, i ne diraju me... mislim da me izbegavaju u tim trenucima jer sam ponekad zesce zajebana...
xexex...kao i ja,mada moje neraspolozhenje primjecuju kad obuchem obichne farke i neku bijelu maju...............crna mi je classic........
Nazad na vrh Ići dole
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 5:29 pm

ja ne se ne oblacim nista posebno zavisi od raspolozenja recimo farke,trenerka,neki duks,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
Gost
Gost
Anonymous



Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Čet Apr 17, 2008 8:16 am

najcesce nosim farke i imam najvise dzinsa u ormanu tako da se oblacim opusteno za skolu....Nikakvo doterivanje...Mi smemo da se sminkamo ali mene mrzi.... tongue
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 9:25 am

EnAmOrAdA-KaIa ::
za shkolu se oblachim moderno ...naravno ...farke ...nekad i suknjica ...shorts osim za fizichko nema shanse u shkolu ...... EXTRA MAJCHICE ili tunike ... imam swe i swashta ... bash volim da budem u fazonu .... kosa mi je uwek pushtena ..... stavim malo pudera i malo maskare
Slazem se...i ja tako..ali bez maskare i pudera..
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sre Apr 30, 2008 2:06 pm

EnAmOrAdA-KaIa ::
za shkolu se oblachim moderno ...naravno ...farke ...nekad i suknjica ...shorts osim za fizichko nema shanse u shkolu ...... EXTRA MAJCHICE ili tunike ... imam swe i swashta ... bash volim da budem u fazonu .... kosa mi je uwek pushtena ..... stavim malo pudera i malo maskare
sve isto samo bez pudera i maskare
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
=>rAInbOw_gIrL<=
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
=>rAInbOw_gIrL<=


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 2:01 pm

U skolu skoro uvek nosim farke, neku sasvim obicnu majicu i patike. Dobro, desi se jednom u pola godine da obucem suknjicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenpower.forumotion.com
Jovana
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Jovana


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 04.05.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Pon Maj 05, 2008 12:18 pm

Obichno farke i neku majchicu,mozhda neku tuniku i patike ili cipele!
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Uto Maj 06, 2008 8:54 pm

ponekad sportski, ponekad elegantno. kako mi dodje. mada uglavnom patichice, majicu i farke
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:15 pm

ja sam totalno normalno obucena kada idem u skolu... Majchica, farmerice, ponekad i trenerka, patike ili skechers baletanke i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~**School Girl**~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~**School Girl**~


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 29
Datum upisa : 08.05.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Čet Maj 08, 2008 6:26 pm

Obicno obucem farmerke,neku bluzu,tuniku ili majicu
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 9:34 pm

Za skolu farmerke ili vec neke platnene pantalone, patike (zakon), majica i vozdra! =)
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 10:01 pm

Farke ili trenerq(ako imam fizicko),patike,obicno starke,majcicu neku ili dux,ponekad grejace...
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 1:25 pm

Kada biram sta cu da obucem za skolu to obicno bude neka mesavinav emo, punk i hip hop oblacenja.
Trudim se samo da bude udobno i prijatno da bih mogla da skacem, uzivam i zezam se do mile volje!
Suknju obucem samo kada me mama natera... Samo joj jednom pukne film i iznervira se i kaze:"Daj prekini vise da budes muskaraca, izem ti taj tvoj metal i rap, daj brate, budi malo zenstvena!" I onda me natera da obucem suknju.
Ali mi u skoli ne smemo da nosimo nista iznad kolena, ne smemo da nosimo majice sa tankim bretelama, samo sa deljim, ne smemo da se sminkamo i ne smemo da mazemo lak.
Ali se pola skole toga ne pridrzava. smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 1:43 pm

za skolu se obalcim OK niste preterano...farmerke(trenerku nikada ne nosim ni po kuci a ne tek u skoli) i neku tuniku...htela sam jednom da se obucem extremno(barem onome sto su navili od mene)...htela sam da kupim majicu sa likom Fredija i da je obucem na casu istorije(moj nastavnik ga ne podnosi btw mada on ne podnosi mnogo toga) i da nerviram sve oko sebe ali nisam nasla majicu pa sam siznula malo...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Sponsored content





Oblacenje u skoli... Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Oblacenje u skoli...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Krpice...-
Skoči na: