~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Oblacenje u skoli...

Ići dole 
+46
...nAtaSha...=)
*Lolaaa*
Tasha RBD
Anchy***
~*OtKaCeNa~*
*Vanja_N.DJ.*
~*KiKkY_aNn!e*~
Miley Cyrus
little_vampire
CaT_GirL
Cinderella
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
*Punk_Princess*
~Dora~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~Piper Halliwel~
_RoCk_DiVa_
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
***Jibica
Torres***
Kachusha
Sanja
KillerQueen_Queen4ever
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
~**School Girl**~
!MissPopTrash!
machkenzi
Jovana
=>rAInbOw_gIrL<=
__Black_lady__
!*_Miss crazy_*!
Lana_BlEjAcIcA
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
*Afri*
AnnY LoveS MilaN
-dAsHiCa-_95-
Pepeljuga
shizzy*
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Sanja
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Sanja


Ženski
Broj poruka : 24
Godina : 30
Datum upisa : 22.06.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jun 23, 2008 4:07 pm

EnAmOrAdA ::
ma da, nama nastavnik ne da da dolazimo u shorcu i suknjama iznad kolena, a ovi kojima on ne predaje mogu i u gacama da dolaze... smrc... nego... kada nalakiramo nokte salju nas kod hemicarke po aceton... zato je moje odeljenje normalno... ali ove fufe iz drugog odeljenja su horror zivi... e da mi i ne smemo da se sminkamo... mada nekim curama to nista ne znaci...

ovako je i kod nas.. nasoj 93 generaciju su zabranili dok smo bili 5. kao sad smo starije, ako hocemo majcu sa dekolteom moramo nesto preko, i nista iznad kolena, a sminku i da ne pominjem, al kao sto sam rekal, meni i nije potrebna sminka, ali je koristim.. dok ove 94.. sad su sedmi, dolaze u dopicnjake, tj. dolazile su i nista.. samo mio ispastamo, da i kad je toplo moramo da smo zakopcane do guse i clanka..
Nazad na vrh Ići dole
Kachusha

Kachusha


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 27
Datum upisa : 28.06.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jun 28, 2008 11:35 am

ja stavim majicu,farmerke i patike,kada mi dođe suknju ili bermude.....haljine nikako,jer ne volim da ih nosim
Nazad na vrh Ići dole
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 7:05 pm

ma obicno,ono.. neka majica,starke,hlace i duks biggrin
Nazad na vrh Ići dole
***Jibica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
***Jibica


Ženski
Broj poruka : 43
Godina : 29
Datum upisa : 10.07.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 4:34 pm

Joj,ja se sredjujem gdje god da krenem,ali opet malo manje za skolu recimo...A obacim se onako gotivno,zavisi od raspolozenja. I farmerice,i trenerke,i teniske,i baletanke,i obicne patike,i dukseve i sakoice,i texas jaknice,i majice kratkih rukava,i bez rukava,raznih boja...A mogla sam jednostavno reci: Sve & svasta,osim suknjica,to i da hocu ne da razredna biggrin
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 27, 2008 9:09 pm

farke ili trenerka, majca...... ne sredjujem se uopshte i ne nosim suknje i haljine u shkoli, a i owako retko
Nazad na vrh Ići dole
_RoCk_DiVa_

_RoCk_DiVa_


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 9:10 pm

kako kad...nekad se zadrzhim 10 min pred ogledalom, nekad 5 xaxaxa :) nemam ujutro u 6ipo wolje zhiwjet a ne se shminkat :D farmerice, majica i starke zakooon :)
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 9:55 pm

_RoCk_DiVa_ ::
kako kad...nekad se zadrzhim 10 min pred ogledalom, nekad 5 xaxaxa :) nemam ujutro u 6ipo wolje zhiwjet a ne se shminkat :D farmerice, majica i starke zakooon :)
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 10:53 pm

nAmA DaJu kAk0 0CEEm0 maDa ima JEdnA dEw0jka KojA Ga BaSx PrETeRa pA je nSTAavNiCI jyrE! lol!
jA SaM d0sTa ZheNStVenA...tAk0 Da CjU tAkwA 0STatI iak0 pReLaZiM U EmO fAZ0n!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 3:22 pm

Ja u skolu obicno oblacim farmerke ili trenerku........Majca ili dukserica...patike ili cipele...Nikad ne oblachim nishta preterano...Mislim na mini suknje,sandale....
Nazad na vrh Ići dole
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 7:09 am

Ja idem ko kreten...sto sira majica...neke rok grupe ako moze,pertle oko ruku-sto uvek nosim,farmerke i neke glomazne poatike...ili neka obicna majica,farmerke i neke patike vise uz nogu...naravno i moje pertle...
Nazad na vrh Ići dole
Erreway Chica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Erreway Chica


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 10, 2008 6:00 am

Ono,...msm nista preterano
Majce,farke neki zapazeni detalj svaki dan i to je sve :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 10, 2008 9:52 pm

*ChAd_GuArDiAn AnGeL* ::
Ja idem ko kreten...sto sira majica...neke rok grupe ako moze,pertle oko ruku-sto uvek nosim,farmerke i neke glomazne poatike...ili neka obicna majica,farmerke i neke patike vise uz nogu...naravno i moje pertle...

Kako to pertle oko ruke? :/red_face/:
Nazad na vrh Ići dole
Erreway Chica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Erreway Chica


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Pon Avg 11, 2008 5:34 am

*Simply*Complicated*Girl* ::
*ChAd_GuArDiAn AnGeL* ::
Ja idem ko kreten...sto sira majica...neke rok grupe ako moze,pertle oko ruku-sto uvek nosim,farmerke i neke glomazne poatike...ili neka obicna majica,farmerke i neke patike vise uz nogu...naravno i moje pertle...

Kako to pertle oko ruke? :/red_face/:
Strasno :/:S/:
Nazad na vrh Ići dole
~Dora~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
~Dora~


Ženski
Broj poruka : 338
Godina : 28
Datum upisa : 10.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Pon Avg 11, 2008 1:19 pm

Farke,tuniku,onda volim da stavim kaish na tuniku,patike ili baletanke,ili trenerku kada imamo fizicko....
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 9:01 pm

Kako mi je odvratno kad neke obuku minic do dupeta i kratku majicu i onda stave 5 kila...htedoh reci tona,sminke....
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 9:26 pm

xD..ma ja samo opusteno..msm nec da dodjem u ne znam pidzami,ali ono farke,trenerka tike maja i to je to
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 6:44 am

Ja se skroz opusteno oblacim u skoli... Trenerka, majca i to... Nekad farke... A za fizicko nosim kratak sorc crne boje i belu majcu...
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 3:51 pm

Ja oblacim farke i majicu...ili trenerku i majicu....
a za fizicko sorts plavi ili crni,nekad crveni i belu majicu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 30, 2008 4:20 pm

ja se obicno oblacim sportski ali lepo i u dobrom fazonu,nevoim da budem rascuopana i nikakva,ali se ne sredjujem nesto posebno za skolu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 30, 2008 5:31 pm

^^^Tako je, izgledam pristojno. Majica, farmerke/pantalone i tike. Dobro, sad, moju kosu necu da komentarisem jer sam ja poznata kao Ona Cupava... Mislim ja i da hocu ne mogu da ukrotim svoju kosu :/kez/: :/lol/: , nokti su mi uredni, ruke ciste, patike se trudim da mi ostanu ciste, ali sta cu kad uvek ugazim u neko blato na putu do skole :hah-ha: Izgledam pristojno i sto je najvaznije primereno svojim godinama, najodvratnije su mi one klinke sto dolaze nafrakane u skolu, a tek su peti, sesti razred. Moje misljenje je da je sminkanje za skolu pre srednje cisto proseravanje da prostite na izrazu :kiss:
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:28 am

slazem se,samo sjaj ili labelo,labelo po mom ukusu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 11:38 am

~Bad*Girl~ ::
slazem se,samo sjaj ili labelo,labelo po mom ukusu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Cinderella
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Cinderella


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 30
Datum upisa : 20.06.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 01, 2008 7:26 pm

Girl with a broken smile ::
^^^Tako je, izgledam pristojno. Majica, farmerke/pantalone i tike. Dobro, sad, moju kosu necu da komentarisem jer sam ja poznata kao Ona Cupava... Mislim ja i da hocu ne mogu da ukrotim svoju kosu :/kez/: :/lol/: , nokti su mi uredni, ruke ciste, patike se trudim da mi ostanu ciste, ali sta cu kad uvek ugazim u neko blato na putu do skole :hah-ha: Izgledam pristojno i sto je najvaznije primereno svojim godinama, najodvratnije su mi one klinke sto dolaze nafrakane u skolu, a tek su peti, sesti razred. Moje misljenje je da je sminkanje za skolu pre srednje cisto proseravanje da prostite na izrazu :kiss:
slazem se... tako i kod mene isto, samo sto mi je kosa ravna, sad pocela po malo da se uvija, ali uglavnom uspevam da je ukrotim :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 12:33 pm

Slazem se, dok izgleda pristojno, OK je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kod nas sad u srednjoj postoji kucni red...Tako da su suknje, suknjice, minice, shortsewi- swe to je zabranjeno!!!!!Kao i majce sa golim ledjima narawno!1!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 1:23 pm

Aha i ja imam kucni red, zabranjene su bretele itd.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oblacenje u skoli... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblacenje u skoli...   Oblacenje u skoli... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Oblacenje u skoli...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Krpice...-
Skoči na: