~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Veze i strah od vezivanja...

Ići dole 
+26
Suzy
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
*Punk_Princess*
Miley Cyrus
*Afri*
~*~xenija~*~
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
SnekyDqueen
*fantasy*_*girl*
~.:MaChKiCa:.~
LoOdAcHa
xxLola93xx
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
machkenzi
b@d_girl
Peking_girlO_o_Sun
*EnamoradA*como*NuncA*
Pepeljuga
~*wanjitza*~
30 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 12:35 pm

Ja sam slobodna, nisam osoba koja se vezuje... vise sam za varijantu neznost i ljubav ali bez nekog vezivanja... nekako se plasim svega toga... ovaj slatkis me je pitao da li bih pristala da budem sa njim u vezi i jesam pristala ali nisam sigurna u sve to... plasim se tog prvog poljupca, plasim se da ponovo ne budem povredjena... mad iskreno misllim da on nije takav...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 12:59 pm

JA sam bila u wezi, ali to je swe kratko trajalo
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 1:19 pm

Ja nisam,ali takodje ne volim vezivanje.Plasim se da se vezujem i onda prolijem suze i suze......
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 1:24 pm

ma ja sam debil, ja se tako zaljubim, jednom u sto godina se taj neko zaljubi u mene, pita me da budemo u vezi ja pristanem i raskinem zato sto imam neki bolidan strah... ne znam, ne zelim da povredim ni sebe ni njega, zelim samo da se opustim i uzivam, al jbga ne umem
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 8:52 pm

J a sam bila u vezi.... ali ne baš predugo.... volim d amenjam!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 2:22 pm

do sad' sam bila sa otprilike 10-11 momaka...najduzha weza mi je bila 2 nedelje........

wishe sam solo nego sa nekim momkom......ali,kad mi se neko swidi-MORA BITI MOJ :twisted: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 9:43 am

Ma ja nisam ni imala prawu wezy... Blago wama... :sad:
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 2:13 pm

MA NI JA NISAM IMALA NI PRAVU NI LAZNU VEZU PA UZIVAM U ZIVOTU. IMASH VREMENA ZA LJUBAV SWATKICE :twisted: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 8:36 pm

slazhem se...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 10:32 pm

Ja sam otkachila jednog dechka pre 4 meseca koji mi se dopadao... Zato shto sam se plashila...

Kasnije sam se pokajala, ali sam nastawila ziwot biggrin
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:58 pm

nisam bila uvezi... mozhda je chak i rano... Neki tako kazhu... A nas 4 cure u odjeljenju nismo imale momka, swe ostale jesu, neke chak i po 2-3, mada mnogo tix cura sada naziwaju droljama, fuxama idt....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 6:43 am

Ja je mozda sada i imam...
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 10:59 am

Nisma ni ja. Mislim bila u vezi. :oops: Za 15 godina zivota nisam imala pravog pravcatog decka. Dugo sam se muvala sa jednim momkom (inace moja sadasnja simpatija tongue), medjutim oboje smo bili u nekom strahu od veza i ostalih cudesa... Tako smo se dopisivali, muvali, ljubim te, sanjam te vamo - tamo, gore - dole... O'ladismo se i ne bi nista smile
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:16 am

Girl with a broken smile ::
Nisma ni ja. Mislim bila u vezi. :oops: Za 15 godina zivota nisam imala pravog pravcatog decka. Dugo sam se muvala sa jednim momkom (inace moja sadasnja simpatija tongue), medjutim oboje smo bili u nekom strahu od veza i ostalih cudesa... Tako smo se dopisivali, muvali, ljubim te, sanjam te vamo - tamo, gore - dole... O'ladismo se i ne bi nista smile
haha i ja baš isto tako!!
xD
ma...zabole me xD

mogu ja i sama xD :stupid:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:18 am

xxLola93xx ::
Girl with a broken smile ::
Nisma ni ja. Mislim bila u vezi. :oops: Za 15 godina zivota nisam imala pravog pravcatog decka. Dugo sam se muvala sa jednim momkom (inace moja sadasnja simpatija tongue), medjutim oboje smo bili u nekom strahu od veza i ostalih cudesa... Tako smo se dopisivali, muvali, ljubim te, sanjam te vamo - tamo, gore - dole... O'ladismo se i ne bi nista smile
haha i ja baš isto tako!!
xD
ma...zabole me xD

mogu ja i sama xD :stupid:

joj što mi je ovo poznato... :no: ! ! !; heh, ja sam trenutno opuštena, ali nemam dečka, pa ti sve to dođe na isto...
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:25 am

Ja nemam problem sa veziwanjem...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 2:46 pm

Pih, ne znam da li bih ovo svoje nazvala strahom, to je vise... Hmmm... Kako to da srocim........... Pa jednostavno to je obaveza prema nekome, slatka, ali i dalje obaveza... Ne znam... Ima jos vremena, kad naidje pravi decko (ili kad ja naidjem njemu tongue) sve ce se samo srediti i to ce nestati. A mozda to govori da jos nisam zrela za te stvari.. tongue
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:32 pm

ne plasim se vezivanja....samo je najgore kad se bas zaljubis... :no:
Nazad na vrh Ići dole
*fantasy*_*girl*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*fantasy*_*girl*


Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 32
Datum upisa : 23.06.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 2:07 pm

~.:MaChKiCa:.~ ::
ne plasim se vezivanja....samo je najgore kad se bas zaljubis... :no:
e da to je najgore
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde-forum.nice-board.net
SnekyDqueen
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
SnekyDqueen


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 2:32 pm

m0ja najduza weze ne pune dwe nedelje....xD
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:13 pm

lolz
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 1:10 pm

OK, ovako... ja ... dakle.. svidja mi se jedan dečko, msm relativno mi se svidja ništa posebno, on je rasinuo sa curom i sve je to ok... ali... postoji problem u tome, što se plašim da ga upoznam jer ne želim da se zaljubim ponovo...a zašto, evo napisaću... uvek ostanem slomljena i sama na kraju, nisam spremna na vezu u vezivanje i ne znam... imam taj neki čudni strah a zašto ne znam... msm, da... ne znam... nisam spremna...
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 8:10 pm

Ako nisi spremna nigde ne treba da zuris
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 8:12 pm

.*vanja*. ::
uvek ostanem slomljena i sama na kraju, nisam spremna na vezu u vezivanje i ne znam... imam taj neki čudni strah a zašto ne znam... msm, da... ne znam... nisam spremna...

I ja isto... Ja bi woljela da sad ja i on budemo zajedno i swe to super, ali imam neki strah..... Tachno znam kako se osjecjash....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 9:33 am

e ja sam... MA LJUBAV NE POSTOJI.,.. I KOJ ĆE MI MOJ VEZA ONDA? NEKA HVALA... ZAGLAVIO MI SE CAPSLOCK... smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veze i strah od vezivanja... Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Veze i strah od vezivanja...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: First kiss & co...-
Skoči na: