~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Veze i strah od vezivanja...

Ići dole 
+26
Suzy
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
*Punk_Princess*
Miley Cyrus
*Afri*
~*~xenija~*~
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
SnekyDqueen
*fantasy*_*girl*
~.:MaChKiCa:.~
LoOdAcHa
xxLola93xx
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
machkenzi
b@d_girl
Peking_girlO_o_Sun
*EnamoradA*como*NuncA*
Pepeljuga
~*wanjitza*~
30 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 11:03 am

MissPopTrash ::
.*vanja*. ::
uvek ostanem slomljena i sama na kraju, nisam spremna na vezu u vezivanje i ne znam... imam taj neki čudni strah a zašto ne znam... msm, da... ne znam... nisam spremna...

I ja isto... Ja bi woljela da sad ja i on budemo zajedno i swe to super, ali imam neki strah..... Tachno znam kako se osjecjash....

i ja istto.ali ako ja sam se wec zaljubila u njega i bila powredjena,tako da mi weza ne bi toliko skodila.waljda...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 2:32 pm

LoVe~HuRtS~ ::
MissPopTrash ::
.*vanja*. ::
uvek ostanem slomljena i sama na kraju, nisam spremna na vezu u vezivanje i ne znam... imam taj neki čudni strah a zašto ne znam... msm, da... ne znam... nisam spremna...

I ja isto... Ja bi woljela da sad ja i on budemo zajedno i swe to super, ali imam neki strah..... Tachno znam kako se osjecjash....

i ja istto.ali ako ja sam se wec zaljubila u njega i bila powredjena,tako da mi weza ne bi toliko skodila.waljda...

Ja do sad nisam imala takaw problem, ali ne werujem da ga nece biti.......
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 3:00 pm

pa bolje se pazi...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 3:39 pm

Pa sad kad widim kako wam je, weruj mi, definitiwno cu se paziti!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 6:58 pm

ma možeš da se paziš od jutra do sutra, kao da možeš da biraš ko ti se svidja a ko ne, i koju ćeš budalu da zavoliš-.-- msm...
Nazad na vrh Ići dole
MaWeNa
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
MaWeNa


Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 30
Datum upisa : 19.07.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 2:28 pm

Jao. . .uopshte ne wolim da se wezhem za nekog dechka. ..werowatno je to ono "Ne bih prezhiwela da mi odesh kad te zawolim" :/sad/: . . . Ali ipak . .zhudim za tim da zawolim nekoga, da. . .plachem zbog njega, ne spawam notjima, itd . . .swe ono shto karakterishe prawu ljubaw :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 2:49 pm

ja bogami imam nameru da iskuliram strahinju i zaboravim sve, još jedno razočarenje mi nije potrebno i lepo mi je brate bez dečka iskrena da budm...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 3:26 pm

ali zasto da ga kuliras?decko je ok...pa samo nemoj da stupis u ozbiljnu wezu sa njim.nij on kriw zbog swega sto ti se desilo...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 9:09 pm

ajooooj ne znam..
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 11:08 pm

pa razmislili malo
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 9:11 am

ja sam m u juče poslala poruku nije odgovorio... :) možda to i nije dobro ali... ne znam... on je... 92, msm nije to neka razlika al oper...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 5:58 pm

pa mozda nije imao krede..
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 8:09 am

Ja se emotivno brzo vezem za osobu...
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:45 am

ja sam bila,sa jednim,nista special,dosadio mi je,imali smo samo kiss na blic,i nista vise,ne znam da li se plasim vezivanja,stvarno jos ne znam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 5:10 pm

moj strah će nestati kada upoznam nekog ko će biti onaj !pravi...!... msm... da ti dodje samo od sebe..
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:50 pm

*ChAd_GuArDiAn AnGeL* ::
Ja se emotivno brzo vezem za osobu...
i ja volela bih da se ne vezujem tako lako za ljude :/punch/: :/punch/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 12:00 am

Sa jednim deckom sam imala za mene 'duzu' vezu od 2 meseca iz koje sam ja izasla povredjena...Tako da drage moje nemojte da brinete ako niste imale decka,ma samo opusteno gledajte na te stvari... :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Uto Okt 14, 2008 5:33 pm

ja nisam imala vezu onu ozbiljnu a ally mislim da nemas sta da izgubis ali ti najbolje znas kako se osecas
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 6:51 pm

uuff ja se uzhasno puno i brzo wezujem za ljude i to je grozno...wolela bih da nije tak0!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 7:19 pm

I ja sam imala duzu vezu trajala je pola godine...Na kraju smo shvatili da bas i nismo jedno za drugo..hhehe =)
A poslije to ga to i sad traje tada sam se prvi put kis...omg...bilo je preljepo..
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 11:12 pm

Ja se najvise bojim da se ne vezem previse i da se onda razocaram... Jer se i ja, kao i KAia, brzo i lako vezujem za ljude i previse sam naivna..
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 4:07 pm

^_RichBitch_^ ::
Ja se najvise bojim da se ne vezem previse i da se onda razocaram... Jer se i ja, kao i KAia, brzo i lako vezujem za ljude i previse sam naivna..

Isto to, samo sto bas i nisam naivna... Ali ja se ljudi uzasno plasim da kada bi me neko pitao da se smuvamo da ce me sutradan ispaliti... Ne znam imam uzasan strah od toga :/:S/:
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 9:03 pm

^_RichBitch_^ ::
Ja se najvise bojim da se ne vezem previse i da se onda razocaram... Jer se i ja, kao i KAia, brzo i lako vezujem za ljude i previse sam naivna..
i ja isto...brzo se zaljubim a jos brze me to sve prodje...do sada sam uvek iz svega ja bila TA koja je bila povredjena pa sad postoji i uvek taj strah..koji mi pomogne da ih "oteram" od sebe... :/:S/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 9:58 pm

Mene ne prodje tako lako shto je najgore od swega... A taj strah.... Tako se bojim swega toga, bojim se da cju na kraju da ostanem shto akzhu ''posrana'' i sama....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 8:26 pm

iskreno....ja sam uwek imala strax od weziwanja....najduzxa weza mi je bila nedelju dana i to swe nesx iz zezanja....dok se nisam smuwala sa sadasxnjim decxkom....e onda je swe pocxelo....i s njim je swe pocxelo iz zezanja...ali je to presxlo u nesxto ozbiljnije....i kako je wreme odmitzalo ja sam sxwatila da mi on swe wisxe i wisxe znacxi....sada sam mng wezana za njega i iskreno nznm sxta bix bez njega....ipak smo prozxiweli 3 mesetza zajedno....i nekako sam se nawikla na njega....a toga sam se najwisxa plasxila....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Veze i strah od vezivanja...   Veze i strah od vezivanja... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Veze i strah od vezivanja...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: First kiss & co...-
Skoči na: