~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...

Ići dole 
+5
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~CRaZy GiRL~
*Afri*
~*wanjitza*~
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Dec 08, 2007 1:31 pm

Druzhish se sa nekim dugo, ali odjednom osetjash neshto vishe od prijeteljstva... Meni se to deshavalo, imam ortaka 2.5 godine, stariji je od mene godinu dana i sada mi je kao brat, uvek je tu da me zashtiti, chak je hteo da mi razbije bivsheg koji me je povredio... smile Pitala sam ga shta bi se desilo kada bih se ja zaljubila u njega, i bagami smo dobro porazgovarali o tome... Bilo je veoma neprijatno, no nebitno... Doshli smo do zakljuchka da da je to trebalo da se desi, desilo bi se odavno, reshili smo da ostanemo super ortaci i to se i desilol. E sad, postoje i one druge vrste prijateljstva, nekad se iz drugarstva izrodi ljubav, i ona zaista mozhe dugo da opstane, jer se temelji na medjusobnom poverenju... Shta vi mislite o svemu tome, i da li ste nekada bili u slichnoj situaciji?
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:20 pm

nikada mi se to nije dogodilo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~CRaZy GiRL~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~CRaZy GiRL~


Ženski
Broj poruka : 46
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:25 pm

Ni meni! Moj najbolji drug i ja smo jedno vreme ziweli u istom dworistu i nerazdvojni smo! mislim da nema sanse da se zaljubimo jedno u drugo!
Nazad na vrh Ići dole
http://WWW.CRAZY-GIRLS-CLUB.DO-TALK.COM
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:27 pm

^^^taj fazon
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 9:33 pm

xex, ja sam blesava shta cjesh, sad je sve ok...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 9:41 pm

ma nisi desava se to
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 9:45 pm

meni stalno... lol... nego da ne spamujemo previshe...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 9:47 pm

ajd neka neko odgovori na temu i shta sad...
nego, jel se desilo josh nekome to sa naj ortakom?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Jan 05, 2008 11:17 pm

Nije se ni meni nikad desilo da mi se svidi naj ortak......... Sviđa mi se jedan kreten.......... Nije mi ni blizu naj ortaka, ali jedan od njegovih naj ortaka, meni je EXTRA drug........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 4:58 pm

meni bi bash bilo bljutavo da se smuvam sa naj drugom....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 10:07 pm

Da, i meni......... a i svi muškarci moje godište su obične rugobe.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Jan 07, 2008 10:25 pm

ma nema veze s izgledom...nego eto...moji naj ortaci i ja se extra zezamo i tako to
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~CRaZy GiRL~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~CRaZy GiRL~


Ženski
Broj poruka : 46
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Uto Jan 08, 2008 11:02 am

Da, i ja se zezam sa mojim naj ortacima... Nikad nismo ni pomislili da se zaljubimo jedno u drugo...NO WAY! Bas bi bilo bezveze kad bi se to desilo! Meni sigurno nece...
Nazad na vrh Ići dole
http://WWW.CRAZY-GIRLS-CLUB.DO-TALK.COM
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Uto Jan 08, 2008 11:08 am

nikad ne reci nikad crazy girl selena! to se svakom moze dogoditi!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Uto Jan 08, 2008 12:19 pm

Rafaela ::
nikad ne reci nikad crazy girl selena! to se svakom moze dogoditi!
slazhemm seeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:24 pm

ja sam kreten, imam naj ortaka vec tri godine, znam svaku njegovu tajnu, znam ga kako dise i govori, znam ga bolje nego sebe, mene nikad do sad nije uspeo da prevariniti da od mene nesto sakrije... jednom smo pricali o tom kao zaljubljivanju jedno u drugo i odustali smo od svega, ali taj decko me tako... joj... sladak je kao med, dobar je na ranu da ga previjes, a opet mi je samo drug... sta da radim... ne znam sta se sa mnom desava, tolika mi je zbrka u glavi da je to... jbt, a i na klupi u fizici njegovim rukopisom je napisano VANJA VII4 VOLIM TE PETAR VIII3, on kaze da to nije on napisao i da se to neko zeza, a grafit je osvanuo na njegovoj klupi, znaci... UPOMOC!!!
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:27 pm

Razgovaraj sa njim, iskreno! Da bude i on iskren, pa i ti...... Ako već to napisao nek ti on lepo kaže! Jeli ti se sviđa? Ako se on tebi sviđa, ti mu reci, mislim ako on tebi kaže, al nikad se nisam našla u sličnoj situaciji............
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:28 pm

ne smem kontas, on je meni9 jednom prilikom rekao da bi to bilo jako cudno, i da onda nista vise ne bi biloo kao pre, a ja ne zelim da ga izgubim ni sad ni nikad
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:46 pm

da to je zeznuto....meni se to nikad nije dogodilo ali znam kako ti je.posle raskida nikada nije isto kao sto je bilo pre....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:47 pm

Da........... Slažem se sa Mynitzom
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:48 pm

ubi me boze bolje je tako...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 3:25 pm

sad 05.04. bi trebalo da proslavim rodj... htela sam sa mojim Petrom da iyadjem na pitje i klopicu i da se super provedemo... ali, jedna misao mi se ne prestano vrti glavom... vise nego ikad bih volela da se smuvam sa njim, prob je u tome sto ne ynam zta oseca prema meni i bojim se da ce me ispaliti i8 da vise nikad nista nece biti kao pre... moja zelja je jaca nego ikada... ma ubi me boze najbolje je tako...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 4:11 pm

ma znas sta....
ako ste vec razgovarali i onako ste odlucili zajedno sve bi uprskala da probas da ga poljubis ili mu izjavis ljubav...
jer posle nikad ne bi bili tako dobri drugovi.....ja mislim
mozda gresim ali to je moje misljenje....
ali mozes takticki da mu skrenes paznju....da ti se svidja
pocni da nabrajas po odeljenjima sa kim bi se smuvala i ko ti se svidja...njega obavezno nabroj...
pa ga onda nateraj da on tebi kaze svoje misljenje o devojcicama...pa ako te nabroji mozda i ima nade....

ustvari nateraj ga da on prvi nabroji reci da bi bas zelela da znas!!!!!

jer ako ti prva uradis i ona cuje da si ga spomenula
onda mozda i on tebe da nebi bilo trulo....

da li me razumes???? ili samo ja sama sebe ne razumem????
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 4:16 pm

da... mislila sam da kada izadjemo sednem sa njim dole na klupu pored reke i da mu kazem da sklopi oci... zatim bih mu postavljala neka luda pitanja na koja bi morao da odgovori bez razmisljanja, mozda bih mu u jednom trenutku postavila neko pitanje tipa... ko bi volelo da ti je cura ili sl... ne znam, u svakom slucaju ima jos slatkih decaka pa... mozda ipak ne vredi riskirati jedno dugogodisnje prijateljstvo... o boze tiva nisam... a pametna jos manje...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:14 pm

mislim da ti je to dobra ideja, ako ti se swidja onda je prednost ako ste wec dugo prijatelji jer necete morati da se upoznajete!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Sponsored content





Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: