~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...

Ići dole 
+5
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~CRaZy GiRL~
*Afri*
~*wanjitza*~
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:20 pm

ma videcemo otom potom... ne zelim da se zanosim, pa da udarim glavom u zid... to mi se desavalo... samo opusteno i polako... imam ja z atakve stvari konjske zivce, ali zato za druge... xex... videcemo... ja njega i svog bivseg ne smem da poyovem na isti zur za rodj je je petar obecao da ce ga prebiti kad ga vidi... ne znam zasto, ali izgleda da je malo ogorcen na njega... ne znam... odjednom mi se u zivotu ponovo pojavio Iwan 92, zatim Alex 93, onda ovaj moj Petrica 93, Lazar 93 komsija i u glavi mi je ne vidjena zbrka... svi su mi na svoj nacin dragi i posebni, ipak iskrena da budem najvise poverenja imam u Petra, najludje se zezam sa njim i Iwanom, a owa dwojica mi dodju kao leteci objekti, s njima se zezam u prolazu... ma ja nisma normalna... a svi su mi ortaci ili mozda nesto vise... ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 10:31 pm

uhhhh iskreno ne znam kako se snalazis sa swim tim deckima.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:01 pm

ja se ni ne snalazim, ne znam kako... ma se jeto neko dobro zezanje... mozda iz svea toga i bude nesto...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:25 pm

mozda i bude...
hehe svi oni ti se vidjaju u isto vreme???
omg :scratch:
meni treba dugo da se zaljubim ali kad se to desi onda traje...i to samo jedan
tesko sam ga nasla...LOL
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:28 pm

ma ja ne znam ko mi se svidja... ako naidje i neki peti bice dobro... lol... jedina osoba sa kojom bi se bez razmisljanja smuvala je Petar, mozda i Iwan... ma.... :albino:
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:48 pm

ne znam
meni je to cudno...
treba da preberes svoja osecanja dobro....
znam to ....
i stvarno uvidis ko ti se najvise svidja i zbog koga ti se prevrne sve u stomaku... :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 12:02 am

ne mogu sad jos i time da lupam glavu... jbg... ma uzivam... pa sta bude bice...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 8:06 pm

ja........ ja ne znam sta se sa mnom desava... ja se gubim...... bojim se da ne izgubim osobu koju volim najvise na svetu...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 8:48 pm

pazi dobro!!!
cuvaj je !!! takve osobe se tesko nalaze!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 5:27 pm

to mi je najteze... znamo se tako dugo... danas me je tako pogledao i poljubio u obraz da sam se istopila... slavim svoj rodj sa njim... bicemo sami skoro celo vece...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 9:23 pm

pa sta da ti radim....
ti si odlepila HAHA tongue
pa sta je bilo
sta ti hoces da bude???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 9:40 pm

pa, to je vrh. :cherry:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Uto Mar 25, 2008 5:49 pm

kako kome... ne znam ni sama... sad u subotu treba da se widim sa onim Iwanom, treba da izadjemo... aaaaaaaaaaaaaaaa ubi me boze... nem pojma ja bih se s sa Petrom ali... sta sad mi raskinemo jer sigruno se necemo vencati pobogu, a svi znaju da posle raskida nikada ne moze biti prijateljstvo jer jedan uvek ostaje povredjen...
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sre Mar 26, 2008 8:33 pm

APSOLUTNO SI UPRAVU DA POSLE RASKIDA NIKAD NECE BITI KAO PRE....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA mislim da je ivan onaj na koga treba da se usmerish...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sre Mar 26, 2008 9:54 pm

ja nemam pojma... neka bude sta bude... ako me voli recice mi ( valjda nije picka ) a ako ne ostace ovako... jbg ja ne znam sta drugo da radim
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pet Mar 28, 2008 10:51 pm

e pa da znas da je vecina decaka picka i da se samo prave da su frajeri...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 29, 2008 2:04 pm

bilo proslo... citaj sta se desilo u zaljubljenost izgulbljenost...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 29, 2008 2:52 pm

@shizzy-ja to znam iz lichnog iskustwa smile

bio jedan gaychina zzeshtja... tj. i dalje je... muwa swe koje su zzenskog pola... i pocheo je mene da muwa preko SMS-a... a nije smeo da mi se obrati owako, uzziwo... krelac... i misli da tju se smuwati sa njim :?:

uzzas...

a fakat, imala sam jednu wezu (onu za koju ste me wi podrzzali) i rekla sam mu da josh nisam prebolela ex dechka i on je posle moju frendicu pocheo da muwa, a on je "zaljubljen" u mene... i kada ga je ona pitala za mene on je rekao "odljubio sam se od nje kada mi je rekla za onog zombija"... krelac... a nikada nikoga nije muwao licem u lice... uwek preko SMS-a...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 5:21 pm

ja sam debil... svi mi kazu da smo petar i ja super par, da moramo da se smuvamo a ja nemam petlje ni za sta... sheet
Nazad na vrh Ići dole
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 9:47 pm

bedaaaaaaaaaaa...............
i meni to kazu ali nismo bf
to nije beda skroz
ali i jeste
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 3:45 pm

ma opushteno...nije bitno shta drugi govore vec ono shto ti osecash
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 4:01 pm

nikada se nisam smuwala sa nekim ortakom niti mi pada na pamet....pored toliko tipowa da se zalijepim na bf..nema shanse
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 6:05 pm

e wako bili smo za moj rodj u gradu, bilo nam je super... pili smo kolu, grickali cips i zdrali slatkise... posle smo preko fona pricali o osecanjima, i sad znam da on nije nista vise nego prijatelj... volim ga najvise na svetu i to sam m u i rekla....
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 9:34 am

kako je on reagowao?????
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 1:15 pm

normalno... ali rekao je svojoj drugoj bff da sam slatka, mnogo dobra, ali da nisam njegov tip za vezy i da ga nervira to sto ne zelim da priznam da mi se svidja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...   Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaljubiti se u naj ortaka... Dobro, super, ili horor...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: