~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 hehe, sta reći nego VANJA... :)))

Ići dole 
+10
__Black_lady__
Ma-najbolja-sam94
~.:MaChKiCa:.~
!MissPopTrash!
Pepeljuga
*EnamoradA*como*NuncA*
*Afri*
LoOdAcHa
Girl with a broken smile
~*wanjitza*~
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:32 pm

a zasto sad?
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:33 pm

i zaborawila si na 4um,rekla si da cu dobiti danas i clanowe i skin...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:34 pm

joooooooooj... sorryy.... majke mi nisam mogla... tata mi je tek sad uključio net jer sam u kazni pa mi ga uključi kad mu dune onako... a obećavam i maćeš skin i sve to najkasnije do 29jula... sorry...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:35 pm

maok..ali ja u petak idem..ionako si admin tamo pa namesti sama
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pet Jul 25, 2008 2:08 pm

drage moje... ispostavilo se da je ovaj bajni straxinja kreten žešći, da je hteo da me smuva čim me upozna i da je puko kad sam rekla da neću to da uradim... boli me kurac... slede mu batine jer je preterao sa svojim uvredama i kraj... vredjao je mene i moju bf i to nema smisla... moj boban će to lepo da sredi pa plus rbc ekipa, najebo je, tako mu i treba... nego... trenutno se dopisujem sa jednim dečkom moje god... i tako... uvek se nadje neko... neću da plačem i očajavam nikad više..č. život je jedan i hoću da ga prošivim maximalno...
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pet Jul 25, 2008 6:03 pm

Ah ... i delovalo je suvise dobro , da bi bilo istinito ...
Slusaj , takav stav hocu , svidja mi se sto konacno na taj nacin razmisljas .
Opusteno , gledaj napred , i ne zaleci se.
Dobro upoznaj osobu pre nego sto uopste pomislis da ides dalje . cmokic :)
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sub Jul 26, 2008 11:38 am

Ma-najbolja-sam94 ::
Ah ... i delovalo je suvise dobro , da bi bilo istinito ...
Slusaj , takav stav hocu , svidja mi se sto konacno na taj nacin razmisljas .
Opusteno , gledaj napred , i ne zaleci se.
Dobro upoznaj osobu pre nego sto uopste pomislis da ides dalje . cmokic smile
veoma lepo recheno! :/da/: :/aplauz/: :good post:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Sub Jul 26, 2008 12:42 pm

hehe... drago mi je...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Ned Jul 27, 2008 9:31 pm

*nIgHtWiSh wHiSpErEr* ::
Ma-najbolja-sam94 ::
Ah ... i delovalo je suvise dobro , da bi bilo istinito ...
Slusaj , takav stav hocu , svidja mi se sto konacno na taj nacin razmisljas .
Opusteno , gledaj napred , i ne zaleci se.
Dobro upoznaj osobu pre nego sto uopste pomislis da ides dalje . cmokic smile
veoma lepo recheno! :/da/: :/aplauz/: :good post:
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 10:24 am

ljudovi evo me na blic... cima me neki nepoznat broj... ja pitam ko je... kaže, otkri sama šećeru... sumnjam na jednog lika kog sam upoznalal u gradu,ali deluje previše dobro da bi bilo istinito... jebaću mu sunce ako me zeza...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 4:36 pm

drage moje, ako dovoljno verujete u ljubav i čuda sve je moguće... Evo o čemu se radi... Znate ona moja patetična razmišljanja kako se više nikada neću zaljubiti itd... bilo prošlo... nisam vam pričala o ovome nigde... dakle... nedavno se pročulo da sam navodno zaljubljena u jednog filipa, i to nije bila istina, naravno... našla sam njegov broj, i izvinila se... počeli smo da se dopisujemo... on je... fizički gledano... skoro za glavu niži od mene... moje je god... jako je... sladak, dobar, normalan i pametan... zaljubila sam se... nebitno... sve mi liči na onu snežanu i patuljke ali mi veoma simpatično... mislim da fizički izgled nije toliko važan... dopisivali smo se nekih par dana... i danas, mi je palo napamet kako da saznam da li mu se svidjam... igrali smo istinu ili izazov... isplatilo se... prvo sam saznala šta misli o meni, a onda ko mu se svidja, i na kraju... eto... rekao je da bi da me pita nešto ali je glupo preko poruke... sve nam je bilo jasno... kad god začujem telefon, srce mi poskoči... tako sam... negde... visoooooko... rekao je da će valjda biti spreman da dobije korpu... pričali smo... dugooo... i dogovorili se... da mi to... pitanje... malo veliko... postavi kad se vidimo... i da s obziorm da ćemo se videti tek krajem avgusta (jer on ide u bosnu a ja sam u selu :/cry/: ) da ima vremena da razmisli i tako... i... skrooooz... sam... negde... letim... dobila sam krila... negde sam... negde... blizu njega... bilo je jako slatko i spetljano to naše čuveno dopisivanje... i... skroz sam happy... i mislim da ovog puta nikog neću ispaliti jer mislim da je to to... ono pravo što već dugo čekam... i čemu se nadam... mislim... mislim da ... ne znam... zbunjena sam... zaljubljena... izgubljena... zar je potrebno još nešto reći, osim "hehe, šta reći nego Vanja...???" :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :/red_face/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:35 pm

Vanja drago mi je shto si se zaljubila i shto je swe tako fino... :/aplauz/: :/aplauz/: :/aplauz/: I kad ti postawi to weliko pitanje ako osjetish da si spremna za wezu pristani... Nemoj da se kajesh kasnije, kao ja proshle godine.... A ne brini shto se necjete widjeti, chucjete se i wjeruj mi zaljubljenost tako mozhe da ostane preko poruka smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:39 pm

znam ja sve to ali on je mnogo nizak :/neutral/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:42 pm

Pa malo je bzw da je momak nizhi od cure, ali ako se wolite sh'a was briga smile
Samo nemoj josh shtikle da obuwash kad si sa njim... :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:45 pm

ma neću kakve štikle si luda... i meni je to bzvz skrozz... ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:49 pm

pa jes malo glupo... I meni su se stalno swidjali neki niski[fudbaleri] ali nijedan nije bio nizhi od mene.... A moja frendica je bila 2 god in love u jednog lika koji je bio nizhi od nje, a stariji..... I ona bi se smuwala sa njim, pa mozhesh i ti sa owim, ako ga wolish msm.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:52 pm

ma on je presladak... i dobar... i jedan je u milion... ali... ne znam... on je već uveren u to da če dobiti korpu... ne znam... jedini problem je što je nizak... ako ga ispalim zezaće ga svi, povrediću ga i to neće biti fer... a ako se smuvamo... biće nam jebeno... sranje... ma boli me kurac... nek je nizak... bar je čitav bogu hvala...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:53 pm

pa kad je tako dobar i pametan i fin i zaljubljena si u njega, smuwajte se :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 5:56 pm

ne znam... valjda... :)
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 8:35 pm

wanjice soopew!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Gost
Gost
Anonymous



hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 9:44 pm

Wanja, duso, znas sta sam ti ja rekla. Zaista me mrzi ponovo da kucam sve, ali moje misljenje si dobila. S obzirom da znam celu pricu... :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Uto Jul 29, 2008 10:25 am

ljudi ja ne pamtim kada nisam mogla da zaspim do dva ujutru jer mislim na nekog tamo... :zaljubljen: miloš me je zvao da se vidimo, jer mu je "dosadno"... rekla sam mu da mora da traži drugi vid zabave i da smo od sad samo drugovi i nikad više ništa više... i baš mi je lepo... moja drugarica zeza onog strahinju, on se sav primio... :/lol/: i tako... :zaljubljen: :zaljubljen: :zaljubljen: :/kez/: :/kez/: :/kez/: :/wink/: :/wink/: :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Uto Jul 29, 2008 10:32 am

Bitno je da si ti srecjna i zadowoljna i da si opet ona stara Wanjica :))))))
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Uto Jul 29, 2008 11:07 am

:/kez/: :/kez/: :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1Uto Jul 29, 2008 3:22 pm

Sad si srecna jel???
E bash mi drago,samo weselo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 5 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
hehe, sta reći nego VANJA... :)))
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» hehe godina postojanja...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: