~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 hehe, sta reći nego VANJA... :)))

Ići dole 
+10
__Black_lady__
Ma-najbolja-sam94
~.:MaChKiCa:.~
!MissPopTrash!
Pepeljuga
*EnamoradA*como*NuncA*
*Afri*
LoOdAcHa
Girl with a broken smile
~*wanjitza*~
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 6:49 pm

Pa glupo je to za drugaricu, mada mislim da bi mogli da se dogoworite da se neko njegowo drushtwo i neko towje drushtwo nadjete zajedno negdje......
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:49 pm

MissPopTrash ::
E pa draga moja ne mozhesh da odluchish da li da se zaljubish ili ne... Pusti to neka ide svojim tokom smile
A ako se zaljubish a owaj raskine napadaj smile sh'a te briga :p
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 8:11 pm

ma rećiću mu da se nadjemo u gradu posle radionice kad ću biti sa svojom ekipicom... i posle ćemo otići u grad i kraj...a li dok ga ne upoznam ne idem na kej, u park i takva mesta... jbg... ne znam mnogo o njemu i ne želim da rizikujem... ali... neću da se zaljubim jer se to uvek završi mojim suzama i slomljenim srcem
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 11:10 pm

Ajde molim te, ne mozes reci da se neces zaljubiti... Koliko sam samo ja puta zavrsila sa slomljenim srcem evo se sttalno iznova zaljubljujem smile
Vec sam ti rekla da ne mozes da odlucis da li ces se zaljubiti ili ne, pa ako se desi desi... Nema tu hocu-necu smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 7:57 am

znam,.. ali... aaaaa... ma nema ništa od toga videćeš...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 8:18 am

Chekamo, pokazacje vrijeme smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 10:52 am

MissPopTrash ::
Chekamo, pokazacje vrijeme smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 5:26 pm

ej cure briga me je... znate šta.,.. za sve ima vremena, nisam ja ništa manje vredna ako nemam dečka... polako.,.. sve će doći na svoje.. i sad ne žurim.,.
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 7:07 pm

Pa to je to... U mom odjeljenju samo nas 3 cure nismo imale momka i uopste se ne osjecjam ne znam ti ni ja kako... Shta me briga... Bicje toga... Ide zhiwot... Ako se desi desi, ako ne desicje se kasnije
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 11:47 am

rekao mi je da me je zgotivio super, i tak to... tralala... ali svejedno... moj život i tako i tako nema smisla... nije ni važno... :sad:
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 12:05 pm

Nemoj takooo...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 12:06 pm

Volim te gledati kako spavas, zavlaciti se pod tvoje pokrivace, volim istrazivati svaki dio tvog tijela dok te konacno ne natjeram da se probudis. Tvoja KUCNA MUVA

hehe to sam mu poslala...

mada, to što sam u prethodnom postu napisala je živa istina
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:15 pm

MissPopTrash ::
E pa draga moja ne mozhesh da odluchish da li da se zaljubish ili ne... Pusti to neka ide svojim tokom smile
A ako se zaljubish a owaj raskine napadaj smile sh'a te briga :p
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 12:51 pm

...sunshine... ::
Volim te gledati kako spavas, zavlaciti se pod tvoje pokrivace, volim istrazivati svaki dio tvog tijela dok te konacno ne natjeram da se probudis. Tvoja KUCNA MUVA

hehe to sam mu poslala...

I, jel ti odgoworio nesto?
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 1:26 pm

†††mASHinCKA††† ::
...sunshine... ::
Volim te gledati kako spavas, zavlaciti se pod tvoje pokrivace, volim istrazivati svaki dio tvog tijela dok te konacno ne natjeram da se probudis. Tvoja KUCNA MUVA

hehe to sam mu poslala...

I, jel ti odgoworio nesto?
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:12 pm

rekao mi je da sam skroz opičena... i tako to... bla bla... nego onaj m**** je pitao moju bff za moj novi broj jer je kao hteo da me zove... a ja ne smem da ga vidim, jer će samo sekund biti dovoljan da napravim glupost, počnem da plačem i pobegnem sa radionice... sad
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:14 pm

...sunshine... ::
rekao mi je da sam skroz opičena... i tako to... bla bla... nego onaj m**** je pitao moju bff za moj novi broj jer je kao hteo da me zove... a ja ne smem da ga vidim, jer će samo sekund biti dovoljan da napravim glupost, počnem da plačem i pobegnem sa radionice... sad
nemoj tako..... sad
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:20 pm

~.:MaChKiCa:.~ ::
...sunshine... ::
rekao mi je da sam skroz opičena... i tako to... bla bla... nego onaj m**** je pitao moju bff za moj novi broj jer je kao hteo da me zove... a ja ne smem da ga vidim, jer će samo sekund biti dovoljan da napravim glupost, počnem da plačem i pobegnem sa radionice... sad
nemoj tako..... sad
a ne mogu... njegova i moja bff me je pitala da li bi pristala da se msuvam sa njim ako bi me pitao... e vala ne znam... toliko puta me je povrediol... ne znam... volim ga... svi znaju da ga volim ali ako ga vidim, bojim se da će mi srce ponovo biti slomljeno... miloš... sad sad sad
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:26 pm

...sunshine... ::
~.:MaChKiCa:.~ ::
...sunshine... ::
rekao mi je da sam skroz opičena... i tako to... bla bla... nego onaj m**** je pitao moju bff za moj novi broj jer je kao hteo da me zove... a ja ne smem da ga vidim, jer će samo sekund biti dovoljan da napravim glupost, počnem da plačem i pobegnem sa radionice... sad
nemoj tako..... sad
a ne mogu... njegova i moja bff me je pitala da li bi pristala da se msuvam sa njim ako bi me pitao... e vala ne znam... toliko puta me je povrediol... ne znam... volim ga... svi znaju da ga volim ali ako ga vidim, bojim se da će mi srce ponovo biti slomljeno... miloš... sad sad sad
moras da popricas sa njim....da vidis da li mu je stalo do tebe i da li je malo promenio stav i da te nece povrediti sad...probaj da mu pruzis jos jednu sansu???
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 9:33 pm

~.:MaChKiCa:.~ ::
...sunshine... ::
~.:MaChKiCa:.~ ::
...sunshine... ::
rekao mi je da sam skroz opičena... i tako to... bla bla... nego onaj m**** je pitao moju bff za moj novi broj jer je kao hteo da me zove... a ja ne smem da ga vidim, jer će samo sekund biti dovoljan da napravim glupost, počnem da plačem i pobegnem sa radionice... sad
nemoj tako..... sad
a ne mogu... njegova i moja bff me je pitala da li bi pristala da se msuvam sa njim ako bi me pitao... e vala ne znam... toliko puta me je povrediol... ne znam... volim ga... svi znaju da ga volim ali ako ga vidim, bojim se da će mi srce ponovo biti slomljeno... miloš... sad sad sad
moras da popricas sa njim....da vidis da li mu je stalo do tebe i da li je malo promenio stav i da te nece povrediti sad...probaj da mu pruzis jos jednu sansu???


probaj stwarno wanja...ewo i ja pokusawam(milos)
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 11:44 pm

VAnja moras da mu pruzis sansu, kad ga wecj toliko wolish.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 10:19 am

ne znam... noćas mi je poslao poruku da li umem da mu pošaljem poruku ili moram sve preko kike....pukla sam... nervira me... ko je on, da zbog njega upropastim zdraqvlje, da zbog njega rizikujem sve i da na kraju zbog njega ostanem povredjena... neću nije fer...m ogu ja da ga volim do kraja svemira, ali ... ne znam... evo šta sam mu ja odgovorila...

Slušaj maleni boili me dupe šta misliš i pričaš o meni. Ja sa tobom nemam ništa. Za sve što ti treba obrati se Tići ili nekom drugom. Rekla sam da ću da nestanem iz tvog života i tako će i biti. Nikada mi nisi u lice rekao šta imaš nego sam uvek ćula to od drugih. Ostavi me na miru. Neću ponovo da pričam istu priču koja se završava mojim sjebanim srcem. ma koj ti kurac ja i pišem sve ovo, kao da te je briga...


možda nisam trebala ali... ne znam... volim ga i mrzim u isto vreme... često se pitam kako je mogao da mi krije neke stari umesto da mi samo kaže u lice kratko i jasno... boli me to... Čapy ako si ovo pročitala molim te ne govori mu ništa, ali baš ništa niti bilo kome... znam da nećeš ... hvala ti unapred...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 10:23 am

Kakaw je on kreten.....
Mijenjam mishljenje, nemoj da mu pruzhash shansu kad je takaw kreten... A nije ti odg na tu twoju por je l???
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 10:30 am

pa šta da odgovori... nema šta da kaže... ne želim da ga vidim jer znam kako ću odreagovatil... mrzim to što ga i posle svega volim... jbmt što sam ga uopšte pozvala na rođendan... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 10:32 am

Vanja dusho, naicje neko drugi kad se najmanje budesh nadala i tada cjesh se zaljubiti i bicje sigurno bolje nego sad sa owim kretenom... Ajde, glawu gore smile))))))
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content





hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hehe, sta reći nego VANJA... :)))   hehe, sta reći nego VANJA... :))) - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
hehe, sta reći nego VANJA... :)))
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» hehe godina postojanja...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: