~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?

Ići dole 
+24
R!cH & fAmOuS
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
__Black_lady__
...I love my bf...
# AnGeL dE PoNcO #
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
*Punk_Princess*
Erreway Chica
Girl with a broken smile
^_^JoJo^_^
~Dora~
*EnamoradA*como*NuncA*
Pepeljuga
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~Piper Halliwel~
_*-Blondie-*_
MaWeNa
*Afri*
!MissPopTrash!
~*wanjitza*~
xxLola93xx
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
# AnGeL dE PoNcO #
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
# AnGeL dE PoNcO #


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 18.09.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 1:29 pm

^_RichBitch_^ ::
Nkada ne bi odbacila swoje JA koje imam samo da bi me on woljeo... Necu da se mijenjam zbog nikoga, ako me woli prihwaticje me owakwu kakwa sam....
Nazad na vrh Ići dole
...I love my bf...
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
...I love my bf...


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 30
Datum upisa : 19.09.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 5:52 pm

Pa ako je ta osoba wredna toga da se ja promenim,to bih i uradila....a za neku budalu koja je cisto samnom iz zezanja ne bih ni prstom pomerila nesto zbog njega....ali za owog mog trenutnog decka bi se promenila 1000000000000000000000% jer je on stwarno wredan toga.....
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 29, 2008 9:55 am

Ja sam shvatila da ne vredi praviti se da si ono shto nisi... prosto ne ide...izveshtacheno je ......... mislim da zaista treba biti totalno opushten i iskren
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 29, 2008 11:23 pm

Potpuno se slazhem... Ako mu kazhesh da npr wolish football samo zato shto ga on woli prije ili kasnije cje sxwatiti da ne wolish football i da si ga slagala a to obichno ne izadje na dobro...
Definitiwno je najbolje biti swoj i biti iskren,....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 7:50 pm

mozda bih malo posizela od ljubavi ali nikad svoju licnost ne bih promenila
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 12:48 pm

nebi licnost mozda nes malo al sebe celu NIKADA
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 12:56 pm

^_RichBitch_^ ::
Potpuno se slazhem... Ako mu kazhesh da npr wolish football samo zato shto ga on woli prije ili kasnije cje sxwatiti da ne wolish football i da si ga slagala a to obichno ne izadje na dobro...
Definitiwno je najbolje biti swoj i biti iskren,....

:agreed:
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 6:03 pm

nikada se ne bix menjala zbog bilo koga...pa makar to bio i "decxko iz snowa"
radije bix da me woli (ili ne woli) owakwu kakwa jesam....nego da se menjam zbog njega samo da bix zauzela mesto u njegowom srtzu....pa radije tju biti sama,nego da se menjam zbog nekoga....jer to nisam JA...
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:31 pm

Ja se nikad ne bih menjala zbog nekog decka....Msm ili me prihvata onakvu kakva jesam ili nista....JA SAM UVEK JA
Nazad na vrh Ići dole
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 5:25 pm

Ja sam se jako puno promenila zbog Palike.. ali na bolje.. promena u tom smislu dolazi u obzir..zato što on jako pozitivno utiče na mene..bodri me u svakom teškom trenutku blush ..ali promene tipa izgleda,ili ponašanja kako se njemu dopada..nikako ..kakvu me vidiš sad,to sam JA wink
Nazad na vrh Ići dole
MiLaNa
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
MiLaNa


Ženski
Broj poruka : 47
Godina : 29
Datum upisa : 14.07.2008

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 7:32 pm

Ja se jesam promenila,ali mislim da to niije bilo zbog njega.Mislim,to je bilo ono prelazno doba kad sam slushala swe i swashta i mislim da to shto wishe ne slusham samo metal i rock niije samo njegowa zasluga.Ali nisam izgubila ono swoje prawo JA.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girls-ruls.piczo.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1Čet Jan 13, 2011 10:56 am

N I K A D !!! Ja da se mijenjam zbOg nekOg krtna kOji je samO u prOŁazu?Nee,ne!!!^^ akO me voŁi nek0' me vOŁi zbOg OnOg štO jesam! :hell-yeah:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?   Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega? - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» crazy,ae,reg sam se zbog zoke...........
» Samo u hitnim sluchajevima...
» Gosn. Savrsheni... samo u mashti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Boys-
Skoči na: