~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 lepota, zdravlje itd...

Ići dole 
+27
~Bad*Girl~
~.:MaChKiCa:.~
xxLola93xx
Torres***
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
NajgoraOdSwuDecu
Sleepy_Angel
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
Sanelita_princessita
!MissPopTrash!
=>rAInbOw_gIrL<=
LOODACA
$~Crazy RBD girl~$
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
__Black_lady__
Maja93
b@d_girl
KillerQueen_Queen4ever
Pepeljuga
machkenzi
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:40 am

Bolje ti je da probash sama da se odviknes. Jednostavno, kada krenesh da grickash nokte, podseti samu sebe da ti to ne pomaze ni u cemu, samo ti unishtava nokte, kako ce ti prsti biti odvratni kad porastes od grickanja, kako ces, ako budes prestala, moci da mazes nokte i ulepsavas ih, i kako neces morati da ix krijes, i da se stidish same sebe kad pogledas kako su lepi nokti tvojix drugarica.......itd........itd.........itd..... A ako ne uspes u tome, onda se raspitaj za nesto sto se koristi za grickanje noktiju. Ja mislim da postoji jedna krema sto se namaze na nokte, pa ne mozes da ix grickash koliko su odvratni.
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:58 am

evo da ti pomognem, tj. da te zgadim- nokti su leglo prljavstine i bakterija, bez obzira na to koliko puta dnevno ti oprala ruke, mozes da dobijes gliste, zamisli devojka 14 godina ima gliste???sigurno to ne bi volela...??? Bolje ti je da prestanes, samo pomisli na to svaki put kad pocnes da ih grizes:)
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 12:02 pm

mislim da u zivotu vise netju da ih stavim u ni blizu usta... FUUUUUUUUUUUJ
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 12:07 pm

E sad ti je Jeca lepo nagadila nokte do kraja zivota! biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 12:15 pm

haha eto vidis :lol!: ali to je stvarno istina! i ja sam kad sam bila mlađa grickala nokte!
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 12:15 pm

Ja sma pre grickala, sada sam se odvikla!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:43 pm

ni ja ne mogu da se odviknem od grickanja, taman prestanem par nedelja i onda se nesto unervozim i sve izgrickam, stalno tako u krug........
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 02, 2008 10:02 am

Ja nokte nisam grickala od nervoze......jednostavno sam ix grickala...ne znam ni ja zbog cega....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 02, 2008 10:32 am

a postoji li nesto protiv strija??? imam strije i tako mi to ide na zivce!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 02, 2008 11:46 am

postoji imas melem koji s4e zoive strijet, on ih ublazava ali strije su poput rana i nemozes ih nikada sasvim ukloniti
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 02, 2008 12:13 pm

uf imam i ja i pitala sam mamu i ona mi kaze da se to moze ukloniti samo operacijom. ALI juce mi je jedna devojka rekla da je koristila neku kremu za strije i da joj se povlaci, bas cu je danas pitati kako se zove pa cu ti reci!
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 10:01 pm

ljudi ja imam mnogo masnu kozu i mnogo bubuljica... imam razne preparate i swe bi bilo u redu, samo kada bih ja to redowno radila... i nikako sebe ne mogu da nateram sebe da to redowno radim... jel ima neko ideju? pls, help!!
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 10:32 pm

pa probaj da stavis na neko vidno mesto, npr. blizu cetkice za zube, svako vece i jutro moras da operes zube, i tako skontas i ovo....
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Pet Jul 04, 2008 8:56 am

tnx, pokushacu
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Pet Jul 04, 2008 10:19 am

jeca*93 ::
pa probaj da stavis na neko vidno mesto, npr. blizu cetkice za zube, svako vece i jutro moras da operes zube, i tako skontas i ovo....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 2:12 pm

...m@len@ 94... ::
e sad ja nesto da pitam, sta da koristim da bi se odvikla od grickanja noktiju, i kako da sredim uzasnu i grubu kozu na petama...

ako twojim roditeljima to smeta reci im da ti kupe nesto ako prestanes da grickas nokte.i ako to stwarno yelis prestaces.>Eto tako meni ya mob.dobicu jedian mnogo dobar teleefon ako prestanem da grickam nokte.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 6:11 pm

Jeco, sazna li kako se zove ona krema? Jer mama hocje da mi kupi neku, pa da mi ne kupuje neku za koju ne znam kakva je....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 9:30 pm

strijet (ako sam u pravu), kaze mi drugarica da joj se zaustavilo sirenje.
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 11:18 am

jeca*93 ::
evo da ti pomognem, tj. da te zgadim- nokti su leglo prljavstine i bakterija, bez obzira na to koliko puta dnevno ti oprala ruke, mozes da dobijes gliste, zamisli devojka 14 godina ima gliste???sigurno to ne bi volela...??? Bolje ti je da prestanes, samo pomisli na to svaki put kad pocnes da ih grizes:)

Od sad sechem nokte do mesa i jedem...hranice me mama lol lol lol lol
Nazad na vrh Ići dole
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 9:23 pm

evo i od mene nesto...
dakle,na pocetku ste pisale kako ne treba jesti cokoladu zbog bubuljica i sl.
kao prvo,to ne vazi za svakoga,a kao drugo,od umjerene kolicine nema stete. u cokoladi se samo nalaze neki sastojci koji nisu bas povoljni po pitanju bubuljica. dakle,cokolada vam i nije TOLIKO losa za to. samo ne treba pretjerivati.
dalje,ako se neko muci sa celulitom,protiv toga je dobro piti puno vode i,naravno bavljenje nekim sportom. trcanje i brzo hodanje su povoljni u vezi toga..
eto,to je to za sad,ne znam sta jos treba hehe pusa od miss torres biggrin
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 4:50 pm

Torres*** ::
evo i od mene nesto...
dakle,na pocetku ste pisale kako ne treba jesti cokoladu zbog bubuljica i sl.
kao prvo,to ne vazi za svakoga,a kao drugo,od umjerene kolicine nema stete. u cokoladi se samo nalaze neki sastojci koji nisu bas povoljni po pitanju bubuljica. dakle,cokolada vam i nije TOLIKO losa za to. samo ne treba pretjerivati.
dalje,ako se neko muci sa celulitom,protiv toga je dobro piti puno vode i,naravno bavljenje nekim sportom. trcanje i brzo hodanje su povoljni u vezi toga..
eto,to je to za sad,ne znam sta jos treba hehe pusa od miss torres biggrin

čokolada ustwari može da bude weoma dobra i poslušna hh
šalim se
pa dobro,msm pojedete čokoladu pre kontrolnog,može da wass zasladi,mm da wam swe probleme uništi,a i dobar je afrodizijak nadam se da sam owo dobro nappiisala xD
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 7:25 pm

Jesi, barem ja mislim
Ali u pravu si za to
Meni nastawnica klawira pred swako takmicenje kaze da pojedem neku cokoladicu, kao i nastawnica srpskog pred takmicenje
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 7:28 pm

†††mASHinCKA††† ::
Jesi, barem ja mislim
Ali u pravu si za to
Meni nastawnica klawira pred swako takmicenje kaze da pojedem neku cokoladicu, kao i nastawnica srpskog pred takmicenje
tako je....
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Sub Avg 30, 2008 4:07 pm

!!!cr@zy_pr!nce$$!!! ::
so, preterano posoljena hrana sprecava gubitak vode, koja ukoliko se pregomila u organizmu stvara naslage celulita i sala... ja ne jedem mnogo slano... btw a i so nije zdrava za bubrege...
ni ja ne volim nista jako pooljeno,bljak :/filozofira/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 11:31 am

~Bad*Girl~ ::
!!!cr@zy_pr!nce$$!!! ::
so, preterano posoljena hrana sprecava gubitak vode, koja ukoliko se pregomila u organizmu stvara naslage celulita i sala... ja ne jedem mnogo slano... btw a i so nije zdrava za bubrege...
ni ja ne volim nista jako pooljeno,bljak :/filozofira/:
a ja ne volim ni previse slatko :/eew/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Sponsored content





lepota, zdravlje itd... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: lepota, zdravlje itd...   lepota, zdravlje itd... - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
lepota, zdravlje itd...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Saweti itd...-
Skoči na: