~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prvi put...

Ići dole 
+52
♥Maca♥
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333
*Tina*
~mrkvili~
Kixy__RHCP
R!cH & fAmOuS
MiLaNa
Maja93
Amant dans le crépuscule
Suzy
Milj@n@
beybica
_!vesna!_
~*KiKkY_aNn!e*~
~Dora~
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
...I love my bf...
# AnGeL dE PoNcO #
*cAtO*
~Bad*Girl~
~Fairy Annie~
^_^JoJo^_^
maite94
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
SnekyDqueen
~.:MaChKiCa:.~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
*fantasy*_*girl*
Ma-najbolja-sam94
xxLola93xx
LoOdAcHa
NajgoraOdSwuDecu
Cinderella
b@d_girl
machkenzi
Girl with a broken smile
shizzy*
!MissPopTrash!
LOODACA
*Afri*
Jovana
Lana_BlEjAcIcA
Pepeljuga
W.a.m.p.i.r.u.s.h.A.
very crazy girl
Peking_girlO_o_Sun
__Black_lady__
!*_Miss crazy_*!
*EnamoradA*como*NuncA*
~*wanjitza*~
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 13, 2008 8:17 pm

Pa ovo je kao da bi ti se materica dovoljno razvila... Pre toga nije zdravo... Tako sam chitala biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jun 18, 2008 3:20 pm

~Little Emo Angel~ ::
Pa ovo je kao da bi ti se materica dovoljno razvila... Pre toga nije zdravo... Tako sam chitala biggrin
slazem se...ako bi neko prerano to uradio 100% bi imao probleme!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jun 19, 2008 12:19 am

pa moj lichni stav je da je chak i 18 klimawo...ali pre toga je preterano, ima na youtube snimak neka devojka ima 15 godina a imala je sex preko 300 puta!!! to je za pshihicja!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jun 19, 2008 12:35 pm

ma da ja im ne verujem kenjajju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
Cinderella
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Cinderella


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 30
Datum upisa : 20.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jun 21, 2008 10:28 am

joj ja jos uvek nisam dozivela prvi put i necu skoro hehhehe
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 10:55 am

ni ja nisam...ali imam drugaricu koja je to uradila krajem sedmog razreda i radi to redovno, ali bas redovno, ona ima decka koji ima oko 22 godine a ona ima 14...ona je to uradila prvi put sa trinaest...ali to nije nikakav trac to svi vec znaju...ona takođe i pusi i pije...ja mislim da je sve zbog tog decka, ona njega voli a on nju stalno vara i to, a ona trci i dalje sa nijm i vec dve godine su zajedno....
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:09 am

*Black lady* ::
!*_V.I.P_ girl _*! ::
swatka *mawa *Ninitza ::
Eh!Ja mislim da ne treba ni da pricam o ovome,posto ima meni dugo,dugo do toga!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 06, 2008 6:39 pm

nadam se da će to biti maalo kasnije msm za koju godinu..još ja treba da se idiotišem i budem KID,a ako bi weć došlo wreme za to,msm za to ne postoje GODINE to wi lupate
kad sam spremna,spremna sam...pa makar i sa 20 godina...biću ja,radiću šta i kako ja hću a ne kako kaže časopis!
btw taj trenutak ili šta li je,pamtiću,kao jednu romantičnu i prelepu noć...inače će da dobije karate po sred hh
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 06, 2008 7:08 pm

Jedna devojcica.... iz moje skole..je to uradila..sa deckom koji je jednu godinu stariji od nje.
A ona je moje godiste.
Ok,njen zivot. Kako god njoj odgovara.

Sto se tice mene,ja necu reci: "Uradicu to sa 16,17,18 (il kolko vec godina),jednostavno,znam da se necu zaletati,da cu cekati da budem sigurna,da znam da je to ono sto zelim...
Samo,ipak, smatram da je sa 14,15 godina isuvise rano.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 8:22 am

u potpunosti se slazem da je sa 14,15 godina isuvise rano...mada sada je sve vise takvih devojaka.
Nazad na vrh Ići dole
*fantasy*_*girl*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*fantasy*_*girl*


Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 32
Datum upisa : 23.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 1:38 pm

jeste da ja imam 17 ali ne pada mi na pamet da izgubim nevinos ovako rano.....pre braka nista!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde-forum.nice-board.net
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 7:52 pm

jeca*93 ::
u potpunosti se slazem da je sa 14,15 godina isuvise rano...mada sada je sve vise takvih devojaka.
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 8:49 pm

ja ako to ne uradim do 18 onda necu nikad
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 7:54 am

sto tako mislis?
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 7:54 am

Ja cu to uraditi kad budem bila spremna i sa pravom osobom smile
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 1:20 pm

Pa lepo je swe to kad budesh spremna al dajte.....nechete sa 14 godina pobogu nema shanse nchi uzhas ....uzhas
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:46 pm

jeca*93 ::
sto tako mislis?

mislim tako zato shto ako do 18 niko to nece samnom mislim onda nece nikad....
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 8:21 pm

čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 11:07 pm

...:!:..WANJITZA..:!:... ::
čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 10:49 am

MissPopTrash ::
...:!:..WANJITZA..:!:... ::
čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 12:51 pm

~*~cOCaCoLA-gIRL~*~ ::
ja ako to ne uradim do 18 onda necu nikad
svaka devojka ce to uraditi kada bude bila spremna....ne mora da znachi da sa 16 ili 17 mora to da uradi tada...i mora fizicki i psihicki da bude spremna...bar ja tako mislim....
Nazad na vrh Ići dole
SnekyDqueen
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
SnekyDqueen


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:42 pm

Girl with a broken smile ::
Ja cu to uraditi kad budem bila spremna i sa pravom osobom smile
Nazad na vrh Ići dole
*fantasy*_*girl*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*fantasy*_*girl*


Ženski
Broj poruka : 64
Godina : 32
Datum upisa : 23.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 2:00 pm

MissPopTrash ::
...:!:..WANJITZA..:!:... ::
čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
kakva crna ljubav sa 17....ja sam sigurna da pre braka necu spavati sa deckom....msm ako zavisi veza od seksa...onda je glupo....ja cu se pridrzavati svoje reci...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rebelde-forum.nice-board.net
Gost
Gost
Anonymous



Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 5:11 pm

Jesi sigurna? lol
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 7:58 pm

~.:MaChKiCa:.~ ::
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~ ::
ja ako to ne uradim do 18 onda necu nikad
svaka devojka ce to uraditi kada bude bila spremna....ne mora da znachi da sa 16 ili 17 mora to da uradi tada...i mora fizicki i psihicki da bude spremna...bar ja tako mislim....

ne, ja mislim da nisam dowoljno priwlachna
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi put... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi put...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Kad si ga videla prvi put?????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Tabu tema... :: Pssstttttttt... Samo za cure...-
Skoči na: