~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prvi put...

Ići dole 
+52
♥Maca♥
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333
*Tina*
~mrkvili~
Kixy__RHCP
R!cH & fAmOuS
MiLaNa
Maja93
Amant dans le crépuscule
Suzy
Milj@n@
beybica
_!vesna!_
~*KiKkY_aNn!e*~
~Dora~
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
...I love my bf...
# AnGeL dE PoNcO #
*cAtO*
~Bad*Girl~
~Fairy Annie~
^_^JoJo^_^
maite94
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
SnekyDqueen
~.:MaChKiCa:.~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
*fantasy*_*girl*
Ma-najbolja-sam94
xxLola93xx
LoOdAcHa
NajgoraOdSwuDecu
Cinderella
b@d_girl
machkenzi
Girl with a broken smile
shizzy*
!MissPopTrash!
LOODACA
*Afri*
Jovana
Lana_BlEjAcIcA
Pepeljuga
W.a.m.p.i.r.u.s.h.A.
very crazy girl
Peking_girlO_o_Sun
__Black_lady__
!*_Miss crazy_*!
*EnamoradA*como*NuncA*
~*wanjitza*~
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:03 pm

...tužna4ever... ::
čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
MaWeNa
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
MaWeNa


Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 30
Datum upisa : 19.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 6:57 pm

Ni ja nisam dozhiwela i ne pomishljam da mi se to uskoro desi. . . .

Po mom mishljenju su fuxe one koje su u mojim godinama wetj spawale s nekim, a ima ih dosta ( nazhalost ). . .
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 7:43 pm

moja ex "bf" je izgubila nevinost sa trinest godina... meni je došlo da je opalim šamarom kad sam čula šta je uradila... i taj dečko je posle samo iskulirao i to lepo...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 8:39 pm

boze...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
MaWeNa
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
MaWeNa


Ženski
Broj poruka : 53
Godina : 30
Datum upisa : 19.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Čet Jul 24, 2008 10:17 am

(= th!nk pink =) ::
moja ex "bf" je izgubila nevinost sa trinest godina... meni je došlo da je opalim šamarom kad sam čula šta je uradila... i taj dečko je posle samo iskulirao i to lepo...

WoW. . . .ona je sad "faca". . . .

Gluposti, bozhe. . . .
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 7:44 pm

Stwarno napaćenoO
bila je fensi tu dejs i sad etto je prodana duša haha
žiwot jeste jedan,ali ima wremena za swe... :/punch/:
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 9:48 pm

xxLola93xx ::
Stwarno napaćenoO
bila je fensi tu dejs i sad etto je prodana duša haha
žiwot jeste jedan,ali ima wremena za swe... :/punch/:
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 6:00 pm

mada...gledajte...šta će neko sa nznm 20 god s nekom klinkom od 15? pa kao da ona njega može da zadowolji? radije će sam zar ne?

a owi tu tako ispod 15 i do 18 nemaju pojma ni sami,a ne s nekim...tako da swe dolazi u swoje wreme...
bar ja tako msm
Nazad na vrh Ići dole
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 7:18 am

Naravno da se plasim..ustvari sve ce biti drugacija kada nadjem odgovarajucu osobu...nameravam da spavam sa deckom kada budem bila spremna..ne postoji neko odredjeno vreme..sa 17,18,19..nebitno
Nazad na vrh Ići dole
maite94
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
maite94


Ženski
Broj poruka : 20
Godina : 29
Datum upisa : 29.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Avg 10, 2008 2:03 pm

Pa ti neces to uraditi ako se plasis...naravno...ja cu to uraditi kada budem imala potpuno poverenje u svog decka,i kada budem bila skrooz sigurna u sebe!
Nazad na vrh Ići dole
^_^JoJo^_^

^_^JoJo^_^


Ženski
Broj poruka : 18
Godina : 27
Datum upisa : 16.08.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sub Avg 16, 2008 8:46 pm

Ne zelim josh o tome da razmishljam:D
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sub Avg 16, 2008 8:59 pm

poverenje je na prvom mestu...a onda i godine... ljubav...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Avg 17, 2008 6:46 pm

*fantasy*_*girl* ::
MissPopTrash ::
...:!:..WANJITZA..:!:... ::
čekaj te malo... kako vi to znate kad ćete spavati sa dečkom... msm, ok nećeš sigurno danas ili sutra, ali ko ti garantuje da nećeš sa petnest... jbt, ljubav... alo cure, ljubav... to je ono nenormalno osećanja koje nas tera na gluposti... ne govori nikada, ja to neću do tad i tad, kad ne znaš... nisi išla kod vračare pa ti je ona rekla, e spavaćeš sa dečkom 21.06.2013. kad budeš imala sedamnest godina i tri dana... msm, sad lupam, ali... razumite.. nikad ne možeš reći ja neću do tad ili ću tad i tad sigurno, glupo je... ja sa tim stvarima neću žuritii... msm, još ni dečka nisam imala, tako da o ovome i ne razmišljam... ne verujem da će se ovo dogoditi u nekoj bliskoj budućnosti ali, ne kažem ni da to nikad neću uraditi.. nisam ja nikakva fuxa niti bilo šta, samo kažem da za sve postoji vreme, nekom je to vreme pred nosom a nekom ne.. ja to neću uraditi dok ne budem dobro informisana, zaista zaljubljena, dok ne budem imala dovoljno poverenja u tog nekog dotičnog, i dok prethodno psihički i fizički ne budem spremna... e do tad se to desiti u mom životu, boga mi neće...
kakva crna ljubav sa 17....ja sam sigurna da pre braka necu spavati sa deckom....msm ako zavisi veza od seksa...onda je glupo....ja cu se pridrzavati svoje reci...
da li ovde neko razume o čemu ja govorim?!? o bože.. ja ne mogu da se raspravljam...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Avg 17, 2008 8:32 pm

ja razumem sta goworis.I u prawu si.Ali ako neki decko u koga sam LUDOOOO zaljbljena hoce da spawa sa mnom kad imammo 14,15 godina reci c NE!Ako to ne prihwati bas me zabole
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sub Avg 23, 2008 4:50 pm

**Wanna~Play** ::
Eh!Ja mislim da ne treba ni da pricam o ovome,posto ima meni dugo,dugo do toga!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 1:39 pm

maite94 ::
Pa ti neces to uraditi ako se plasis...naravno...ja cu to uraditi kada budem imala potpuno poverenje u svog decka,i kada budem bila skrooz sigurna u sebe!

to si u prawu...


all opet gledajte... to treba da bude neshh diwno... jednom se zhiwi,i jednom che ti biti PRWI PUT!... msm... nemojte da wam to bude kao dobar dan,msm kao da to radite swaki dan xD
bar ja to tako gledam... moj prwi put,ma KADA bio..biche charoban :)

(bar se nadam xD )
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 5:09 pm

i ja se nadam tu si u pavu mislim da treba da bude najsavrseni,najcarobniji ma naj sweeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:31 am

jos sam mala za takve stvari,tako da nemam syta da pricam :/red_face/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 3:08 pm

pa da si mala nisi mozes da pricas o tome ali to da radis swi smo mali za to!!!! :/red_face/: :/red_face/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
*cAtO*

*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 30
Datum upisa : 15.09.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Pon Sep 15, 2008 7:10 pm

ja imam tek 14 godina,i jos uvek ne razmisljam o tome,msm...sad su uglavnom sve moje vrsnjakinje u fazi da se muvaju sa decacima ali nista vise od toga...
slazem se uglavnom sa svima,ne mozes da zacrtas sebi "e ja cu tacno u 17 godina,blabla..." pa mislim to treba da ide spontano,kad osetis da je taj trenutak dosao,i kad si sigurna da te decko voli,da i ti njega volis itd...
ja samo znam da ne planiram jos...;)
Nazad na vrh Ići dole
# AnGeL dE PoNcO #
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
# AnGeL dE PoNcO #


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 18.09.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 1:28 pm

*Afri* ::
nisam dozhivela, ne pada mi na pamet da to bde skoro
da ja ne ceznem za tim ipak imam malo godina za to
Nazad na vrh Ići dole
...I love my bf...
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
...I love my bf...


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 30
Datum upisa : 19.09.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 5:47 pm

Ja josh nisam doziwela taj prwi put.....ali msm da ce se to desiti za 2 god...kad budem imala 17....msm da je to saswim ok....a i imam decka sa kojim imam ozbiljnu wezu...tako da ce on imati razumewanja da me ceka dok ne budem spremna.....
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 3:01 pm

JOs nisam razmisljala o tome a i ne zelim..Nis prije braka...
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Uto Okt 14, 2008 5:52 pm

ja nebi nikad zurila sa tim ne bi pre 16 god a sad nemogu da kazem tacno koja god jer ko zna kad ce doci onaj ko mi se svidja a sad mi je rano i da razmisljam o tome
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 3:25 pm

Slažem se sa tobom i sa svima koji su u prawu po meni... :) To može da se desi sa 25 a može sa 50 a može i sa 15! Nikad se ne zna...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Sponsored content





Prvi put... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put...   Prvi put... - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi put...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Kad si ga videla prvi put?????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Tabu tema... :: Pssstttttttt... Samo za cure...-
Skoči na: