~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nesto vise o tebi...

Ići dole 
+73
Dream girl '94
mala_lepotica
Adnna
the_sanja
sweet amazing girl :)
~!Makitza!~
Night Dreamer
Katarina Minčić
emo_girl ^^
mawaxxmina
*~Angy*~Avrilfan
~Sanja-RBD-Girl~
♥Maca♥
MaNeCaBrE:)
*Alice*
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333
Anime4life
Girl with a broken smile
~~Kiss the girl~~
Djina_PetaR
Bozana
*Tina*
~mrkvili~
Emo-Angel
mawena__
NajgoraOdSwuDecu
sweety teenka
~*KiKkY_aNn!e*~
Kaca-rockerka '93
Miley Cyrus
^Poverfull girl^
ja sam LUDACA pa sta
~*~xenija~*~
*Lolaaa*
*~**Any RBD**~*
MBM
little_vampire
_LoS_L_
Olja_Chawerroni
*cAtO*
*EnamoradA*como*NuncA*
*Punk_Princess*
~Fairy Annie~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
_RoCk_DiVa_
Torres***
~.:MaChKiCa:.~
sweety girl
Sleepy_Angel
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
~*Mici*~
Alex~The Best Girl~
barbie girl
*Afri*
=>rAInbOw_gIrL<=
~*Emily*~
$~Crazy RBD girl~$
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
Maja93
__Black_lady__
b@d_girl
BaD_gIrL...xaxa
Lana_BlEjAcIcA
KillerQueen_Queen4ever
machkenzi
shizzy*
Meemytza_93
~Step up the streets~
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
77 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sub Mar 01, 2008 8:15 pm

Napisi nam sve sto zelis o sebi...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sub Mar 01, 2008 11:08 pm

Citat :
Ja sam Kaca iz Podgorice imam 14 godina.Obozavam RBD i US5.Omiljena pjevacica Britney Spears,pjevac pa ima ih dosta........... :sad:

evo ubacila sam ovde tvoj odgovor... nemojte da otvarate nove teme nego pisite ovde
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Ned Mar 02, 2008 3:21 pm

Ja sam Sanja, Blagojević.... Rođena sam 19. maja 1994. godine, u znaku sam bik.... Idem na izviđače, treniram atletiku, upisaću se na karate..... Živim u Sremskoj Mitrovici, idem u VII razred osnovne škole....... Looda sam za jednim tipom al ne znam zbog njega ni ko sam.... (*lol*zezam se* manje-više*lol*) I ne znam više šta da kažem!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Uto Mar 04, 2008 3:44 pm

Well, ja sam Djurdja iz Brusa sam, imam 14,5 god.Idem u 8. razred...Loooda sam za Bred Pittom, obozawam Enriquea i Justina,Shakiru,Rihannu,Bon Jowi & CO.Ne znam shta da pishem....lol
Mnooogo sam otkachena, i bez dlake na jeziku, wolim zurke i izlaske...
Nazad na vrh Ići dole
~Step up the streets~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~Step up the streets~


Ženski
Broj poruka : 44
Godina : 30
Datum upisa : 25.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sre Mar 05, 2008 5:58 pm

OK HVALA INACE OBOZAVAM RBD I US5 I ZOVEM SE KACA I IMAM14 GODINA.PA PITAJTE STA VAS ZANIMA
Nazad na vrh Ići dole
http://katarina.american-forum.net
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Mar 06, 2008 8:12 am

Pa owako.....ja sam Milena. Imam 14 godina. Ziwim u Somboru. Idem u 8 razred u skolu "Dositej Obradowic" u 8-2. Odlican sam djak od prwog razreda (streberka). Omiljeni predmeti su mi sportske aktivnosti, geos i istorija. Od sportova obozavam fudbal, kosarku i plivanje, a od sportista Ronaldinja, Kaku, Messija, Etoa, Jowetica.... u slobodno wreme obozawam da slusam muziku, crtam karikature i izlazim sa prijateljima. Naj frendowi su mi Ljuba, Milos, Maka, 2 Milice, Anita, Renata....od muzike slusam swe ali najwise rock, punk i metal. Naj pewaci, pewacice i grupe su mi: FOB, Awril, Paramore, Robbie Williams, Him.....ne da mi se wise pisat....owo je i wise nego dowoljno.....pozzz :sfffgg:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sre Mar 12, 2008 7:21 pm

pa ja sam jovana.....iz beograda....volim da radim svasta ....ali mrzim da ucim
pricam engleski i spanski .....mada malo i nemacki ali ga mrzim ....
volim svoje drugove i drugarice ......
obozavam da sa njima idem na more i skijanje.....
i tako dalje i tako dalje
ako vas jos nesto zanima pitajte....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Mar 20, 2008 10:14 pm


  • ja sam sara. imam[ pogledaj lijevo] godina. zivim u podgorici. volim moje druge koje su totalno crazy , jezike,porodicu. :cheers:
    Spojler:
    :hot sexy: :sddddddd:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Pet Mar 21, 2008 6:14 pm

Ja sam kao sto znate Vanja... obozavam da visim na netu ali sam kaznjena tako da se odvikavam ne rado... lol... volim da citam, ne volim skolu niti bilo sta vezano za nju, zapravo volim samo osmake... i to je to... veoma sam ratoborna i volim da isteram pravdu na videlo... ucestvovala sam na republickom iz recitovanja i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sre Mar 26, 2008 6:12 pm

Ja sam Jovana imam 14 godina...Obozavam tennis i Rafu Nadala...Volim filmove,zavisna sam od muzike...Omiljeni glumac mi je Dzoni dep a glumica Kejt Blanset...Muzika???Omiljeni pevac Freddie mercury a grupa Queen...Pevacica Nora Dzons...Omiljena pesma mi je Show must go on,Don't stop me now,Breakthru,We will rock you I want it all,We are the champions...ma sve od Queena..Pored toga pocinjem da volim i druge strane rok bendove...Obozavam knjige posebno istorijske romane..Omiljena knjiga mi je Grof Monte Kristo...Volim da surfujem neto chatujem i drzuim se...ne volim smaranje...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Pon Mar 31, 2008 7:31 pm

Ja sam lana (zvana svinja.pitate se zasto?pa ne znam ni ja tako me jeca prozvala kokska... a inace nisam debela bas naprotiv mrsava sam),imam 13 godina....pitajte me ne ujedam....ali sakatim ljude wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
BaD_gIrL...xaxa

BaD_gIrL...xaxa


Ženski
Broj poruka : 18
Godina : 29
Datum upisa : 30.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Apr 03, 2008 9:53 am

Ja sam Marina,nadimci su mi Masa,Mina,Maki...imam 13 godina.Obozawam Avril...pogotowu njenu pesmu ''Girlfriend''.Treniram jahanje u KK Kremen-u.Iz Pancewa sam...wolim da loodujem...obozawam ziwotinje i swe bih dala za njih....
P.S. To sto mi u nick-u stoji BAD GIRL to se ja tako potpisujem....pa inace nisam ja losa...pozzz
kiss :sgfdgd: :crazy loco: :gfgfoighiawr: :you make me sm
Nazad na vrh Ići dole
http://sports-4um.team-forum.net/index.htm
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 5:24 pm

hello girls.....ja sam m!lica,narodu poznatija kao milichica,micy,micka,afry......
kazhu da sam looda,zgodna,slatka,druzheljubiwa,prawi djawolak.........wolim:spawanje,muwanje,slatke momke,,hranu,izlaske,shopping i da se bijem sa oba pola....mrzim:izdajice,utripowane seljachine,dwolichne osobe i kukawice......
slusham swe osim narodnjaka,furam neki emo stil i tako.........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 6:00 pm

Ja sam Maja, drago mi je :heart: Imam 14 god i volim da igram odobojku.... Stalno visim na netu i izlazim sa drustvom....Ipak izmedju neta i izlazaka ipak glasam za izlaske....Ne treba samo gubiti oci ispred kompa...Uhuh al sma sad skrenula sa teme...Idem u sedmi razred...Iz BG sam....Ne mogu da zivim bez muzike........Uglavnom Wanjitza mi je preporucila ovaj sajt jer su ovde ljudi loodi koliko i ja.....Hvala ti Wanjitze...POzzzzzz za sve ...............
:sddddddd:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 6:05 pm

Pepeljuga ::
Well, ja sam Djurdja iz Brusa sam, imam 14,5 god.Idem u 8. razred...Loooda sam za Bred Pittom, obozawam Enriquea i Justina,Shakiru,Rihannu,Bon Jowi & CO.Ne znam shta da pishem....lol
Mnooogo sam otkachena, i bez dlake na jeziku, wolim zurke i izlaske...

me too smile
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Uto Apr 15, 2008 8:16 am

Ja sam Zorana Ikonic...95 sam godiste....Obozavam da visim na netu...i da pravim forume..imam ih milion...a najbolji je o tinkerbell...naj drugarica mi je Lidija....prijatelji mi govore da sam veoma hrabra,da volim da se zezam,da sam veoma pametna i da ne volim da placem...sto i jeste istina....hah..pitajte za vise informacija...hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
Maja93
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Maja93


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 04.04.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Sre Apr 16, 2008 8:14 pm

Cao ja sam Maja,iz Bijeljine.Imam 14 godina,u julu ce mi 15!U horoskopu sam rak,obozavam Cristiana
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Apr 17, 2008 1:34 pm

Ja sam Katarina 95 sam godiste,nadimak mi je Kaca,Katja...Obozavam C.Ronalda!!!Od serija naj mi je Strasti i Rebelde...Iz RBD mi je naj:Poncho i Maite...Pored RBD obozavam i PCD,Bad Copy,BSBS...Naj pevacica mi je Avril a pevac Eminem...Neke od omiljenih pesama su mi:Hot,Happy Ending,Sk8er boy,Girlfriend,when i'm gone,if you had my love,my humps,dirrty..itd..Od RBD:Salvame,Rebelde,Algun Dia,Nuestro Amor,Fuego,Un poco de tu amor,money,money,Solo cuedade en silencio,Quero poder itd...Omiljeni brojewi su mi:5,7,17...Pratim modu...Mrzim kad me neko kopira,glupe ljude,kad se neko qrci a nema cime..itd...Trenutno nemam decka tj.razocarana sam u ljubaw...Omiljeni sport mi je:tennis,karate,fudbal...Volim da igram folklor...i da chatujem...Volim da fotografisem sebe i prirodu..
To je to...
Nazad na vrh Ići dole
$~Crazy RBD girl~$
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
$~Crazy RBD girl~$


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 30
Datum upisa : 26.02.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Ned Apr 27, 2008 1:39 pm

Ja sam Milica iz Arilja imam 14 godina.Idem u 8 razred u O.S Stevan Colovic
Omiljene grupe su mi RBD i SJK, a volim da slusam i EL SUENO DE MORFEO.
Omiljene pesme su mi
Entre munecas,Besame,Extrana sensasion,Empezar desde cero,Esta soy yo,A la orilla,Algun dia,Amor fugaz,Don't stop the music,Sexy back......Iz RBD najvise volim ANAHI i MAITE, a iz SJK NATALIU SANCHEZ i ADRIAN RODRIGUEZ. Omiljen pevac mi je Justin Timberlake i Enrique, a pevacica Rihanna, Anahi i J.Lo. Znam malo spanski,ucim francuski i engleski. Omiljena serija mi je LOS SERRANO ali gledam i rebelde.Srecan broj mi je 13, 4, 27 i 7..............Imam 2 svoja foruma,uclanjena sam na preko 30 foruma, zato nisam mnogo redovna ni na jednom..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dul-anny4ever.7forum.info
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:11 pm

Ovu temu trazim!
Zovem se Emilija, ali pliiiiiiiiiiz zovite me Emily,Em, ili Ema.
92.sam godiste, iz Kragujevca. Idem u Drugu kragujevacku gimnaziju, filoloski smer.
Najvise na celom swetu volim US5, i njihov sam vecni fan. Luda sam za njima.
Pored njih volim i Erreway i neke pesme od RBD.
Slusam i Rihannu, Beyonce, Justina, Enriquea... Avril
Ljudi kazu da sam zabavna, komunikatiwna i lako stecem prijatelje. Ponekad sam malo crazy, ali pretpostavljam da smo swi mi takwi.
I jos nesto, forum je EXTRA uradjen.


P.S.I poenta je, tacnije, najaznije od svega ovoga je da najvise na swetu wolim US5! tongue tongue tongue
Nazad na vrh Ići dole
=>rAInbOw_gIrL<=
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
=>rAInbOw_gIrL<=


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 1:00 pm

E, ovako, zovem se Masa Djuricic, 96. sam godiste, zivim u Beogradu, treniram karate, idem u muzicku skolu 5 godina, isla sam na folklor ranije, volim da slusam rock i metal muziku...............a, sem toga, pola podataka se nalazi u spomenaru - vec sam se upisala.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenpower.forumotion.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Maj 08, 2008 7:23 pm

Ja sam Kaia,neki me zowu phoebe, '94 godishte, 7 razred shkole ,,Vasa Pelagic''
Treniram tennis oko 8 mesetzi i obozhavam ga, moj naj naj naj naj naj najNAJVECI IDOL JE RAFA NADAL!!! Najvishe na swetu ga volim!!! :reason I smile :ugdifs:
Odlichan sam uchenik ( valjda cu i owe godine).....
pored tennisa najvishe volim da utchim strane jezike...utchim Engleski,shpanski,francuski,italijanski , i zhelela bih josh ali trenitno nemam vremena pa cu to kasnije....

obb da chatujem sa strantzima a i imam mnogo srpskih drugarica JOWA,SEKI I ANJA su mi naj naj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
barbie girl

barbie girl


Muški
Broj poruka : 13
Godina : 28
Datum upisa : 01.03.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Čet Maj 08, 2008 8:27 pm

ćao,ja sam iva...iz beograda sam,1996 godište...idem na četiri strana jezika(nemački,italijanski,grčki i španski)a francuski i engleski već znam...takođe idem na tenis(teniski uzor mi je ana ivanović),na ples i na aerobik(samo nisam baš redovna).
naj glumica mi je kate bosworth i anahi,naj glumac zac efron
slušam rihannu,rbd,avril lavigne,ashley tisdale,vanessu,zaca...volim da putujem...bila sam u njujorku,u francuskoj(tamo mi živi baka),italiji,švajcarskoj i nemačkoj...volela bih da odem u englesku...kad porastem upisaću jezike,ili ću biti modni kreator...odlična sam učenica...naj drugarice su mi dunja i milica...naš tim se zove bad girls...idemo zajedno u šoping,na bazen itd...imam mlađu sestru koja je pravi smor...volim seranove(najviše tete i gilje)
Nazad na vrh Ići dole
Alex~The Best Girl~

Alex~The Best Girl~


Ženski
Broj poruka : 12
Godina : 27
Datum upisa : 20.05.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Uto Maj 20, 2008 5:39 pm

Ja sam Aleksandra(Alexandra) Obozavam Rebelde Way,Serranowe,RBD,Hillary Dufff i jos mnogo stvari....
☺☻♥53♥
Rodjena sam ♥ 1996♥ godine 6. oktobra....
Luda sam,mala povucena,druzeljubiva,zaljubljena i tuzna...
Imam 11 godina idem u 5 razred Osnovne Skole "14. Oktobar"
Obozavam El sueno Del Morfeo,SJk,Erreway,RBD,Us5,Britney,Shak, Enrique Iglesiasa,J.Lo.,Rihhianu....
Bigg kissss...
da nezaboravam da kazem da sam previse emotivac....

Da vam priznam owi smiley-i su preslatki...
:jkjjss: :jkkk: :loca chica: :you make me sm :sfffgg: :kaljks:
KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Nazad na vrh Ići dole
~*Mici*~

~*Mici*~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 32
Datum upisa : 20.05.2008

Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1Uto Maj 20, 2008 5:42 pm

E,ovako....Ja sam Milica,91 godiste...Idem u Petu beogradsku....Obozavam moje bebice-Erreway lol i naravno za svakog ljuda ima mesta u mom srcu...lol
Volim da izlazim,da se druzim,da sticem nova poznanstva,volim moje drustvo,koje je jako veliko i raznovrsno....lol
Druzeljubiva sam,zrela za Lazu,volim da se zezam i tako....I volim ovaj smajli lol i volim da pisem "i tako" lol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto vise o tebi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto vise o tebi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sve mi se vise popelo na q***!!!!!!
» Zasto meni tako nesto????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Welcome :: Nesto vise o tebi...-
Skoči na: