~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nesto vise o tebi...

Ići dole 
+73
Dream girl '94
mala_lepotica
Adnna
the_sanja
sweet amazing girl :)
~!Makitza!~
Night Dreamer
Katarina Minčić
emo_girl ^^
mawaxxmina
*~Angy*~Avrilfan
~Sanja-RBD-Girl~
♥Maca♥
MaNeCaBrE:)
*Alice*
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333
Anime4life
Girl with a broken smile
~~Kiss the girl~~
Djina_PetaR
Bozana
*Tina*
~mrkvili~
Emo-Angel
mawena__
NajgoraOdSwuDecu
sweety teenka
~*KiKkY_aNn!e*~
Kaca-rockerka '93
Miley Cyrus
^Poverfull girl^
ja sam LUDACA pa sta
~*~xenija~*~
*Lolaaa*
*~**Any RBD**~*
MBM
little_vampire
_LoS_L_
Olja_Chawerroni
*cAtO*
*EnamoradA*como*NuncA*
*Punk_Princess*
~Fairy Annie~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
_RoCk_DiVa_
Torres***
~.:MaChKiCa:.~
sweety girl
Sleepy_Angel
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
~*Mici*~
Alex~The Best Girl~
barbie girl
*Afri*
=>rAInbOw_gIrL<=
~*Emily*~
$~Crazy RBD girl~$
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
Maja93
__Black_lady__
b@d_girl
BaD_gIrL...xaxa
Lana_BlEjAcIcA
KillerQueen_Queen4ever
machkenzi
shizzy*
Meemytza_93
~Step up the streets~
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
77 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 11:18 am

Pozzz,Ja sam Zeljka,nadimci su mi Tweety i Sweety,imam 13 god...Looda sam,otkacena,cool,sweet...Imam plawu kosu,plawe oci...Obbo RBD,pord RBD wolim i Awril Lawigne i Ashley Tisdale...Pa eto,ako se jos neceg setim dodacu...
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 11:13 am

=>rAInbOw_gIrL<= ::
E, ovako, zovem se Masa Djuricic, 96. sam godiste, zivim u Beogradu, treniram karate, idem u muzicku skolu 5 godina, isla sam na folklor ranije, volim da slusam rock i metal muziku...............a, sem toga, pola podataka se nalazi u spomenaru - vec sam se upisala.

Potpisujem
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Sleepy_Angel
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Sleepy_Angel


Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 29
Datum upisa : 18.06.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jun 19, 2008 3:09 pm

Ja sam Teodora,Dora...kako god...
Zivim u mestu blizu Zrenjanina............
Obozavam bendove poput Nightwisha,S.O.A.D.-a,Cradle of filth,Children of Bodom,Bullet for my Valentine.....
Treniram odbojku,i naravno volim tenis..... :gfgfoighiawr:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jun 21, 2008 9:50 am

Ej,djes bolan sto godina...
HEhehe,ako ja pocnem da vam pisem sta treba da znate o meni,
brate,produzila bih vam stranicu za 3m....
Najbolja drugarica mi je^^^^^ Sleepy_angel,mada sa neta mi je naj Girlofsorrow(Ana) i ona je moja bbf(best bitch forever)...
Slusam Glam,gothic,emo,japanese i alternativni rock ....symphonic i nu metal...
Naj grupe su mi:
CINEMA BIZARRE<3<3<3
Nightwish
Lovex
Nevada Tan tj. Panik....
Pseudonym mi je Leena Wolf,a nickovi Angel in Disguise,Nightwish,Screammyangel ili Screaming Angel(i sve to sa raznim kombinacijama znakova,brojeva....)
Imam 14 godina i obozavam da ucim jezike...omiljene drzave su mi Nemacka,Finska,Japan i Srbija kao i njihovi jezici nemacki,Suomi,Japanski,nas i volim Ruski....hehe
Obozavam da pevam i idem na crkveni i skolski hor,a uzor mi je operska pevacica Tarja Turunen iz benda Nightwish....takodje sviram klavir,a volim i instrumente kao sto su bass,violina,bubnjevi,flauta...
Omiljene su mi crna,ljubicasta,zlatna i maslinasto zelena.Najvise na svetu volim Strify-ja i Kira i bez njih ne mogu da zivim...awwwwsss...sweet do bola...

da ne duzim...
Nazad na vrh Ići dole
sweety girl
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
sweety girl


Ženski
Broj poruka : 33
Godina : 28
Datum upisa : 21.06.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jun 21, 2008 5:33 pm

hi girlzzzzz.............
zovem se andrea--andy
95 sam god.
4um je naj naj naj stvarno je the best.....
naj frednica skoro na svim forumuma je marija jeca alex ali neznam da li su na ovom forumu reg.
volim::::sebe,djecake,rbd,anny,pporodicu....mjuzu,,,,
ne volim:::laz,budale,idiote.....
treniram kosharku....sport je bash nice.....
regowana sam na dosta foruma....imam svoj forum.......
_______________________________________________________
to je bilo nesto o meni :::;a sada BYEEEEE
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 04, 2008 2:51 pm

Hey girls...
Zovem se Mia
95 sam godiste iz Boegrada sam...
Iskrena sam,zabavna,duhovita,tvrdoglava....
Ne volim kod ljudi dvolicnost,licemjerstvo i kad previse neko laze....
Obozavam grupu UPA,Erreway,Britney,J.Lo....
Peva u horu....

Ps.Forum je zaista extraaaa
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 8:11 am

pozz svima....
zovem se Milica...
93 sam god.
iz bgd-a sam...
volim:iskrene osobe,da slusam mjuzu i jos mnogo toga...
ne volim:kada neko laze....
to je to za sada od mene....
-forum je superishka.... :roll: :roll:
Nazad na vrh Ići dole
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 12:36 pm

zzoop,milice biggrin

Ja sam gordana,to sam vec pisla sve,al' ajde...
'95. godiste,volim mjuzu. najvise domaci rock..
volim zezanciju i svoje drustvo (onaj normalni dio,a ne one kenjatore)..
dakle,ne volim kad se ljudi foliraju i glume. ne volim dvolicne ljude.. i bla bla biggrin
i,da,kao sto mozete skontati,volim torresa heehhe
eto,pozz od mene
Nazad na vrh Ići dole
_RoCk_DiVa_

_RoCk_DiVa_


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 33
Datum upisa : 30.07.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 8:49 pm

wjera; imam 17 godina, obozhawam mre, zezanje, zhurke. slusham swe wrste muzike, obozhawam maite perroni, ona mi je idol. dechko mojih snowa christopher uckermann. obozhawam crwenu, plawu i rozu boju, wolim da pishem pjesme i takooo :D
Nazad na vrh Ići dole
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 6:26 am

Ja sam Tatjana ali mrzim svoje ime,otkad znam za sebe zovu me Tanja,kad me moji vicu Tatjana znam da sam nesto zgresila...xexe
Imam 15 godina,krecem u srednju ekonomsku,do sad su mi naj predmeti bili matematika i englesti a najgori istorija i hemija.
Od muzike slusam sve sto mi se svidi,nemam nista odredjeno..moj najveci muski idoli su Zac Efron,Christopher Uckerman i Poncho a zenski Hilary,Vanessa i Dulce.
U slobodno vreme pisem pesme,vec imam svoju zbirku od 2,3 sveske...Omiljena boja mi je crna a zatim zelena,bela i plava.Inace volim sve boje,kao i rozu ali mrzim garderobu roze boje..
Oblacim se vise sportski,suknje i haljine od petog razreda uopste ne konzumiram kao ni sorceve..sem kad imamo fizicko.
Naj drugarica mi je Sonja a odma posle nje i Anica,ljilja,Ivana i Jelena.
Sa neta ih imam mnogo..pa i previse,ne bih da nabrajam da nekog ne bi izostavila..
U drustvu sam uvek ja najpozitivnija,najnasmejanija i najludja...cak i kad dobijem 1 u skoli ja se smejem..smatram da covek i kad je tuzan treba da se nasmeje jer osmeh mnogo znaci...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 16, 2008 9:16 pm

da dodam ...OBB Nightwish...pochinjem da slusham metal pomalo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Erreway Chica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Erreway Chica


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 17, 2008 7:10 am

Ja sam Ivana i zovu me...Iva,Ikacha,Ikac,Ivka,Ika,Iki,Ikca,Marizza...hehe
Poznata sam kao najveci fan Camile Bordonaba(Marizze) i vodim njen oficijalan fan klub za Srbiju,...
Volim spanski i mnooogo voli Erreway i veliki sam fan...
Inace nemam ama nista protiv RBD ali vidite ovo u potpisu stvar je nekih sukoba...
Volim da idem na net i obicno nisam na mnogo foruma regovana ili redovna samo na retke koje mi se dopadaju XD...
Volim da posecujem PS forum i tamo volim Jecku,Emche,Bebu,Miku,Iw,Zoki,Lokija,Nacu...ma sve i na RW Balkan Tanju,opet Jecku,inmortal,Emu,Dijanu,Daliju.,..sve
Obozavam sladoled u Galiji umocen u cokoladu sa kornetom koji je takodje umocen u vrelu cokoladu sa keksom...mmm...njam,juce sam ga jela
Luda sam...eto..toliko...
I mrzim emo... :/ua/:
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 11:50 pm

Ja sam Sladja imam 12 god. zivim u Zrenjaninu,zowu me Sasha,Sladja....
Obozavam RBD,ja mrzim Erreway zato sto mi glupo glume mrzim ih ali nemam nista protiv onih koji oh vole....Mrzim TH jer su glupi...Volim PS ali znam malo toga da naprawim u njemu zato posecujem PS forume da bih naucila wise o PS-u....Imam CS2 :/icon-approve/ Ne znam sta wise da kazem.... :/icon-approve/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 7:32 am

Ja sam Selena... Imam 12 godina i iz Arandjelovca sam... Treniram tenis i idem na casove engleskog i francuskog... Verovatno od septembra krecem na spanski... Za manje od nedelju dana krecem u 6. razred geta.... Moj omiljeni teniser, ujedno i osoba koja je moj idol, kojoj se divim je Rafael Nadal... A teniserka Jelena Jankovic. biggrin Omiljeni glumac mi je Jesse Spencer... Mmmm obbozavam ga! A glumica Alex Jimenez... Od muzike slusam punk, hip-hop i rock... Omiljena pevacica mi je Avril Lavigne a pevac Marchelo... A i Eminema volim.... Zaljubljena sam u kretena... :/:S/: Ne znam sta vise da vam kazem...... POzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Čet Avg 28, 2008 11:34 pm

Ja sam Natasa,96...Zivim u Srbiji u novom bg....Omiljena grupa mi je RBD a naj clanica Dulce Maria...Zelim da se zabavim ovde...Naucim netso novo o prijateljstvu..Ma naj sam=)))))))Joke
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 9:33 pm

Oozawam RBD!!a najwise Dulce...mada wolim ih swe.Gledala sam serranowe i jedwa cekam da ponowo pocnu.Gledam nekad i Korak napred...E da obozawam crtace!stalno gledAM Jetix ili Disney,ali na Disney samo Sit life i Hannah Montana,a owo ostalo onako.Obozawam anime,a narucito naruta!opsednta sam!!!!!!!!gledala sam skoro swe epizoe..cak i iz Shipudenna...eto zaljubljena sam i tako...nznm wise sta
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 9:34 pm

i da obozawam HSm i Zaca Efrona i Ashley..i Hannah Montana
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*cAtO*

*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 30
Datum upisa : 15.09.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 15, 2008 6:55 pm

ja sam MariTTa...94 godiste iz Zajecara...
Obozavam erreway i rebeldeway,najvise Cami! smile
takodje volim i UPA,rihannu,fergie...
RBD ne podnosim,PROTIV GRUPE NEMAM NISTA,CAK VOLIM NJIHOVE PESME NEKE,ALI IMAM ITEKAKO PROTIV NEKIH VULGARNIH I ODVRATNIH FANOVA KOJI PRAVE ANTI RW 4UME,i jos mnogo toga,bolje im je da ne saznam ko su...hehe...(salim se) :gbhnbm:

mrzim laz,dvolicne osobe,osobe koje se tripuju...isfolirane itd...
volim otvorene osobe,slicne meni,volim druzenje...zezanje...i tako.
inace ja sam otvorena skroz,uvek iskrena i direktna,sve ti kazem u lice,mrzim nepravdu,uvek rizikujem i za sebe i za druge...mnogo puta izvucem deblji kraj...wink
opustena sam,luda...otkacena...malo vise svadjalica,i buntovnica...hheeheh...
zzop svima...
Nazad na vrh Ići dole
Olja_Chawerroni

Olja_Chawerroni


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 19.09.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 8:27 am

E owako..... Zowem se Olja, imam 17, 5 godina i iz Milića sam..... Obožawam RBD i Rebelde, a za njima i ErreWay i Rebelde Way.... nisam od onih koje mrze jedne, a druge wole......
Na owaj 4um me je dowela Sweety sa 4umu rebeldemania, ali sam zaborawila kako se ona owde potpisuje.....
Idem u ekonomsku školu, treća sam godina i omiljeni predmet mi je engleski....
Nazad na vrh Ići dole
_LoS_L_
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
_LoS_L_


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 28
Datum upisa : 29.09.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 29, 2008 3:06 pm

Lidja... Imam 13 godina.. Iz Novog Sada... Zaljubljena,naravno! Volim da se glupiram i smejem... Verovatno niko od vas osim Zoke nije znao da sam se skoro odselila iz Priboja,ja i Zoka smo isle u istu skolu.... Na drugim 4umima imam razne nickove: ...OnLy...a...ToY...,**Teen Queen**,Lidija95pb,Little Mermaid,::*::LoS_L::*::,Una princessa de VI-2,Chica de RBD,... Volim RBD,a naj mi je Maite Perroni... Volim bios... Trenutno radim referat iz biosa. Govorim Engleski,a donekle znam i Ruski... Znam i nemackog donekle,a spanski samo malo.... Ne volim istoriju! to bi bilo too...
Nazad na vrh Ići dole
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 12:46 pm

Mozete me zvati Willy, Kasper, Vampirka..... Kao sto me i svi drugi zovu..... Niko me vise ne zove po imenu, jer ga mrzim!!!! Godiste:94...... Vec 3 godine sam vegetarijanac..... Radim kao volonter u udruzenju za zastitu zivotinja..... Imam 2 psa, a za 15. rodj dobijam jos jednog... Govorim 2 jezika: engleski i italijanski..... Idem u 8. raz...... Omiljeni predmet: likovno..... Volim da slikam i crtam...... Volim da fotografisem...... Vesta sam sa Photo Shop-om..... Slusam Power PoP, Rock, Glam Punk i tako to..... Sta vas zanima, slobodno pitajte.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 2:15 pm

kako se zoves ? :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
MBM

MBM


Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 30
Datum upisa : 10.10.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 7:32 pm

Zovem se Bojana, imam 14 godina, i obozavam muziku.. Na forum me je dovela "Sweety" ne znam njen nick ovde. Forum mi se svidja, ali nije za mene - mada postoje teme koje mi bas odgovaraju za dugometraznu pricu :D

Zovu me MBM - Miss Bad Media jer stalno pravim probleme u skoli, i zato sto mi je fav. person on earth Britney Spears!

sta vas zanima pitajte!
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 8:44 pm

Ja sam Dunja.Imam 11 godina.Forum mi se svidja,zato sam se i registrovala......Volim RBD,HSM,Britney Spears i mnoge druge.....Obozavam da slusam muziku i da se zezam sa drustvom....Sta jos da kazem?Pa to bi bilo to!
Nazad na vrh Ići dole
*Lolaaa*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Lolaaa*


Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 27
Datum upisa : 12.10.2008

Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 3:02 pm

Ja sam Lola, 96. godishte.
IZ Nisha sam.
Obbo HSM, Brit i Miley.
Kazu da sam zabavna, looda, i sto kaze Emily crazy :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto vise o tebi... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto vise o tebi...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sve mi se vise popelo na q***!!!!!!
» Zasto meni tako nesto????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Welcome :: Nesto vise o tebi...-
Skoči na: