~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nesto vise o tebi...

Ići dole 
+73
Dream girl '94
mala_lepotica
Adnna
the_sanja
sweet amazing girl :)
~!Makitza!~
Night Dreamer
Katarina Minčić
emo_girl ^^
mawaxxmina
*~Angy*~Avrilfan
~Sanja-RBD-Girl~
♥Maca♥
MaNeCaBrE:)
*Alice*
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333
Anime4life
Girl with a broken smile
~~Kiss the girl~~
Djina_PetaR
Bozana
*Tina*
~mrkvili~
Emo-Angel
mawena__
NajgoraOdSwuDecu
sweety teenka
~*KiKkY_aNn!e*~
Kaca-rockerka '93
Miley Cyrus
^Poverfull girl^
ja sam LUDACA pa sta
~*~xenija~*~
*Lolaaa*
*~**Any RBD**~*
MBM
little_vampire
_LoS_L_
Olja_Chawerroni
*cAtO*
*EnamoradA*como*NuncA*
*Punk_Princess*
~Fairy Annie~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
_RoCk_DiVa_
Torres***
~.:MaChKiCa:.~
sweety girl
Sleepy_Angel
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
~*Mici*~
Alex~The Best Girl~
barbie girl
*Afri*
=>rAInbOw_gIrL<=
~*Emily*~
$~Crazy RBD girl~$
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
Maja93
__Black_lady__
b@d_girl
BaD_gIrL...xaxa
Lana_BlEjAcIcA
KillerQueen_Queen4ever
machkenzi
shizzy*
Meemytza_93
~Step up the streets~
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
77 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sre Apr 29, 2009 1:38 pm

Dobrodoshla smile
Nazad na vrh Ići dole
~~Kiss the girl~~

~~Kiss the girl~~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 28
Datum upisa : 03.05.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Ned Maj 03, 2009 6:55 pm

Ja sam Ana,imam 13 godina idem u 7 razred.U horoskopu sam strelac....imam puno omiljenih grupa,pewaca,pewacica,glumaca i glumica....Za forum znam od prosle nedelja,gledala sam sta ima i bas mi se swidja pa sam se ipak regowala...
Extra je forum!!
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.nicetopics.com/forum.htm
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sub Maj 16, 2009 6:07 pm

Dobrodosla Ana smile
Nazad na vrh Ići dole
Anime4life




Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 28
Datum upisa : 27.04.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sub Maj 23, 2009 8:22 am

Ja sam Ana.. 95 sam god.. mrzim emo, i sve sto ima veze sa tim.. biggrin odakle sam ne zelim da pricam.. xD
Nazad na vrh Ići dole
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333

!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 28
Datum upisa : 15.06.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pon Jun 15, 2009 6:57 am

Caos svima ja sam Milica imam 13 god......luda sam za Elitnim Odredima.........=)....i dovela me je Nina.........bubim vas svee
Nazad na vrh Ići dole
*Alice*

*Alice*


Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 28
Datum upisa : 16.06.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jun 16, 2009 2:41 pm

Zowem se Milijana 95 sam godishte.Obozawam LUDA SAM za filmom twilight i da iz Nowog Sada sam!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MaNeCaBrE:)

MaNeCaBrE:)


Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 28
Datum upisa : 14.06.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pet Jul 03, 2009 2:49 pm

....Ja sam Newena...imam 13 godina...obozawam JESSE-ja METCALFE......slusam uglavnom domacu muziku..............Crvena Jabuka,Piloti,Prljavo Kazaliste.....idem na izwidjace,treniram odbojku...i tako...smile
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 07, 2009 3:41 pm

Heloo...Ja sam Maca...94-o godiste... smile
Slusam sve sto mi se svidi ali hejtam narodnjake...
Aktivna sam 25 sati dnevno xD
Stalno moram nesto da radim...
komunikativna, otkacena, uvek puna ideja i volim da upoznajem nove ljude...
Nadam se da ce mi biti lepo na ovom forumu smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pon Jul 20, 2009 2:28 pm

Dobrodosla Maco smile
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pon Jul 20, 2009 6:04 pm

Hvala ti puno honey smile Nadam se da cemo se lepo druziti biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
~Sanja-RBD-Girl~




Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 27
Datum upisa : 14.08.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pet Avg 14, 2009 12:28 pm

Haay a todos!Zovem se Sanja Zagorac,OBOZAVAM RBD I ANAHI..biggrin Zivim u Kikindi,96 sam godiste...U slobodno vreme slusam muziku,pevam,plesem...Treniram kosarku,mada vise volim ples (najvise balet biggrin)...Od muzike rock,hip hop...Moj stil je uglavnom emo (<3) , ali moze se desiti da se nekad obucem fensi..-.- xD Takodje volim i Avril,HSM,MJ-a,Christiana Ronalda,OT bend...I tako...A da,odlican sam djak...;D Volim i Los Serrano i SJK,a najvise Naty i Victora..^^ E,tako...msm da je uglavnom to-to...xD PoZzy,besos..:**
Nazad na vrh Ići dole
*~Angy*~Avrilfan

*~Angy*~Avrilfan


Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 30
Datum upisa : 02.09.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sre Sep 02, 2009 8:38 pm

Ja sam Andjela Lucic..,nadimak mi je Angy.Obozavam Avril Lavigne. Rođena sam 17. aprila 1994.....smile Iz Niksica sam.Idem u 1 razred masinske skole.
Omiljene grupe su mi Linkin Park,Aloha from Hell,RBD,Green Day,Nickelback,Paramore...a omiljeni pjevaci i pjevacicee:Avril Lavigne,Britney Spears,Evan Taubfeld,Miley Cyrus,Eminem,Rihanna...................smile
Zavisna sam od muzike.Obozavam twilight i procitala sam 2 knjige,a i luda sam za Robbertom Pattisonom biggrin In love smilies super je forum
Nazad na vrh Ići dole
mawaxxmina




Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 28
Datum upisa : 27.09.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Ned Sep 27, 2009 2:48 pm

NESTO O MENI smile) pa zovem se Marina zovu me Mina Maki iz okoline Novog Sada sam i imam 14 godina.Trenutno slusam Rap i HIP-HOP ali slusam sve pomalo moja ljubav je RBD bila i ostale zato sto su naj naj i zao mi je sto su se ''raspali''kazu da sam zabavna i volim da odvaljujem gluposti,imam smedju kosu i zelene oci ......................e tako jedan mali deo mog zivota






ps:najvise volim Marka RDT zato sto je the best i volim ga punoooooooooo
Nazad na vrh Ići dole
emo_girl ^^

emo_girl ^^


Ženski
Broj poruka : 6
Godina : 28
Datum upisa : 03.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Uto Nov 03, 2009 3:35 pm

hiiii swimaa ^_______^
biggrin
ovako:
ja sam sa knezevca (opshtina rakovica) idem u school "14. oktobar" i 7 sam razred smile
wubav: patim sad
musiiic: OBOZAVAAAM: PAPA ROACH, EVENESCENCE, LINKIN PARK, PARAMORE, A7x, 30 SECONDES TO MARS, IRON MAIDEN, MY CHEMICAL ROMANSE, AVRIL LAVIGNE, PINK, slipknot, UNDEAD, keri hilson, Mary J. Blige, LILY ALLEN, THE PRODIGY, i death stars i naravno GREEN DAY xexe ^^
al uglavnom alt. rock i rep i malko swe wrste metala xexe :DD
REP: V.I.P., CYA, JUISE, LIDER, dr. IGGY, EMINEM, JAY-Z, lil wayne, drake, the game, sky wikluh, T.I. i jos neke... (nemogu sad svih da se setim) smile)
shta josh? hmmm.... da vidiim.... mmm... NEMAMA POJMA :SS
xaxaxa :DDD smile)) wink) XDD ^^ B-) B-D 3:) O:) tongue *=)) .....
Nazad na vrh Ići dole
Katarina Minčić

Katarina Minčić


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 25
Datum upisa : 07.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sub Nov 07, 2009 8:11 pm

cao ja sam Katarina Minčić imam 11 godina idem u osnovnu školu Vožd Karađorđe živim u Nišu u pubertetu sam veoma sam srecna ja sam ovde nova pa vas molim da se u narednih nedelju dana niko ne provocira niti vređa a još me nije dobro upozna.Hvala na razumevanju huh!
Nazad na vrh Ići dole
Night Dreamer




Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 27
Datum upisa : 08.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Ned Nov 08, 2009 7:27 pm

Vozdraa drustvoo!!! Ja sam Dajana, imam 13 godina, iz Republike Srpske sam.... volim muziku, knjige, druzenje......... ma sve sto likovi moga uzrasta vole... ...

P.S. nadam se da cemo se slagati!!! smilies
Nazad na vrh Ići dole
emo_girl ^^

emo_girl ^^


Ženski
Broj poruka : 6
Godina : 28
Datum upisa : 03.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Ned Nov 08, 2009 11:48 pm

kaca, nebrini... ako te iko dira.. samo mi reci.. i neverujem da ce smeti i da pridje wishe owom forumu wink)
Nazad na vrh Ići dole
Katarina Minčić

Katarina Minčić


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 25
Datum upisa : 07.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Sub Nov 14, 2009 10:07 pm

hvala
Nazad na vrh Ići dole
~!Makitza!~




Ženski
Broj poruka : 3
Godina : 27
Datum upisa : 17.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Uto Nov 17, 2009 8:31 pm

Ja sam Marija.. 96-o sam godishte.. i taoc.... videla sam ovaj forum dok sam shvrljala po netu...za sve shto vas zanima pitajte... p.s. sad gledam niko bash duugo nije bio na forumu.... a zashto,,..? mnogo mi se svidja.. i nijemi jasno zashto je propao... ???
Nazad na vrh Ići dole
sweet amazing girl :)




Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 28
Datum upisa : 20.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pet Nov 20, 2009 2:58 am

Ja sam Sara... Isto sam 96-o godista... Iz Uzica sam. Obozavam da slusam muziku i najbolji pevaci, pevacice i grupe za mene su: Avril Lavigne, Lily Allen, Beyonce, Eminem, Green day, Kings of Leon, Taylor Swift, Linkin Park, Paramore..... i mnogi drugi. smile Volim da se druzim sa mojim najboljim prijateljima. Kada upoznajem uzivo nove ljude, ponekad sam previse stidljiva. smile biggrin
Pozz za sveeee smile
Nazad na vrh Ići dole
the_sanja
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
the_sanja


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 29
Datum upisa : 21.01.2010

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Čet Jan 21, 2010 10:13 pm

*E ovako.. biggrin
*Ja sam Sanja Simeunovic(ako hocete nadjite me na facebooku,slika sa kul kosom xD)
*Idem u prvi razred srednje skole,ali se ne mogu bas pohvaliti dobrom ocjenama ^^
*Idem u gimnaziju
*Zivim u Republici Srpskoj,tacnije u blizini Samca biggrin
*Vrlo sam drustvena i luda(u pozitivnom smislu) ^^
*Od muzike preferiram Rock muziku
*Ali moze i ostalo biggrin
*Obozavam tenis,a jos vise tenisere biggrin
*Eto,za sad toliko o meni biggrin

<3 :*
Nazad na vrh Ići dole
http://0sanja0.blogger.ba/
Katarina Minčić

Katarina Minčić


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 25
Datum upisa : 07.11.2009

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Ned Feb 07, 2010 8:23 pm

ok smilies
Nazad na vrh Ići dole
Adnna

Adnna


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 28
Datum upisa : 21.02.2010

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Pon Feb 22, 2010 9:48 am

Ja sam Adnna iz Sarajeva,imam 13 godina!Idem u osnovnu skoLu "Skender KuLenovic"...Ludaa sam za stranom muzikomm... Ako vas nesha interesuuje pitajte!!! smile
Nazad na vrh Ići dole
mala_lepotica




Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 27
Datum upisa : 03.06.2010

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Čet Jun 03, 2010 1:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=NNhYMM1b4bI
Nazad na vrh Ići dole
mala_lepotica




Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 27
Datum upisa : 03.06.2010

Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1Čet Jun 03, 2010 1:12 pm

mala_lepotica ::
https://www.youtube.com/watch?v=NNhYMM1b4bI
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto vise o tebi... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o tebi...   Nesto vise o tebi... - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto vise o tebi...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sve mi se vise popelo na q***!!!!!!
» Zasto meni tako nesto????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Welcome :: Nesto vise o tebi...-
Skoči na: