~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako dotji do njegovog broja telefona...

Ići dole 
+25
*~**Any RBD**~*
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
# AnGeL dE PoNcO #
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Pepeljuga
_*-Blondie-*_
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
xxLola93xx
*EnamoradA*como*NuncA*
~.:MaChKiCa:.~
***Jibica
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
b@d_girl
Ma-najbolja-sam94
~CRaZy GiRL~
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
29 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Dec 08, 2007 1:21 pm

Kako si doshla do njegovog broja... Ili ako nisi, mi tjemo ti pomotji... :heart:
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 12:11 pm

Evo, ja sam ovako:
Od drugarice dobila sam broj njegovog naj ortaka. Nazvala sam njegovog naj ortaka i zamolila ga da mi da broj. I dao mi ga je.
Moja drugarica:
Ona je ovako došla do broja: Bila je dobra drugarica njegovog jednog druga. Samo je pitala tog druga i on joj je dao broj njene siimpatije. To su dve uradile moje drugarice. A taj dečko što im je dao broj bio je isti onaj koji je i meni dao broj, a samo simpatije nam nisu iste.......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 10:35 pm

ma to je lako..il pitash njega..il neku drugaricu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 11:05 pm

najbolje je kad budesh otkachen i cool u isto vreme, i da oni vole hrabre cure, ja obozhavam da ih zezam, a kako sam dolazila do njihovih brojeva vishe ni Bog ne pamti...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jan 05, 2008 9:42 am

da to je makar najlakshe!
ja sam ovog shto mi sesvidja opushteno pitala i znate malo se zbunio ali mi je dao!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jan 05, 2008 1:48 pm

lol, na ovom forumu su stvarno sve opichene cure... Ja sam bila u gradu sa drugaricom i on je ishao sa nekim nashim yajednichkim ortakinjama... Moja drugarica mu je uzela fon, i cimnula me, a onda izbrisala poziv, i tako smo se cimali celo vece, na kraju smo pocheli da se dopisujemo, i nadam se da ce neshto biti iz svega ovoga...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 4:59 pm

za br telefona je najlakse....pitash nekoga ko se druzi sa njim..ili njega to je ustvari najbolje...budi slobodnija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Gost
Gost
Anonymous



Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 10:20 pm

uhhh... ja sam njegow broj nabawila pre god dana, na opshtinskom takmichenju iz matematike... swo wreme smo bili zajedno i caskali, zezali se... posle sam ga pitala da mi da br i dao mi je... tek sad smo pocheli da se dop... ali sam naj happy na swetu jer mi je rekao da me woli!!!
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Pon Jan 07, 2008 12:53 pm

Blago ti se.......... Kad bi ja smela njega da pitam za broj...... al dobro zato mi je njegov naj ortak dao broj, xexe
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~CRaZy GiRL~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~CRaZy GiRL~


Ženski
Broj poruka : 46
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Uto Jan 08, 2008 11:05 am

Ja sam ze zaljubila u brata moje najbolje amige....lol... Lako cu da je pitam za mobilni...xexexe
Nazad na vrh Ići dole
http://WWW.CRAZY-GIRLS-CLUB.DO-TALK.COM
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jan 19, 2008 7:58 pm

~medena 94~ ::
Kako si doshla do njegovog broja... Ili ako nisi, mi tjemo ti pomotji... :heart:

znam ja puno i svasta da pricam, ali sad mi treba savet, kako da dodjem do br njegovog fona, ali preko njega, da ne bude napadno, a ni da ne bude ni preko ortaka...
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 11:01 am

Ja sam moju simpatiju jednostavno pitala da mi da broj,jer,posto idemo na sah zajedno rekla sam mu nesto fazon:''ae da razmenimo brojeve,da budemo u kontaktu oko saha...i tako to.." nista posebno....

i ti,rock,tako samo pitaj opusteno....
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 4:07 pm

ja sam br nabavila od njegove sestre... od drugog sam nabavila preko dezurne koja je dezurala sa njim, a od Petra sam jednostavno uzela broj i to je to... bez mnogo muke i nauke...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 8:30 pm

ja nadjem broj za minut uwek ....al sad ne znam kako jer ide samnom na trening al u duru grupu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 11:05 pm

ako sam prewishe zaljubljena pa ne mogu lichno da mu trazhim fon,angazhujem ekipu......
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Ned Apr 06, 2008 12:32 pm

ja sam broj mog slatkisa uzela od njegovog bf koji je ujedno i moj bf, pa sam to za min odradila...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 7:39 am

Broj od ovog zadnjeg imam od proslog ljeta... A uzela sam ga kada je on krenuo negdje sa drugovima, mislim, rekao mi je da ga zovem ako dodje josh jedan njihov drug ispred zgrade, sad uopste ne znam da li taj br koristi sad
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 9:24 am

Od proshle simpe sa dobila broj tako sto je on prvo nabawio moj! lol
Na jednom casu matisha, bili su nam spojeni casowi, a radili smo nesto nowo, tako da je bilo zesce smaranje, on je uzeo fon od jednog decaka iz naseg odeljenja, i kao prebaciwao neku ziku i swicke. Kada sam dosla kuci stizale su mi neke poruke, ne secam se koje, i ja sam, secam se, napisala:"A ti si?", i nije xteo da mi kaze, i onda sledeceg dana u skoli, ja sam nekoliko stwari skontala, i bila skoro sigurna da je on na tom casu matisha uzeo moj broj, i onda sam jednog druga iz odeljenja zamolila da pozove taj broj. On je ustwari iscenirao kako ga boli stomak, i kao, morao je da ide iz skole. I kada ga je pozwao, prawio se kao da samo oce da ga pita zasto ide. I tako sam saznala njegow broj, a od sadasnje simpe imam broj josh od ranije, zato sto idemo zajedno u odeljenje. lol
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:07 am

videcjesh mashincka kako vam kasnije owi iz razreda necje biti zanimljivi vecj ka bracja!!!! ali ako je u razredu onda je lakshe jer UWEK mozhe da se nadje NEKO ko ima njegov br
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:09 am

Slazem se sa tim!Za broj je mnogo lakse.................. a...Ja se nikad nisam zaljubila u nekog iz odeljenja...nekako..ne gledam ih tako lol
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:11 am

Pa dobro.....dok mi ne postanu "ko braca" imam tu prednost... lol
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:12 am

e ja sam broj svoje sadasnje simpe nabavila na cudan nacin... on se meni svidjao i u petom i sestom... i kada je promenio broj, ja sam zamolila svoju amigu da mi da njegov nov broj... i kao da je juce bilo, ona se vratila sa malim zamotuljkom u ruci i dala mi ga... odmah sam ga zapamtila... medjutim posle smo izgubili kontakt, ali evo sad se ponovo cujemo i sad je sve mnoooooogo lepo... treba imati puno prijatelja da bi ponekad dosao do nekog broja...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:14 am

bash mi ej drago wanjo! tako je mashinchka! LMAO!
Ma ja ipak mislim da je najbolje da lichno njega pitash
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:17 am

e najbolje je prići mu s komentarom "kako imaš lepe oči, mogu li da dobijem broj tvog telefona..." ili jedan lik je smuvao curu tako sto je prisao njoj u parku i piutao je koji broj patika nosis, ona mu kaze i on je pita za broj moba, i evo msm da su u vezi vise od godinu dana
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 10:24 am

E koji likowi! Samo kad bi uwek bilo tako lako....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Sponsored content





Kako dotji do njegovog broja telefona... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako dotji do njegovog broja telefona...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Statistike foruma od pochetka njegovog rada 1.12.2007.
» Kako ste zavrsili?
» Kako s eizgovara
» Kako ti rade vijugice...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Osvoji ga...-
Skoči na: