~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako dotji do njegovog broja telefona...

Ići dole 
+25
*~**Any RBD**~*
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
# AnGeL dE PoNcO #
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Pepeljuga
_*-Blondie-*_
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
xxLola93xx
*EnamoradA*como*NuncA*
~.:MaChKiCa:.~
***Jibica
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
b@d_girl
Ma-najbolja-sam94
~CRaZy GiRL~
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 11:45 pm

Kako najlakse doci do njegovog telefona? - Lako.Nabacis neki sladak osmeh i direktno ga pitash da ti da broj.Ako imash srece mozda ce ti i on traziti broj i prvi te pozvati...nikad se ne zna... :/psd/:

Moram da priznam da je super ovo shto je *CoRaZoN_dE_AnGeL* napisala,svaka cast na mashtovitosti... :/aplauz/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 8:26 am

JA sam na najlakshi mogucji nachin doshla do njegowog broja, sam mi ga je dao :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
# AnGeL dE PoNcO #
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
# AnGeL dE PoNcO #


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 18.09.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 1:34 pm

to mi cesce drugarica iz sedmog zavrsaa ona je moj andjeo
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 2:10 pm

meni obicno traze a nekoliko puta sam preko drugarice a znala sam onu foru kao izgubila si mob to je stavarno extra fora
za hrabre devojke je napr. napises svoj br. na papiric i gurnes mu papiric u ruke, mozes da ako pricate,ako ste u istom drustvu ti pocnes da pricas o nekom extra filmu a ako se on zaiteresuje ti kazes da nemozes da se setis imena filma pa ga pitas da ti da br pa kad se setis da mu javis... i te stvari a ako ste u istom drustvu odes sa drugaricom negde kao hitno i pitas ga da ti da br pa da mozete posle sve da ih nadjete............ ima jos dosta nacina a mozes jednostavno samo da mu pridjes ili preko neke veze
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 3:33 pm

xenija_parasiempre_dull ::
meni obicno traze a nekoliko puta sam preko drugarice a znala sam onu foru kao izgubila si mob to je stavarno extra fora
za hrabre devojke je napr. napises svoj br. na papiric i gurnes mu papiric u ruke, mozes da ako pricate,ako ste u istom drustvu ti pocnes da pricas o nekom extra filmu a ako se on zaiteresuje ti kazes da nemozes da se setis imena filma pa ga pitas da ti da br pa kad se setis da mu javis... i te stvari a ako ste u istom drustvu odes sa drugaricom negde kao hitno i pitas ga da ti da br pa da mozete posle sve da ih nadjete............ ima jos dosta nacina a mozes jednostavno samo da mu pridjes ili preko neke veze

:agreed:
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 4:34 pm

ma nachina ima koliko ima i njih... :)
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 4:38 pm

da...samo izaberi koji se tebi poklapa...
Nikad mi nije bilo tesko saznati neciji broj
obicno to onii mene pitaju
ali osvojiti ga je svima problem..
A meni vise vanje..haha
ma nije uvijek tako lako
ali kad te znaju svi u gradu
onda nije problem.. =)
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Pon Nov 03, 2008 8:06 pm

pa postoji milion nacina...ja nisak i nisam dolazila do necijeg broja...kome se sviđam taj sam nekako nadje moj broj...
pa nezz uvek imamo nekih zajednickih prijatelja pa tako nekako...
Nazad na vrh Ići dole
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 8:15 pm

pfff.....ja sam samo jednom ili dwa puta trazxila br....sama....prisxla sam i pitala za br....msm bolje tako...ako xotje da se dop. datje mi, ako ne ae wozdra....msm netju uzimati njegow br. od nekog drugog pa posle da ga smaram....owako ako da-ok ako ne nisxa....tongue
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:44 pm

Ja bih mogla da uzmem od moje drugarice koja mu je sestra,ali ne mogu....Stalno kad uzmem mob. i taman da prepisem ona pogleda......Mada me nije uhvatila,ali ne zelim da rizikujem
Nazad na vrh Ići dole
~Jo#Jo~96
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~Jo#Jo~96


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Datum upisa : 19.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Čet Nov 13, 2008 9:25 pm

Ja sam na jedan bash cudan nacin:D...Moja drugarica je prelistwala spomenar jedne likushe iz shkole...I i on se upisao.Pa je ona zastala neshto da proscita i ja zapamtila br.biggrin
Ali ja nemam hrabrosti da mu poshalje poruku niti znam shta da mu poshaljem...ipak je on '94!
Nazad na vrh Ići dole
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333

!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 28
Datum upisa : 15.06.2009

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Pon Jun 15, 2009 7:53 am

Ja sam mu ga ladno trazila.......posto se druzimo....kada je uplacivao kredit stojim pored njega i zapamtim br. jakoo dobro ih pamtim =)
I onda ga kao pitam jel tvoj br. taj i taj........i on kao jeste upisi ga =)
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 5:48 pm

hmmm...bash me to zanima...mene je blam da ga pitam,to je ono bash bash blam,a drugaritze,nemaju ni jedna njegow br...jedna ,,drugaritza'' ima ali lazhe me i kazhe da nema
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 5:49 pm

hmmm...bash me to zanima...mene je blam da ga pitam,to je ono bash bash blam,a drugaritze,nemaju ni jedna njegow br...jedna ,,drugaritza'' ima ali lazhe me i kazhe da nema
Nazad na vrh Ići dole
Darkerka




Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 31
Datum upisa : 03.11.2010

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1Sre Nov 03, 2010 11:03 am

Nabavio mi je drug. ^^
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako dotji do njegovog broja telefona...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Statistike foruma od pochetka njegovog rada 1.12.2007.
» Kako ste zavrsili?
» Kako s eizgovara
» Kako ti rade vijugice...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Osvoji ga...-
Skoči na: