~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako dotji do njegovog broja telefona...

Ići dole 
+25
*~**Any RBD**~*
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
# AnGeL dE PoNcO #
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Pepeljuga
_*-Blondie-*_
*Punk_Princess*
~Piper Halliwel~
xxLola93xx
*EnamoradA*como*NuncA*
~.:MaChKiCa:.~
***Jibica
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
b@d_girl
Ma-najbolja-sam94
~CRaZy GiRL~
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 7:25 pm

Uf,meni je to pomalo jadno..msm, "koji broj patika nosis".... :roll:
Bolje samo jednostavno-e,voleo bih bolje da te upoznam,pa ako ti isto zelis,aj da razmenimo brojeve-...ili tako nesh...al patike... omfg
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 12:03 am

paa da ja nekom pridjem sa tom prichom taj bi me pogledo u fazonu jedi ti pukla? i otishao smejucji se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 8:58 am

heh , vidis , u pravu si.
Sve zavisi od osobe. lol
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
***Jibica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
***Jibica


Ženski
Broj poruka : 43
Godina : 29
Datum upisa : 10.07.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 5:11 pm

Pa pridjem i trazim ako me zanima...Tovam je fino i najpametnije...Ako da,odmah kontas da imas na sta i trositi racun,zainteresovan je! Ako ne da,odmah znas na cemu si,neces trositi rqaun uzalud! I tako to ide smile
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:28 pm

najbolje je prici....prvo nekako uspostaviti razgovor...i onda zatraziti....
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:12 pm

pa jedna dewojka zan njegow broj,pa je dala swojoj sestri,pa je ta dewojcica dalajednoj mojoj poznanici(sada mi je drugarica),a ona je dala mojoj bf,a ona je meni.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 4:30 pm

jbte ala ste zakomplikowale!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 11:44 am

hehe, a ja sam do njegovog broja došla preko amige... tačnije ja nisam ni znala da on postoji... nego je on bio njen ok drug pa su se posvadjali pa tako nešto zapetljano u pičku materinu... međutim evo, sad smo super... msm... wink
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 11:57 am

ThE_PrOuDeSt_RaFaFan_EvEr ::
jbte ala ste zakomplikowale!


pa sta ces...A meni bilo glupo da direktno trazim toj dewojcici posto me bilo sramota,a i nisam zelela da se zna da sam z. u njega.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 12:39 pm

LoVe~HuRtS~ ::
pa jedna dewojka zan njegow broj,pa je dala swojoj sestri,pa je ta dewojcica dalajednoj mojoj poznanici(sada mi je drugarica),a ona je dala mojoj bf,a ona je meni.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
............................jbt................
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 1:22 pm

lolz....rekoh ja...sta ces..takaw ti je ziwot..
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Gost
Gost
Anonymous



Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 1:31 pm

Pa, od prethodne simpe sam lichno trazila, i preferiram taj nachin biggrin

A od sadashnje sam prepisala od brata, a broj sa druge kartice... Pa na neki nachin mi je sam dao biggrin Tj. ja njemu poslala poruku na 1. broj, a on mi odgovorio sa 2.

A od dechka koji mi je sladak... Sam mi je dao broj... Fora: moji drze komp. igraonicu i reko mi da ga cimnem da izadje iz basa ako je dosla struja. biggrin
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 1:46 pm

Koji lik!
Ali dobra je fora, stwarno! lol
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 4:43 pm

juu ja sam uzela drugaricin el i našla sama opet wratila i ett...niko nije ni znao xD
a ispostawilo se da on uopšte nema telefon haha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 8:16 pm

†††mASHinCKA††† ::
Koji lik!
Ali dobra je fora, stwarno! lol

A dechko je opichen 100%...

I tako je dobio moj br biggrin

I od tada se dop... Inache je to JOVICA... Tad mi se svidjao, al' onako... Vishe ne biggrin
A sad smo nerazdvojni... Bash mi teshko shto necu 1 mesec da ga vidim sad
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 8:28 pm

~Little Angel~ ::
Pa, od prethodne simpe sam lichno trazila, i preferiram taj nachin biggrin

A od sadashnje sam prepisala od brata, a broj sa druge kartice... Pa na neki nachin mi je sam dao biggrin Tj. ja njemu poslala poruku na 1. broj, a on mi odgovorio sa 2.

A od dechka koji mi je sladak... Sam mi je dao broj... Fora: moji drze komp. igraonicu i reko mi da ga cimnem da izadje iz basa ako je dosla struja. biggrin
bas dobra fora.... lol
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 11:53 pm

Ewo kako sam ja doshla do broja lika koji mi se swidjao proshlo ljeto i usput bila provaljena ali nmwz smile)))))))))
Moja BFF je njegowom tada naj drugu trazhila njegow br kao traba joj za neku tamo drugaricu, on je odma pomislio da sam ja, ali sam se ja prawila da nemam pojma o chemu se radi smile A poshto mu nije bio u mob i nije znao owaj broj napamet on je otrchao do owog Ivana shto mi se swidjao i narawno ja i moja BFF za njim i rekao mu da mu treba broj za jednu malu a on je kao iz topa rekao: A to je za Bojanu...... A ja gledam kao o chemu se radi, nemam ja pojma zashto ona trazhi br...... Koliko mi je samo kriwo shto se tad nismo smuvali... Ali sad smo super drugowi smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 3:45 pm

Do broja sadashnje simpatije nisam josh doshla....Ali poshto uwek njega zowu kad se igramo zhmurke na telefon da kazhe gde su ostali,ja cu dati onome ko bude zhmureo moj fon da okrene Bana....
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 8:18 am

Ja stvarno nisam ocekivala da ce to biti tako, ali dao mi ga je jedan moj drug.. On se druzi sa jednim decakom iz Gavrilovog odeljenja i preko njega je nabavio broj.....
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 8:19 pm

Jednostavno!
napravis se da places potrcis prema njemu,i tako uplakana mu das svoj broj da te tog trenutka cimne jer "si izgubila mob" ,naravno pre toga iskljucis zvono,i kao ti ne cujes zvono,nema moba...i nastavis da "places" a njegov br ti ostane :):):)
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 6:48 am

*CoRaZoN_dE_AnGeL* ::
Jednostavno!
napravis se da places potrcis prema njemu,i tako uplakana mu das svoj broj da te tog trenutka cimne jer "si izgubila mob" ,naravno pre toga iskljucis zvono,i kao ti ne cujes zvono,nema moba...i nastavis da "places" a njegov br ti ostane smilesmilesmile

Sweety jbt ti si genije!!!! Ako mi neki zatreba moram to da uradim!!! :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 7:22 am

*Punk_Princess* ::
*CoRaZoN_dE_AnGeL* ::
Jednostavno!
napravis se da places potrcis prema njemu,i tako uplakana mu das svoj broj da te tog trenutka cimne jer "si izgubila mob" ,naravno pre toga iskljucis zvono,i kao ti ne cujes zvono,nema moba...i nastavis da "places" a njegov br ti ostane smilesmilesmile

Sweety jbt ti si genije!!!! Ako mi neki zatreba moram to da uradim!!! :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:41 am

to je najprostije moguce,pitas nekog druga da ti se raspita...prosto,ja sam tako dosla do broja kad sam nagovorila mog najboljeg druga da pocne da se druzi sa njim i zatrazi mu br,cisto onako,pa,tako smo se i upoznali,preko mog najboljeg druga!lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 5:07 pm

*CoRaZoN_dE_AnGeL* ::
Jednostavno!
napravis se da places potrcis prema njemu,i tako uplakana mu das svoj broj da te tog trenutka cimne jer "si izgubila mob" ,naravno pre toga iskljucis zvono,i kao ti ne cujes zvono,nema moba...i nastavis da "places" a njegov br ti ostane smilesmilesmile
ja genijalniju ideju nisam ni čula ni videla... luda si majke mi... ovo moram da isprobam... hihi,.. a zamisli ostane ti zvono iključeno... :/aplauz/: :/:S/: :/klovn/:
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:14 pm

!!!cr@zy_pr!nce$$!!! ::
*CoRaZoN_dE_AnGeL* ::
Jednostavno!
napravis se da places potrcis prema njemu,i tako uplakana mu das svoj broj da te tog trenutka cimne jer "si izgubila mob" ,naravno pre toga iskljucis zvono,i kao ti ne cujes zvono,nema moba...i nastavis da "places" a njegov br ti ostane smilesmilesmile
ja genijalniju ideju nisam ni čula ni videla... luda si majke mi... ovo moram da isprobam... hihi,.. a zamisli ostane ti zvono iključeno... :/aplauz/: :/:S/: :/klovn/:
eee coool ideja majke mi jaoo extraa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Sponsored content





Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako dotji do njegovog broja telefona...   Kako dotji do njegovog broja telefona... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako dotji do njegovog broja telefona...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Statistike foruma od pochetka njegovog rada 1.12.2007.
» Kako s eizgovara
» Kako ste zavrsili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Osvoji ga...-
Skoči na: