~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 jao sta su...???hmmmm

Ići dole 
+6
Pepeljuga
*Punk_Princess*
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
NajgoraOdSwuDecu
10 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:00 pm

e ovako ljudi, nisam pisala od pocetka ali potrudicu se da vam objasnim sto bolje ovu veoma retardiranu situaciju...hmmm pa da pocnem...
prvi dan u skoli, moja dobra dugarice ide u drugi razred pa pokusava da me uputi u sve to, stojimo mi u hodniku, i prođe neki decko pored nas...nisam mnogo obracala paznju...kad smo krenuli kuci kaze ona meni: moram da te upoznam sa jednim deckom...i ja tu nju pitam da ona meni objasni ko je i sta je i stpostavi se da je to Bojan, ide sa njom u razred.
i sad ona bila nesto bolesna i nije mogla da nas upozna i proslo tu neko vreme...
vec druga nedelja i sretnemo se mi na hodniu kaze ona meni pricala sam sa bojanom...ja vec znam u cemu je stvar...( a mi smo se u toku te nedelje stalno gledali i to...) ja srela njega taj dan jos nekoliko puta, decko nenormalno zuri u mene...i sad vracamo se mi kuci i kaze ona meni: e uzeo mi Bojan tvoj broj...ja se ohladila, dođem ja kuci kad ono poruka, od koga? od Bojana...mi se tu nesto dopisivali i cao
sledeci dan mi se sve nesto gledamo ali nista vise od toga, i naisao on nasmejao mi se i ja se njemu nasmejem...
i da ne duzim i ne ulazim u detalje mi se tako stalno smeskali i dopisivali...
i sad idem ja i stoji on i nasmeje mi se i kaze mi cao! :/wawe/: i ja njemu isto
tog dana meni stize poruka: o pa mi to napredijemo... i sad ja njega pitam: u kom smislu mislis napredujemo? i napise on meni:
prvo smo bili hladni tj. ti si bila hladna pa smo poceli da se dopisujemo onda smo uputili jedno drugom jedan osmeh, a sada je osmeh "obavezan". jos samo da ja resim neke stvari u mojoj glavi a i van nje, pa su smeti da ti priđem kako bih cuo tvoj glas...smile dobro ti sada sigurno mislis da sam kretem ali nema veze;)
e sad te "stvari" van njegove glave, koje on hoce da resi je njegova devojka...da,da,da on ima devojku...evo sve bi bilo dobro da nje nema, a ona jos ide i u skolu u Suboticu...joj ljudi nznm sta da radim...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:39 pm

nemoj da ides dalje od toga..barem dok ne raskine sa dewojkom.ne dozwoljawaj da budes DRUGA
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:41 pm

pa da, i ja sam isto tako razmisljala, cini mi se da ni on nece meni da priđe dok skroz ne raskrsti sa njom...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Ned Sep 14, 2008 12:07 am

Dok ne raskinu ne trazhi tu nishta...
Ali ta poruka je tako...... ufffffffffffff..... Tako me rastuzila.... uwijek sam ochekiwala neshot takwo bash od njega :(
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Ned Sep 14, 2008 9:41 am

cekaj dok raskinu(ako raskinu) i onda U NAPAD!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Ned Sep 14, 2008 5:02 pm

Vidi, nemoj nista da radis dok ne raskinu... Kada raskinu onda je samo tvoj :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Pon Sep 15, 2008 2:09 pm

Da, da slazem se...A mozde je to bash i razlog shto ti on josh uwek nije prishao...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sre Sep 17, 2008 1:56 pm

e ljud nisam bila tri dana tu...ali...u vikend mi je stigla poruka: e jel znas da sam sredio neke stvari??? ja odmah skontala sta su te "stvari"...ali nasa komunikacija se svodi na cao...a tu su i ti jebeni osmesi koji me vec nerviraju...vidimo se za sve velike i male odmore....
moja super drugarica je jako dobra sa njim....i sad jedan njegov drug joj je rekao da je Bojan raskinuo sa devojkom zbog mene...:)
mi se svaki dan dopisujemo i tako....
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sre Sep 17, 2008 4:19 pm

Pa sto ti ne preduzmes prvi korak? Mislim da nemas sta da izgubis... :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sre Sep 17, 2008 5:14 pm

slazem se...ili se upoznaj preko te drugarice
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sre Sep 17, 2008 6:39 pm

ma mi se poznajemo...nego kako tacno mislis da je preduzmem prvi korak...nema sanse da ja njega muvam, a mi smo prvaci njega zna cela skola, blam me zivote!
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sre Sep 17, 2008 8:25 pm

ma ne da ga muwas..posto wi samo ako ca-cao onda sledeci put kad ga widis zapocni pricu...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:29 pm

Pa da razumem te to, i mene bi sigurno bilo blam...Ali shto kaze *EnamoradA*como*NuncA* zapochni i neku prichu kad ga widish....
Mislim sad mozesh kad je raskinuo sa dewojkom :)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:30 pm

ali ne to nije tako...on samo prođe, ide sa svojim drugovima, nekim tamo...nikog ja ne znam...u tome je stvar...:/
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:34 pm

Axa....A ja mislila kad si sa drugaricom on ti pridje i samo ''cao'' i nishta wishe...
To je malo komplikowanija situacija, ali ti ga uhwati nekad kad je sam(mislim mora da nekad borawi sam waljda) i onda pochnite malo prichu
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:44 pm

Slazem se sa Djuki, kada je sam pridji mu i zapocni pricu tipa Jao da ne znas slucajno koliko je sati, mozda onda i krenete da razgovarate malo duze... :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:49 pm

hmmmm....duze? vidimo se samo tokom malog odmora....u prolazu....:)
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 12:53 pm

Pokusaj da saznas ako imate nekim danom isti broj casova, pa da ga negde uhvatis posle skole pa nznm vidi ako on nesto trenira pa kazi da bi ti htela da se upises na taj sport pa ga pitaj ako zna nesto o tome da li zna gde mozes da se upises ili neki telefon tog kluba ili tako nesto...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 2:31 pm

ma skroz je to drugacije kod nas, a on kik-box trenira...tako da bas i nisam zainteresovana
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 6:58 pm

ljudi, ja sam danas skroz skenjana...vise nema onih osmeha...tu je samo pozdrav...priznao je drugu da je sa devojkom raskinuo zbog menen, i da budem iskrena bilo mi je drago kad sam cula...i rekao je da zeli da mi priđe ali da ne moze jer ja ne izlazim( mi nismo iz istog mesta tako da je neizvodljivo da ja izađem tamo)...danas me nije cimao, a svaki dan smo se redovno culi, ja sam ga danas cimnula ali nije mi vratio...mislim da cu da dignem ruke od svega...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 10:13 am

Kako sad da dignesh ruke od swega????Pa nemoj!!!!
Brate jasno je da mu se swidjash....Ne znam shta on uopshte cheka, i shta ti uopshte chekash...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 10:17 am

e bas si u pravu, ne znam sta mi cekamo uopste, lai, ja sam njega juce cimnula i nije mi vratio, a drugarica mi rece da je sinoc celo vece bio skenjan zbog mene...ja njega ne razumem....
ljudi, I need help!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 12:34 pm

ma DRUGA NIKADA... takvo poniženje ti ne treba... živi lepo....
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 1:05 pm

pa nisam ja DRUGA, on je raskinuo sa njom, a ona vec ima novog decka...:)
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 1:19 pm

Pa, da nije druga oupshte.....A i mislim da nijedna ne bi wolela da bude druga...
A njemu ne znam shta je...Je l' stidljiw ili shta???? :msm:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jao sta su...???hmmmm Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
jao sta su...???hmmmm
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Uplatiti im kredu... hmmmm

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: