~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 jao sta su...???hmmmm

Ići dole 
+6
Pepeljuga
*Punk_Princess*
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
NajgoraOdSwuDecu
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Čet Sep 25, 2008 6:48 pm

Pa dobro,nego sto to kazes,sta je bilo??
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 10:45 am

pa ja sam mislila da smo zajedno, jer mi je on rekao da mu se jako sviđam i da hoce samnom a onda kad smo trebali da se vidimo on je pobegao...:(
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 11:29 am

o bozhe! kakaw kreten......!!! Pobjegao?!?!? Swashta!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 12:17 pm

Jaooo........Bzw.....
Pa be nije waljda bash toliko stidljiw???
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 6:23 pm

nisam verovala ali jeste...e dogovili smo se da cemo se videtu za vikend :zaljubljen: , kaze drago mu je sto je van skole i jebenih likova iz nje...smile
ljudi ponovo sam IN LOVE
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 6:40 pm

oooooo cestitam! :)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 6:56 pm

pa sad, videcemo sta ce se desiti...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 7:25 pm

e sad ako pobegne ja ću da ga ujvatim i da mu pokažem svoga boga XD
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 11:29 am

Mozda mu malo treba vremena da se oslobodi pred ovima iz skole, a ti uzivaj sa njim koliko mozes i pomozi mu da prevazidje stidljivost! ;)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 12:28 pm

pa predpostavljam, i mene nerviraju likovi iz skole...koji ga btw stalno zezaju da je p*** i to...msm
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 12:35 pm

Hahahah...PA kakwi su mu to drugowi????
Ali najwaznije je da si ti sad sa njim...I uziwaj maksimalno :)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 12:39 pm

ma nisu mu bas svi drugovi...ima i onih koji su samo nenormalni...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 1:35 pm

Hahahah....DA pretpostawljala sam...
Mislim to je njima mushkarcima neka fora,a ne znam zbog chega mislim da prichaju jedan drugom to da su P*****
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 2:19 pm

ovo je njegov drug pricao: jao juce me zvao bojan, ceo dan mi plakao na telefon, ona jeca ga ispalila...nece da bude sa njim...(to sam saznala iz pouzdanih izvora)mislim to s on zajebava ali mene to nervira...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 2:37 pm

Ccccc....I mene bi to nerwiralo.....Razumem te
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 5:59 pm

e ovako nisam dugo pisala, ali od tada se desilo mnogo stvari, losih :/cry/:. kao prvo onog dana kada smo se "smuvali" on je pobegao kuci, kasnije kad smo trebali da se vidimo nesto je iskrslo. i onda dolazi ponedeljak, sretnem ga i kaze mi: pricacemo, ja onako ok mislim...i tu nam se ne poklope casovi i ne stignemo...u utoram njega nema u skoli, nije ga bilo cele nedelje, nesto bio bolestan, nismo se culi uopste...on za vikend izađe...u ponedeljak nista ni cao ni zrdavo...cele ove nedelje nismo razgovarali ni nista. danas sam saznala da mu se sviđa neka druga devojka, a da je pre dve nedelje muvao neku sasvim trecu...ne mogu da verujem koja sma ja budala isala u celoj toj prici. sad mi je tesko i ne znam sta da radim niti kako da se ponasam, ali jedno je sigurno ja sma sa tim deckom zavrsila za uvek.
jos nesto, tek sad sam shvatila koliko je on u stvari lep...
:/cry/: :/cry/: :/cry/:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 12:36 pm

kakaw kreten moj Boze! slushaj nemoj NI SLUCHAJNO da mi se tu nervirash! glawu gore...kad ga widish uhvati druga zagrli ga zajebavaj se sa ekip0m...mani budale...kad se najmanje nadash naicjicje neki 100 puta bolji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 12:48 pm

Jao, kakaw je kreten ispao...ne mogu da werujem, znachi kao shto je kaia rekla, glawu gore i zezaj se maximalno
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 7:42 pm

hvala ljudi, i ne pada mi n apamet da buem skenjana zbog toga...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 11:19 pm

*Afri* ::
kakaw kreten moj Boze! slushaj nemoj NI SLUCHAJNO da mi se tu nervirash! glawu gore...kad ga widish uhvati druga zagrli ga zajebavaj se sa ekip0m...mani budale...kad se najmanje nadash naicjicje neki 100 puta bolji!

POtpuno isto mishljenje imam... Znachi zezaj se, smij se, glupiraj se, ludiraj se... A shto se owe KAine zadnje rechenice tiche, iz iskustwa ti kazhem da cje tako da bude :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 7:06 am

Ti imash super stav chica...samo budi jaka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 9:19 am

pa hvala ljudi, za ovaj vikend verovatno ce da se smuva sa tom devojkom, ali kad se to desi, tj. kad je saznam za to ne znam kako cu odreagovati, trenutno mi je svejedno...ali kad ga non-stop viđam u skoli to je teze
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 9:32 am

odreaguj kao da te boli uwo, nemoj da mu pokazhesh da ti to smeta, a kad ga sretnesh u shkoli, nabaci osmijeh na lice, ludiraj se, pjewaj neshto, zezaj se sa drushtwom, neka misli da te bash briga
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 10:15 am

pa ne znam, mogu da se pravim da mi ne smeta...ali u sustini ja se plasim da ce mi zasmetati...ali za sad je sve ok!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 4:47 pm

bebo ni jedan ne zaslužuje da se nerviraš a kamoli da plačeš zbog njega... ja sad opet kao filozof ali evo šta mi se desilo... od kako sam imala žešću ispalu sa milošem a pre toga sa onim pajserom prestala sam da se nerviram... vidim da nema ničeg i idem dalje... danas, nije da se hvalim, zapravo i nemam čime ali dečaci lete oko mene... mogla sam da imam 5 momaka do sad ali nisam jer i dalje verujem u konja na belom bmw-u XD razmišljaj na ovaj način, sve je to samo prolazna faza u mom životu, za godinu dana će mi ovo biti smešno... neka mi je sad prioritet to i to itd... vtp...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jao sta su...???hmmmm - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
jao sta su...???hmmmm
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Uplatiti im kredu... hmmmm

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: