~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 jao sta su...???hmmmm

Ići dole 
+6
Pepeljuga
*Punk_Princess*
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
NajgoraOdSwuDecu
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 5:25 pm

pa hvala ti puno...znam i ja da ce mi sve to biti smesno, uvek bude...ali iz godinu-dve viđacu ga svaki dan...ali stvarno mislim da mi je svejedno i da mi se vise ne sviđa....
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 6:29 pm

heh, ja imam tu sreću da ovu dvojicu vidim jednom u par meseci i to na kratko kad moram...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 7:12 pm

ljudi dobro znate ja njega zaboravila, on mene...danas ja prolazim sa drugaricom i on bio u blizini, kad ono jedan moj drug iz razreda nesto mu dobacio i ovaj krene njega da pojuri i stigne do nas i prospe se 'ladno predamnom...hahahahah kad nisam pukla....i na casu stize meni poruka:_ja padam pred tvoje noge. .....
ja gledam sta sad ovaj hoce...? buraz 2 nedelje mi se nije javio kad prođe pored mene na ulici...i ja mu samo napisem: ne bi se bas reklo:D:P
a on odgovara: kada sam moron.:$
ja se tu vec iznervirala, sta on meni da kvari dan...ne kontam ga, uopste, napisem samo: pre bih rekla smota, a i to...
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 7:16 pm

hahahh =)
Koji kreten A neka si mu tako vratila...
Treba njega dobro provaliti..nekaplaca kreten
nece on tebe varat...
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sre Okt 15, 2008 11:10 pm

Kakwa budala... NEka si mu rekla, i treba... Chu... ja znam kad sam ja owom mom rekla da je kloshar, tj. on je to rekao a ja samo potwrdila :)
A nmg da wjerujem da se prosuo xaxaxaxaxaxaxaxaa
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 12:38 pm

Xaxaxaxa....Dobro si mu rekla!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 3:53 pm

Hahhaa o Boze... Lepo si mu rekla, i ne znam da l ida mu oprostis... Vidi kako ce dalje da se ponasa... Mada opet... Ne znam, kako tebi najvise odgovara :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 8:36 pm

ma meni je drago da se on prosuo, a ja svoje ponesenje prema njemu necu da menjam...i dalje je sve ostalo isto, ne javljamo se nista...boli me uvo, sutra mi je rođendan...:) i ne ocekujem da ce mi ga cestitati ali opet ja sam happy...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Čet Okt 16, 2008 9:56 pm

A ako ti ga chestita?? :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Pet Okt 17, 2008 10:52 pm

nece, nije, od sada rođendan mi je prosao...on je znao za to i nije mi cestitao...nema veze...ionako mi nista vise ne znaci...ali volela bih da ga povredim na neki nacin kao sto je on mene...cisto imam potrebu da mu vratim za sve...ali ko sto kazu "sve ce doci na svoj"...bas imam neki feeling da hoce i da ce mu se vratiti...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 8:40 am

swe se wracja - swe se placja :)
What goes around comes around you should know that :)
wraticje se swe to njemu :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 9:20 am

a i ja mislim...vratice se
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 6:58 pm

ljudi izvinite sto pisem dva posta..ali...danas smo se dopisivali na poznanicima, rekao mi je da nisam prihvatila chat jutros, ja se ne secam da me zvao uopste,ali drago mi je sto je tako ispalo...dakle chetovali smo, i srao mi je nesto, rekao je...: e slusaj, ja sry sto ti nisam prisao ali ja sma shvatio da sam stoka od coveka i nisam hteo da te povredim...na sta sam ja samo rekla...pa lepo...jesi! on je onda meni rekao: ti si stvarno simpa i mozes da imas kog hoces...na sta sam se ja iznervirala...on je pisao jos nesto a ja sam kipela...koji kreten!
drago mi je sto nemam vise nikakve veze sa deckom kao sto je on, u utorak idemo zajedno na sajam...ali mi necemo biti zajedno tako da...i da cestitao mi je rođendan... :/šljiva/:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 8:34 pm

KAKAW IDIOT... MANI GA SE ODMA! KRETENCHINA! cooliraj ga ne daj se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Ned Okt 19, 2008 8:43 am

Moj savet ti je da ga odmah ostavis... On uopste ne zna sta hoce... Samo ga iskuliraj kad je takav kakav je....
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Ned Okt 19, 2008 9:23 am

ljudi ja sam to vec uradila, nemam ja nista vise sa njim, dobro, jes, mali me nervira i to je sve...
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:49 pm

Kad raskinu , slobodno napad akcija sviđaš mu se (:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jao sta su...???hmmmm - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: jao sta su...???hmmmm   jao sta su...???hmmmm - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
jao sta su...???hmmmm
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Uplatiti im kredu... hmmmm

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: