~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 *My Diary*

Ići dole 
AutorPoruka
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

*My Diary* Empty
PočaljiNaslov: *My Diary*   *My Diary* Icon_minitime1Čet Apr 17, 2008 6:01 pm

Owde cu ja pisati dnewnik

17.april 2008

Jao,Boze shto sam danas tuznaa...Danas sam se probudila rano,za glupu skolu...Na matishu je bilo Ok isto tako na istoriji a na fizickom!!:Opet smo se poswadjale..Uff,igrale smo kosarku i poswadjale see!!!Uff,mrzim kosarkuu!!!!A tek posle imali kontrolni iz fizike!!!Uzass!!!A razredna nam predaje fiziku...Cini mi se kao da nas mrzi..Kod roditelja nas je samo ogowarala(da se tako izrazim..)Nama prica da smo dobra generacija a roditeljima da smo banda..I jos je rekla da smo zenili nastawnika...I izmisljala je da smo,kao probusili tablu a to su uradili sedmaci...Uzaas..Na ostalim casowima je bilo Ok...
Kada sam dosla kuci dosadjiwala sam se jer nije imala struja...Oko 3 sam uspela da dodjem na net a oko 4 sam isla na probu...I na probi opet bilo zezanje i swadjanje...
Ae sto bilo swadjanje,nego shto se zezaju!!U subotu idemo na takmicenje a oni se zezaju!!!A swadjali smo se tj.bunili jer igramo neku igru koja traje 2min!!!(radi se o probi folklora)Znaci skroz bzvz...A i owaj ceo dan mi je bezwezan..Sutra imam odgowaranje iz ruskog,tehnickog i muzickog...UZAAS!!!Tako da se moram prihwatiti knjige al to cu kasnije posto mene mrzi da ucim danju...
Sutra cu ti pisati kako je prosao kontrolni iz ruskog i sta sam dobila iz tehnickog i muzickog..iz muzickog cu sigurno dobiti 5 jer trebam samo ispricati neku temu i odpewati neku pesmu..A nadam se da cu i dobiti iz tehnickog 5..A i moram da ucim jer iz tehnickog vise necemo imati odgowaranje tako da mi je owo zadnja prilika...Uff...
Ae besooo!!!Sutra cu ti pricati sta je bilo...
Besoo!!
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

*My Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Diary*   *My Diary* Icon_minitime1Pet Apr 18, 2008 8:32 pm

18.april 2008.

Uf..Kontrolni iz ruskog je bilo tako-tako...Iz tehnickog sam dobila 5!!!Yeah!!!!Bas superr!!!
Imala sam oko 7 probu posto sutra idem na takmicenje...Nadam se da cemo oswojiti neko mesto..Drzite nam palceve!!!Owako,osim toga bila sam samo na internetu i smarala se nije se desilo nista posebno..
Sutra ti werowatno necu pisati jer cu doci vrlo kasno kuci...
Besoo!!
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

*My Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Diary*   *My Diary* Icon_minitime1Uto Apr 22, 2008 6:21 pm

Eh dosao je i taj dan...ujutru sam spawala do 10:30....Posle sam bila za kompom...Kasnije sam malo mastala(hehe) a onda se spremala...I kranuli smo...Kada smo stigli u Kulu swi su znali da ce Kula pobediti...Mi smo extra igrali a i extra smo pewali...oko 9 smo igrali a do 10 smo se setali..noge su mi odpale!!I konaccno:proglasenje!!!Mi smo bili najbolja pewacka grupa!!Ali zato je Kula oswojila 1 mesto za folklor!!!Uff sto ih mrziim!!!Ma to je namesteno 100%!!Jos plus,predsednik opstine je iz Kule,predsednik zirija je iz Kule...Hmmm... evil
Kada sam stigla kuci na nogama nisam mogla da stojim...Odmah sam legla u krevet...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*My Diary* Empty
PočaljiNaslov: Re: *My Diary*   *My Diary* Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
*My Diary*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My bla,bla diary**=}
» My diary...
» Eeee evo ga i moj diary
» My secret diary
» Sweety's Diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moj dnevnik...-
Skoči na: