~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 My bla,bla diary**=}

Ići dole 
AutorPoruka
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

My bla,bla diary**=} Empty
PočaljiNaslov: My bla,bla diary**=}   My bla,bla diary**=} Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 7:01 am

22.5.2008 8:55*

Uf,uf...kako sada da pocnem.. Pa ovako..*
Danas imam pismeni iz engleskog!!! Strasno!! Moram sada celo jutro da bubam...Ima tu neceg dobrog..danas u skolu krecem u 12:00 imam dva precasa..znam da je to glupooost ali videcu Marka!!! Nismo se videli od onog dana kada smo bili u gradu,sto znaci od subote!! Nismo se ni dopisivali,kada ja sinoc udjem u kucu a ono stize mi porukica od mog swatkisa!!! On nije imao vise kr.ali mi je zadnju poruku poslao da mu puno znacim i da me punoooo voli!! Sada u ponedeljak nam je mesec dana! Jaoj...ja sam sada u frci..Moram nesto da mu kupim..imam dosta kontrolnih i pisemnih!!! Znacu ubijam se...Jedva cekam raspust!!(A ko jos ne ceka)Necu sada moci da izlazim u centar zbog skole:(
Tijana i Saska sada su okey..Ne svadjaju se,mada Tijana je malo nepodnosljiva...ali ok!!
Juce sam dobila 5 iz matisa,cista sreca!!
Pisacu ti ja josss,ali odoh da bubammmm:(sad
Cmokiccc....

:sfffgg: :klklkik:
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
 
My bla,bla diary**=}
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *My Diary*
» My diary...
» Eeee evo ga i moj diary
» My secret diary
» Sweety's Diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moj dnevnik...-
Skoči na: