~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 My secret diary

Ići dole 
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

My secret diary Empty
PočaljiNaslov: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1Ned Maj 18, 2008 7:59 pm

18.5.2008.

Pa....Dopisisvala sam se sa njim!I tako sam srecna......Presrecna!I jos sam mislila da ga necu videti ceo vikend,ali videla sam ga!Kad smo se vracali sa one Avale gde sam se smorila ko niko.Sve matorci oko mene...I bilo je negde oko 15 do 12 uvece i prolazila sam pored trga i videla sam ga!!!!!!!!Sa drugom hvala bogu...Nisam mogla da verujem kad sam ga videla!Srce mi je stalo...Ne mogu da verujem da od kad sam zaljubljena u njega,stlno ga vidjam.Da nisam mislima da ne bi bilo tako...Ma samo hvala bogu da nije vise sa onom njegovom!Kaze da nisu zajedno vec dva meseca...Kako sam srecna!Drugarice mi govore da moram da se upoznam sa njim pre nego sto ode iz skole,ali ne znam kako....Ja sam klinka za njega....mada je on rekao da nisam.ALi verovatno je mislio da nisam za druzenje...Ma ne znam...Ne zelim da brinem!Samo da uzivam u ljubavi, dok on nije otisao
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

My secret diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1Sre Jul 02, 2008 2:58 pm

pa ne bas....

2.7.2008.

Nista od onoga...saznala sam ja puno o njemu,ali nisam njegaa upoznala.Po swemu sto znam on je jako dobra osoba,ali nekad me nerwira.Cim je sa onom prokletm Dacom,nekako se napali i nerwira me!ja ga zwala i ona se jawila!kako me nerwira!i on me wise nerwira sto samo pada na njene fore!wolela bih da ga upoznam,ali ne wereujem da ce to biti.Barem ziwimo blizu i znam gde ziwi pa cu ga widjati.Msm widjam ga i sada.I znam koju ce srednju,pa cu se potruditi da i ja tu upisem.Nznm,nerwira me ali ga jos uwek wolim...samo kad ne bi bio sa njom.Samo to...bilo ko drugi,samo ne ona.Tako je napaljen kad je sa njom!i ona je swa napaljena i samo mu nabija rogowe...mada mozda je Tamra u prawu i on je ne woli nego hoce amo da se 'wata sa njom!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

My secret diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:31 pm

12.7.2008.

pa toliko ga dugo nisam widela da se ni ne secam kako izgleda...a to je swe zato sto ne idem na bazen.a moje drugarice nece da idu sa mnom kod njegowe zgrade..ma nema wze...jos ga wolim!i hwala bogu sa Natalijom i Iwanom je swe ok...swe u swemu swe je super!ali jos nesto fali...samo ne znam sta.iako imam drugarice nekada se osecam tako usamljena.treba mi neko kome cu moci swe da kazem a se isplacem a da taj neko ne misli da placem zbog gluposti.swe moje drugarice nisu taj tip.wise su za zzanje,pricanje itd.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

My secret diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 8:45 pm

22.8.2008

eto dugo nisam pisala...juce mi je bio rodjendanNisam ga slawila,ali sma se iznenadila koliko njih mi je cestitalo...a danas je mojo amigi bio rodj. i bile smo u gradu da gledamo film i u meku i tako...ma swe u swemu sooper.A sto se tice njega..pa nista,ono kao sam ga zaorawila,goworim da me nerwira sto i jeste istina...ali ipak..jos uwek nesto u srcu osecam.Milsim da bih se ukocila kad bih ga widela.Sad ozbiljno..nznm. i prokleta Marina ga je zwala i rekla mu da se lozim na njega da sam opsednuta njim da hocu da smuwam njegowog druga sa mojom drugaricomda me pogleda u godisnjaku..ma STRASHNO....i sad ko zna sta on misli...a mozda i ne weruje posto mi je Marina rekla da se smejao dok mu je ona to pricala.A i brat mi akze da njega zabole za to.Da sto posto ni ne weruje..ma swejedno.Nerwiram se sto ga wolim!Sto bas ono?!bilo ko drugi ko je moje godiste ili jednu godinu stariji...o cowece..i owo sa Iwanom..msm ne zelim da werujem da je kurwa i seksualno opterecena,ali swe nawodi da jeste.JBG...ma swe je nekako..ali owako uziwam u ziwotu,zabawljam se..swe je ok napolju i u drustwu po prwi put...ali owa dwa problema...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

My secret diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 9:02 pm

da znas tek kawa...

25.8.2008.


OK!!!!!!!!!!!!IWANA JE KRIWA ZA SWE!SWI PRICAJU SWASTA O NJOJ NIKO SE NE DRUZI SA NJOM..I ONA SE WRTAI,JA,PAZITE JA JE PRWA PRIHWATIM I OBJASNIM KAKO STOJE STWARI,AONO SE SWI ZALEPILI ZA NJU!A OWAMO JE OGOWARALI...MA STRASHNO!I MILOSH..MA BRATE NE ZNACI MI ON NISTA MI SMO DRUGOWI...ALI KAD JE BIO ZALJUBLJEN U MENE OSECALA SAM SE SAMOUWRENEO..PO PRWI PUT U ZIWOTU BOLJE,LEPSE OD IWANE!!!!!!!I ONA SE WRATI I MI MU KAZEMO DA ONO SWE NIJE ISTINA I ON SE ODMAH ZA NJU.ZNACI TOLIKO SE WDI!I NIJE DA MENI SMETA,NEGO ME SAD I WREDJAI UDARA A BILI SMO STWARNO EXTRA DRUGOWI!NERWIRAJU ME SWI!SAD ME IZBACUJU IZ DRUISTWA I LEPE SE ZA IWANU.I KAO JA SE PONASAM KO IWANA PRE!MA PALI BRATE!I SLUSAM PESMU I HOCU DA PLACEM..OZBILJNO..PESMA JE PRELEPA..I MIXA MI SE POPEO NA GLAWU.WOLIM GA KO NIKAD PRE.A ZASTO?!ZATO STO SAM BDALA..I REKLA SAM DA SUTRA UOPSTE NECU NAPOLJE,A LEPO CU OTICI SA ANOM,ALI NE U PARK NEGO NEGDE,BILO GDE DA SE IZJADAM I ISPRICAM!!!!!!!!!!!!SWE MI SE SMUCILO!!!!!!!!!!!!!!!MRZIM SWOJ ZIWOT!


i marina me jos wise nerwira!!!!!!!!niko nce niceg da se igra nista nece da rade,a sad ce skola
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Sponsored content





My secret diary Empty
PočaljiNaslov: Re: My secret diary   My secret diary Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
My secret diary
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moj secret dnevnik :P:P:P
» My own diary looool :)
» *My Diary*
» My bla,bla diary**=}
» My diary...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moj dnevnik...-
Skoči na: