~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 My own diary looool :)

Ići dole 
AutorPoruka
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

My own diary looool :) Empty
PočaljiNaslov: My own diary looool :)   My own diary looool :) Icon_minitime1Ned Sep 28, 2008 6:59 pm

Pa ovako... Ustala sam oko 8... Malo se razvlacila, gledala nesto na Fox Lifeu... Zatim doruckovala, pa nesto razglabala po kuci... Svadjala se s babom... Rekla joj da ne jede 5 banana dnevno :/kez/: Zatim procitala novine... Nema nis zanimljivo :/ua/: Posle sam "ucila" istoriju... Da da :hah-ha: Uradila domaci iz matematike... Obozavam matematiku neverovatno je laka... Nejednacine i jednacine.. .Ujea,... Extraaaa! :/No.1/: POlse sam se mal igrala sa peglom i ispekla se... Imam ogroman oziljak, plik (nazovite to kako hocete) na ruci.. .Onda sam trazila tatai da me odveze do mog teniskog kluba da gledam turnir decaka kji tamoi treniraju.... Moj extra friend je bio i pobedio u svojim mecevim... Extra je bilo... A i druzila sam se sa mnogo decaka... Pocinjem da mislim da se svidjam jednom koji je 6. razred, ide sa mnom u skolu... Msm mi smo igrali samo 3 puta stoni tenis 1put sam ga pobedila a on mene 2put... I samo se tako znamo a on me svo vreme opseda kao Seki Seki ajde da gledamo mec... Ajde vidi kako su mi exta ove slike u telefonu... On je bas sweet ali... Ne zanima me :/:p/: Whatever, videla sam mog trenera iz Austrije posle 3-4 meseca! Ispricali smo se ljudski... Fantasticno.. .Posle sam otisla kuci i jela ribu... Onda sam trazila moj telefon i nasla ga... Imala sam 20 propustenih poziva, od toga 14 sa skrivenog.. .Ko je taj manijak... Nije mi jasno ko je to :/iznenadjen/: Nije ni bitno.. .onda sam trazila nesto o tripanozomi za biologiju... Uostalom lose cu proci iz istorije i srpskog... Briga me :/:p/: Nesto sam skroz happy... POsle "vecerala" tj. popila jogurt.. Nemam apetit :hop: Sad cu za koji minut da predjem ceo grad da bi dosla do kuce... Sa roditeljima... Malo cu da ih ubijam u pojam i zezam jer mi je smesno na koji nacin reaguju.. I tkao nznm sta da kazem :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

My own diary looool :) Empty
PočaljiNaslov: Re: My own diary looool :)   My own diary looool :) Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 5:49 pm

Eee ovako.... Jutros se probudila oko 10 do 7.. Onda sam se malo razvlacila... Nisam htela da doruckujem, nisam bila gladna... Onda sam spakovala knjige za skolu i oko 10 do 11 deda je dosao po mene i odvezao me na francuski... Posle sam se vratila kod bake sa francuskog peske.. .bila malo po forumima... Zatim otsla sa amigom u skolu... Umirali od smeha kad je Gavrilo stavio neku crvenu periku... Onda smo 1. cas imali informatiku, tu smo se smorili, neki iz mog deljenja pokvarili 2 kompa... Uzas... Posle fizicko igrali smo sa gimnazijalcima... Bilo je sjajno... Ja sam igrala sa jednim mnogo slatkim deckom... On mi se klanjao kad god sam dobila poen i grlili smo se ihaaaj... Msm olnako kad dobijemo poen :/:p/: Onda sam otisla na odmor da kuim paletu za liovno i neku tanku cetkicu.. Onaj Pepsi je.. Msm ne kapiram ga.. Ja prolazim a on zine i gleda... Mada njemu su stalno otvorena usta :hah-ha: Anyway, izgladila sam odnose sa jednim Vasom i sad smo skroz OK.... Cak mi se i javlja... Na likovnom je bilo fenomenalno, zezali smo se samo tako... Ma xtraaa.... Posle na odmoru je bilo fanta... Onda se Pepsi namerno zakucao u mene..... Msm da cu da razgovaram sa njim.... Ne znam koji mu je... Onda smo radili iz biologije nesto u radnoj svesci mislim da cu da dobijem 3... Ali briga me... Onda smo na veronauci igrali fudbal... Ja sam dala 2 gola... Fanta :/lol/: POsle na francuskom imali diktat bio je etxra lak... Onda se vracali kuci... Gavrilo se izbecio... Zovemo ga princeza,..... I posle me nasli roditelji i evo sad sam kod babe jedem nekog misa od cokolade tongue
Nazad na vrh Ići dole
 
My own diary looool :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *My Diary*
» My bla,bla diary**=}
» My diary...
» Eeee evo ga i moj diary
» My secret diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moj dnevnik...-
Skoči na: