~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Opet ja, napokon xD

Ići dole 
+9
Miley Cyrus
*Afri*
~*wanjitza*~
*Punk_Princess*
~Fairy Annie~
Pepeljuga
NajgoraOdSwuDecu
*EnamoradA*como*NuncA*
!MissPopTrash!
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 1:05 pm

slazem se...Zasto bi izbegawala taj izlazak?
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 1:13 pm

da nadete se i mozda nesto bude.. smile
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 2:11 pm

Zelim owaj izlazak da izbjegnem jer jednu noc kad smo ''trebali da se nadjemo'' on je zaborawio..> Msm nije to bio dogowor kao: nacicemo se tad i tad tu i tu.. nego je on mene noc prije pitao mogu li prosetat posle mojih casova i ja mu rekla da mogu i nije bilo nikakwog dogowaranja o tome.. .a on je onda to zaborawio... a dan posle nismo mogli zbnog obaweza ni ja ni on... pa se nismo ni gledali nikako...
Tako da bi woljela nocas da ga ispalim ako dodje to toga da izadjemo....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 2:59 pm

au pa taj decko bas zajebava, pa sta ces sad? jel ste se nasli?
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 3:58 pm

?????I sto si odlucila ?????
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 5:24 pm

Pa rekla sam wam da se neuc naci sa njim ako me pita....
Samo smisljam izgowor, jos uwijek.... :/
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 5:26 pm

Joj Boni..ne znam sta da ti kazem..Ali mozete da se poswadjate zbog toga..Ma ne znam.....Ja sam uwek sa tobom...!!MWA*
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 6:39 pm

e, sta ako te ni ne pita...? uzalus ti slisljanje tog izgovora...za dzabe mozak trosis...ne bi se ja sa tim stvarima zezala...!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 9:21 pm

nije ni pitao... nije se jawljao... ne znam wishe shta da radim...
nmg tako lako da dignem ruke od swega jer to nisam JA, jer ne odustajem tako lako...
A sad ne znam sta da mu kazem kad s epojawi sa onim klasincim izgoworom: e nisam mogao zbog toga i toga, morao sam da cuwam brata itd..... jednostawno ne zanm sta da m kazem wise na te izgowore,,,,
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 5:54 pm

e sta bi na kraju?
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Sub Jan 10, 2009 10:33 am

ma nish bre...
oladila sam se...
tako da owo treba na lock...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Ned Jan 11, 2009 1:37 am

Neeeee! Totalno se pronalazim u ovome i hocu da cujem nastavak! Samo shto kod mene sve fino teche redovno se javi i to ali je josh sa curom.....i isto je on 4. a ona 1. ....
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Pon Jan 12, 2009 11:52 pm

Pa ja i on smo jos uwijek u kontaktu... bas se cesto cujemo.. on se uwijek prwi jawi... Samo sto mi se ne svidja vise...
Aaaaa slusajte sta je bilo... u ucionici gdje ja imam francuski ta njegova ima umjetnosti i sjedimo u istoj klupi... i ja sam se tu mali milion puta potpisala smile A jednom prilikom je pisalo Zvoncica i Petar Pan [jedan moj drug mi je reekao da sam ista petar pan a mojoj drugarici da je ista zvoncica i onda smo se nas dwije zezale na tu foru]... A neki dan njemu status na FB kako ce da vodi zvoncicu da igraju[a sjetite se samo, ako sam to pisala, da je mene htio da vodi da plesemo...] a njoj status: imam novo ime - zvoncica smile Zar nije slatko? JA NISAM MOGLA DA POWJERUJEM!
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Uto Jan 13, 2009 3:08 pm

ona se ispalilaaaaaa .....xD...zesce...
aaa? a sad ima neka nova ljubav?
ha? wink
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Sre Jan 14, 2009 7:14 pm

Ma budala bre tongue ali josh uwijek mislim da je dobar dio statusa, meni poswecen xD
Ali *ebe mi se sa nju smile
Narawno da imam, sta bih bila ja da nisam in love tongue
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Sre Jan 14, 2009 8:28 pm

Pa prichaj...!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 11:09 am

Pa ima tu svashta neshto smile
On je 3. srednje, u moju sql ide smile Tako da ga vidjam svaki dan smile
Druzims e sa tom njegovom ekipom i stalno sam, prije raspusta, sa njima visila na krugovima posle skole.. Jednu noc, kad smo se malo zblizili, ja sam nekako osjetila da tu ima ono nesto smile Nekih malih iskrica tongue
I meni se polako cinilo da se polako zaljubljujem u njega a da se 'ladim od one budale... Mislila sam jedno vrijeme kako je to samo nesto prolazno[jer se desilo nekoliko puta prije njega da se ''zaljubim'' a ustwari nije tako..].. Medjutim to je postajalo "ozbiljnije"..
Poceo je da mi se javlja svaku noc na FB... Stalno bi me nesto gledao kad sjedimo na krugovima[uh koliko puta sam mu uhvatila pogled smile]
Sad preko raspusta se cesto cujemo na FB i na mob ali mi smo samo jednom ono "ozbiljno" pricali... Uvijek je neka zaebancija.... Osim onda kad sam ga pitala ima li curu xD [nema tongue]
On je isto djevica u horoskopu, jako je osjecajan, duhovit, zanimljiv smile
Iiii pitao me da izadjemo, msm ne bukvalno da izadjemo nego fora kao: oces li mi dati kuce tvoje da je prosetam jedan dan?
I ja mu rekla da ona ne moze nigdje bez mene xD I onda je on rekao: Pa ajde zajedno da je setamo?
I trebali smo da je setamo nego kisa je usrala sve... Kisa vec 5 dana pada kao luda a ja sutra ujutro idem na Kop... Tako da ce setnja pricekati pocetak polugodista...
A ja sam baksuz baksuzni, sinoc i preksinoc negdje oko 7i20 ulazi mama meni u sobu i kaze: Sky[moje kuce] je trazila da ide napolje... i prvu noc ja je izvedem i kad sam se vratila na FB na chatu 3 poruke od njega i on offline... NMwz aj, prezivjecu to.> NEgo sinoc isto ulazi mama u sobu i kaze isto.. I ja izvedem Sky i opet ostavim ukljucen chat na Fb... I sta se desi? ON SE OPET JAVIO!!! I naravno otisao kad je vidio da mu nisam odgovorila....
Uh.. bas sam baksuz....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1Čet Jan 13, 2011 10:39 am

AkO se ikad' vratiŠ kazaćeš nam nastavak :DD interesting biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opet ja, napokon xD - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 8 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Opet ja, napokon xD
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)
» Opet ja....:-)
» help opet!!!!!!!
» Opet ja 2 problema!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: