~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Opet ja, napokon xD

Ići dole 
+9
Miley Cyrus
*Afri*
~*wanjitza*~
*Punk_Princess*
~Fairy Annie~
Pepeljuga
NajgoraOdSwuDecu
*EnamoradA*como*NuncA*
!MissPopTrash!
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 22, 2008 7:53 pm

mislim da ne treba da dizes ruke, to je njima samo fora, ipak mu je cura.a mislim da ce i raskid uskoro...tako da ako ti je pisao mislim da ipak ima nesto između vas...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 22, 2008 9:21 pm

Cura mu je strashna... msm koji mozak mozhe da stoji i da gleda kako njen momak hocje da se bije zbog nje i josh da se smjeshka alo!!!
Ajde da se usplaxirila da je pochela da plache ili bilo shta, nego se smije, pri krawa jedna raspala.... :)
I moja BF mi je rekla da tu ''mirishe'' raskid i kazhe da je ta cura neka bash bezobrazna shto se momaka tiche... I da jce on wjerowatno uskoro da sxwati kakwa je ona i da cje tu da bude gotowo... A shta ako se posle toga neshto izmedju nas desi i ja budem samo ona koja mu je bila tu eto da pokusha da zaborawi onu??? :(
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 23, 2008 12:53 pm

pa ne znam bas, to moras nekako sa njim videti, jer sam ti i ja u istoj situaciji...:/
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Uto Sep 23, 2008 9:07 pm

Ali kako da widim sa njim kad necje ni da se jawi... tj ne cimne me kad ja njega cimnem, ne shalje poruke, a ja se nisam ni trudila da mu poshaljem prwa, zaborawio je da me wrati u prijatelje na Fb.... nznm shta da radim i da mislim
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 24, 2008 7:15 am

Pa ne znam, mozda je u poslednje vreme rasejan, zauzet... Ima mnogo opcija... :/zbunjen/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 24, 2008 7:33 am

Pa da..... A on je josh 4. gimnazije, wjerowatno imaju xrpu kontrolnih i to... Ali kad je wecj rekao da cje da me wrati, i to silom ako treba, trebao me wratit istu nocj.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 24, 2008 9:30 am

Hey, opusteno! Mozda stvarno ima velikih problema... Mozda jednostavno nije imao vremena.. .Nemoj olako da donosis odluke... Raspitaj se sta se desava, mozda saznas nesto bitno...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 24, 2008 9:43 am

Iskreno se nadam da nije nishta ozbiljno...
I nadam se da cje danas da mi se jawi.... A sutra cju opet da se nacrtam ispred gima jer ne idem u shkolu[posle podne sam a idem na Madonnu] da se widim sa drugaricama :) opet cju da se stworim na onom widnom mjestu i nadam se da owaj put necje biti frke.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 24, 2008 10:34 pm

Znachi danas smo se dopisiwali cijeli dan, i otishao mi je cijeli kredit na njega, ali nmwz :)
Prwo je on mene cimnuo, i ja dbl nisam widjela nego tek nakon 45 minuta, xixi :) I ja cimnula njega, i ochekujem poruku swaki sekund, 10minuta nishta se ne deshawa, i ja reko sama sebi: sad cju ja njemu da poshaljem poruku... i taman ja njemu poslala poruku stizhe mi poruka od njega koja glasi owako: Pa dje si ti mala? Nema MI te nidje....
ali ja budala sam tek maloprije skapirala shta je ustwari pisalo xD
Nbt, bzw smo se dopisiwali pitao me ima li shta nowo i ja njega isto, i kazhe on poshto nam je owde dosadno da kupimo karte i da idemo u Maleziju ja i on :) I tu smo se malo zezali na tu foru... I onda sam ga ja pitala shta je to bilo u ponedeljak posle shkole, ona ''tucha'' a on je pocheo neshto da se xwalishe, kako je mogao swe da ih prebije itd, kao i swi mushkarci xD I pitala sam ga za FB, shto me nije wratio u prijatelje, istekao mu je ADSL ugowor pa dok ga prodzhi, onda cje da me doda, kako je rekao: Prwom prilikom...
I tako smo se bzw dopisiwali cijelo popodne a ja sam swa u oblacima :))))))))))))))
Samo josh da raskine sa onom :)))
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 25, 2008 10:45 am

verujem da hoce...bas mi drago da te se setio...
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 25, 2008 2:53 pm

Extraaa!!! Vidis da mu je istekao ugovor za ADSL, rekla sam ti da ima mnogo opcija! Nadam se da ce raskinuti sa onom i onda je tvoj!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 11:27 am

On je lazhow, ne mogu da me ubijede u neshto drugo.... Znachi ja prichala mojoj BF juche to kad smo se dopisiwali i ono da me nije wratio zbog ADSLa, a meni ona kazhe da joj je on neki dan prihwatio request i da je bio online.............
Nije mi jasno zashto je slagao\? msm mogao je fino da mi kazhe da je zaborawio....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 11:42 am

e odkud znas da nije bio iz skole...???
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 26, 2008 7:32 pm

srećice moram nešto da ti kažem... ne želim da budem bezosećajna ali gle... msm da je red da tog manguoa ostaviš po strani jer imam utisak da te vuče za nos... ako je on 4. gim, a ti prva god ili osmi razred nebitno, msm da si u njegovim očima samo klinka koju namerno zeza.... daj bože da nije tako... nadam se da njije... ali odkači ga i ćapi nekog tvoje god... meni je lepše od kad sam zatreskana u dva konja moje godište nego pre u one starije pajsere
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pon Sep 29, 2008 11:20 pm

Znash kako, swi, bukwalno swi, iz moje generacije, msm na 93 ne na 94 su balawci i djechurlija... Swi se ponashaju kao da su prwi osnowne...
A to da me wuche za nos mi je milion puta prolazilo kroz glawu, ali nije mogucje da sam mu ja klinka a ona njegowa cura nije koja je takodje 1. .... On mozhe da misli shta god hocje, da cju ja trchat za njim i tako to...
Ali prewario se... Jedom sam se nauchila pameti... Swe ima granicu a on necje mocji sa mnom da se igra, koliko god ja bila luda za njim... Ne mozhe on tako sa mnom....
Ako se ispostawi da me wukao za nos mozhe me izbrisat iz zhiwota, njemu cje bit lakshe nego meni, ali ako se to desi moracju ga izbrisat pa makar i silom....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 9:15 am

Dopisiwali smo se sinocj... on je prwi mene cimnuo, ja narawno chekala malo pa cimnula njega i dopisiwali se neshto malo i on meni na kraju poshalje bla bla trucj trucj[ne to nego owo pishem da ne bi swe pisala] laku nocj :*
I ja njemu samo poshaljem laku nocj... NArawno bez poljubca :))) Morala sam :))
A i bolje je shto mu nisam poljubac poslala, ja msm... :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 12:46 pm

I ja mislim da je bolje....
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 9:41 pm

Dopisiwali smo se neki dan na FB... i meni to uopshte nije lichilo na njega... To je bilo swe osim on...
Jer nznm jesam li rekla, ali ja sam upoznala jednog njegowg brata koji je pokushawao da me muwa... I kad sam se dopisiwala sa owim ''mojim'' neki dan... Prwo je bilo pa de si ti... inache on stalno pishe dje si, i stalno neshto filozofira shto nije bio sluchaj tad... I kazhe kasnije: oooo promijenila si sliku na profilu... machkenzy... ---> znahi owo totalno nije ON... i kasnije mi gowori pozdrawio te[owo ime je samo primjer] MArko Markowicj... A taj njegow brat je Marko Markovic... I onda je meni taj njegow brat kad sam ga srela u shkoli rekao: E, dohsao mi je jutros u 7ipo onaj debil od Ognjena i probudio me i wisio kod mene dok nije poshao kucji....
E sad, ja mislim tj. imam osjecjaj da to nije ustwari, sa kim sam se dopisiwala taj dan, nije ognjen.... I pokushala sam da saznam preko par durgarica, owa jedna ga nije srela u shkoli nikako ali to ne znachi da nije doshao, owa druga se ne sjecja je li ga widjela juche ili prekjuche, a owa 3. koja je isto 4. samo u drugom odjeljenju ne zna je li on bio u shkoli,....
A ja nznm kako owo da saznam... pls help...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 10:26 am

Pa ako ti to nije licilo na njega mozda stvarno i nije on... Mozda je neko drugi koji zna njegov pass... Nznm :/zbunjen/:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 12:17 pm

Pa, moguce da je njegow brat....Ali takodje je i moguce da je njemu neshto tada bilo (u glawi ) lol pa je pisao....
Ne znam, mislim pitala si wec drugarice, pokushaj preko josh nekog da saznash...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 12:38 pm

shto mu ne shiljnesh poruq?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 11:14 pm

Ma nekako mi glupo da ga pitam.... A pitacje ga moja MAkica :) moja i njegowa zajednichka drugarca bez koje ja ne bi znala da on postoji :)
Rekla mi je da cje da widi je li bio u ponedeljak u shkoli i jawicje mi....
A mi se nismo chuli od tog ponedeljka, nismo se widjeli wecj 2 nedelje, tj. ja njega nisam widjela wecj 2 nedelje :(((
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 12:38 am

E cure danas se desilo neshto wazhno.. . tuzhno, uzhasno bolno, i imala sam namjeru da preplachem cijelu nocj i da ne odem u grad ali su me amige nagoworile da izadjem i odluchila sam da necju suzu da pustim za njim...
Shta se desilo? Shetala sam sa drugaricom i widjela sam ga sa onom njegowom, prwo sam ga widjela s ledja kad je sjedio na klupi... a kasnije su prosli pored nas... I on mi se jawi, maxnuo je i nasmijao se a onda je produzhio zagrljen sa njom... Ja sam xtjela da se ubijem... Osjecjala sam se tako nekako malo, sitno, kao da me nema.... I nagoworishe me da izadjem u grad i poprawishe mi raspolozhenje... A smislila sam i podli plan Smile Kad me cimne poslacju mu poruku: ko je to? a kad me posle pita shto sam izbrisala njegow br ja cju mu recj: A wjerowatno sluchajno kad sam brisala neke brojewe.. Kao shto je on meni onda...
A ja i moja podla Makica smo odluchile da uzmem moju staru karticu i da ga malo zezamo sa tog broja Smile moram malo da ga zajebawam Smile

A maloprije mi je poslao poruku i dopisiwali smo se i rekao mi je da me jedwa prepoznao jer sam mnogo ljepsha uzhiwo nego na mrtwi FB... I u zadnjoj por mi je rekao machkice i ja gga zamalo nisam poslala u 3pm, rekla sam mu da mi to ide na zhiwce i da mi to wishe ne gowori... i on je rekao izwini i poslao poljubac... a ja njemu samo laku nocj Smile))

Odluchila sam da se wishe ne opterecjujem njim, malo cju da mu se swetim.. Ali pokushacju da ga izbrishem kao LOVE......
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 8:39 am

definitivno prekidaj...ne moze on tako sa tobom, pokazi ti njemu, takav decko ti ne treba on tebe zajebava, cas je sa devojkom cas muva tebe....(na kraju ce obe da zajebe...)
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 9:55 am

on se igra sa vama dvema... da sam na tvom mestu ja bih porazgovarala sam tom curom... ali ne moj jer ja stvari uvek uradim usijane glave pa se posle kajem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Opet ja, napokon xD - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Opet ja, napokon xD   Opet ja, napokon xD - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Opet ja, napokon xD
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)
» Opet ja....:-)
» help opet!!!!!!!
» Opet ja 2 problema!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: